Typy tenisowe na 8 grudnia. Spotkania mężczyzn i kobiet we Włoszech, Francji i Portugalii.

Na środę do zaoferowania mam kolejne cztery pojedynki w turniejach rozgrywanych we Włoszech, Francji i Portugalii. Zaczniemy od płci pięknej, gdzie w meczu bezpośrednim Hercog podejmie Dodin. Następnie wśród panów zmierzą się: Bergs – Kotov, Esteve – Elias i Arnaboldi – Brouwer.

Hercog – Dodin

Hercog – zawodniczka pochodząca ze Słowenii. 30-letnia doświadczona już tenisistka mierzy 185 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet zajmuje 138 miejsce. W ubiegłym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 11 zwycięstw i 10 porażek. Ten sezon rozpoczęła od turnieju w Abu Dhabi, gdzie już w pierwszej rundzie przegrała z Sabalenka. W kolejnych zawodach jej gra nie została poprawiona. Aktualby bilans tego sezonu Hercog to zaledwie 14 wygranych i 22 porażki. Najlepszym jej rezultatem w bieżącym roku by wygrany turniej rangi ITF na kortach ziemnych. W ostatnim turnieju rangi ITF rozgrywanym w Dubaju Polona odpadła w drugiej rundzie doznając porażki przeciwko Diatcheno.

Jej przeciwniczką będzie Dodin – zawodniczka pochodząca z Francji. 25-letnia tenisistka ma 183 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet Oceane zajmuje 90 miejsce. Na swoim koncie w całej karierze Dodin zdołała wygrać jeden turniej z cyklu WTA Tour w 2016 roku. Dodatkowo na jej koncie są triumfy w dwunastu zawodach najniższej rangi ITF. W tym roku Francuska znajduje się w dobrej formie co potwierdza jej bilans wszystkich spotkań z bilansem 43-31. W samym listopadzie Oceane wygrała dwa turnieje pokazując się ze znakomitej strony.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na formę obu pań uważam, że zdecydowaną faworytką do wygrania pojedynku jest Dodin.

Dodin – Hercog Typ: 1 Kurs: 1.46 Bukmacher: Fortuna

Bergs – Kotov

Bergs to zawodnik pochodzący z Belgii. 22-letni tenisista mierzy 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 188 miejsce. W ubiegłym sezonie Zizou miał doskonały bilans 21 zwycięstw i 9 porażek. Większość swoich pojedynków rozegrał na kortach twardych, gdzie imponował skutecznością. W tym bieżącym sezonie na swoim koncie ma już 41 wygranych pojedynków oraz 21 porażek. W ostatnim turnieju rozgrywanym w Belgii zaliczył falstart przegrywając już w pierwszej rundzie przeciwko Harris.

Jego przeciwnikiem będzie Kotov – zawodnik pochodzący z Rosji. Pavel to rosły tenisista mierzący 191 cm wzrostu, który w rankingu zajmuje 271 miejsce. W całej swojej karierze 23- letni Kotov zdołał wygrać trzy turnieje na sześć rozegranych finałów. W tym bieżącym sezonie Rosjanin na swoim koncie posiada 24 zwycięstwa i 25 porażek co nie jest dobrym wynikiem jak na tego gracza. W swoim ostatnim turnieju rozgrywanym we Włoskim Forli zdołał wygrać jeden mecz przeciwko Masur.

Bazując na formie obu tenisistów w roli faworyta upatruje tutaj zdecydowanie Bergsa.

Bergs – Kotov Typ: 1 Kurs: 1.58 Bukmacher: STS

Esteve – Elias

Esteve to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 27- tenisista mierzy 188 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 324 miejsce. W tym sezonie na jego koncie widnieje 51 wygranych i 21 porażek co jak na tego zawodnika jest świetnym wynikiem. Hiszpan wszystkie swoje pojedynki rozegrał na ulubionej przez siebie nawierzchni „clayu”. W większości sezonu swoje spotkania rozgrywał w najniższej randze ITF ale niekiedy swoich sił próbował także w Challengerach. W tym roku na jego konto wpłynęło jedno zwycięstwo w turnieju rangi ITF, które miało miejsce w połowie sierpnia. W ostatnim turnieju rozgrywanym w Turcji Hiszpan dotarł do półfinału ustępując Borges.

Jego przeciwnikiem będzie Elias – tenisista pochodzący z Portugalii. 31-letni zawodnik zajmuje 227 miejsce w rankingu ATP. Gastao ma 183 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 34 wygrane i 17 porażek. W bieżącym roku grywa głównie na twardych nawierzchniach, gdzie jego bilans wynosi 13-5. Natomiast patrząc na jego występy na clayu można zauważyć zdecydowany progres w stosunku do ubiegłych lat. Na w/w nawierzchni Elias wystąpił w dwóch finałach z których jeden padł jego łupem.

Elias przeciwko Esteve zagra we własnym kraju co na pewno doda mu wiatru w żagle. Spodziewam się dobrej gry Portugalczyka, która zapewni mu awans do kolejnej rundy.

Esteve – Elias Typ: 2 Kurs: 1.92 Bukmacher: Lvbet

Arnaboldi – Brouwer

Arnaboldi to zawodnik pochodzący z Włoch. 33- doświadczony już tenisista mierzy 180 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 276 miejsce. Podczas swojej kariery zwyciężył w dwóch deblowych turniejach rangi ATP challenger Tour.  W rankingu gry pojedynczej najwyżej był na 153. miejscu (12 października 2015), a w klasyfikacji gry podwójnej na 130. pozycji (15 lutego 2016). Włoch w bieżącym roku na swoim koncie ma 23 wygrane i 29 porażek. NA clayu prezentuje się fatalnie wygrywając 12 meczy na 30 rozegranych. Wiek robi swoje i widać to znakomicie na przykładzie Arnaboldi, który w tym roku przypomina cień zawodnika z ubiegłych lat.

Jego przeciwnikiem będzie Brouwer – zawodnik pochodzący z Holandii. 25-letni tenisista mierzy 191 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 371 miejsce. W/w gracz w tym sezonie znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji co potwierdza jego ogólny bilans 49 wygranych i 24 porażki. W szczególności Brouwer uwielbia grać na kortach halowych, gdzie pokazuje swoją największą wartość. Na wspomnianych kortach w tym roku odnotował już 26 wygranych i doznał zaledwie 9 porażek. W pierwszej rundzie pokonał bardzo łatwo Lenz 2-0.

Zdecydowanym faworytem w tym starciu jest według mnie Brouwer.

Brouwer – Arnaboldi Typ: 1 Kurs: 1.57 Bukmacher: STS

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button