Typy tenisowe na dzień 7 grudnia.

Na wtorek do zaproponowania mam cztery pojedynki mężczyzn w turniejach rangi Challenger rozgrywanych w Brazylii i we Włoszech. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Viola – Rosol, Krstin – Casanova, Luz – Cid Subervi oraz Pucinelii – Seyboth.

Viola – Rosol

Viola to tenisista pochodzący z Włoch. Doświadczony już 34-letni zawodnik mierzy 185 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 3012 miejsce. Włoch w grze pojedynczej zwyciężył w trzech turniejach kategorii ATP Challenger Tour. W grze podwójnej jest triumfatorem pięciu imprez o randze ATP Challenger Tour. Najwyższe – 118. miejsce w rankingu singlowym osiągnął podczas notowania dnia 13 marca 2013. W tym sezonie Matteo na swoim koncie ma 22 zwycięstwa i 34 porażki. Od początku sezonu Włoch gra kiepsko co widać po osiąganych przez niego wynikach. Grając na clayu Viola zanotował zaledwie sześć zwycięstw i 15 porażek.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Rosol – czeski tenisista, zdobywca Pucharu Davisa z 2012 roku, Olimpijczyk z Rio. Na swoim koncie Lukas w grze pojedynczej ma dwa zdobyte trofea, natomiast w grze podwójnej trzy. W rankingu ATP zajmuje 268 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 15 wygranych i 25 porażek. Czech to wysoki zawodnik mający 193 cm wzrostu i jego atutem oprócz bardzo dobrej techniki jest silny serwis i twarda gra z głębi kortu. Grając na kortach ziemnych Czech ma także słaby bilans 7-14.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie ten rok mają bardzo kiepski. Obaj także źle grają na mączce i tutaj zaufam jednak Włochowi, który przed własna publicznością powinien mieć dużo większą motywację niżeli Czech.

Viola – Rosol Typ: 1 Kurs: 2.15 Bukmacher: PZBUK

Krstin – Casanova

Casanova to zawodnik pochodzący z Argentyny (27 lat). W rankingu zajmuje 327 miejsce. Jego ulubioną nawierzchnią jest mączka i to na niej tylko w tym roku Hernan rozgrywa swoje spotkania. W tym roku jego bilans to 44 wygrane i 31 porażek. W tym sezonie większość swojego czasu spędził na turniejach rangi ITF, gdzie zdołał zagrać w czterech finałach. Po przejściu na wyższy poziom czyli na Challenger już nie jest tak różowo. W ostatnich pojedynkach na w/w randze turniejach Casanova odpadał bardzo szybko. Grając w Kolumbii przeciwko Bagnis zdołał ugrać zaledwie cztery gemy.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Krstin – zawodnik pochodzący z Serbii. 27-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 311 miejsce. Serb ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Pedja w swojej karierze ma 15 wygranych turniejów. Większość z nich bo 14 była w zawodach rangi ITF. W tym roku Serb ma bilans ujemny tj. 12 wygranych i 24 porażki. Graąc na clayu Pedja zdołał wygrać zaledwie dziesięć spotkań a siedemnaście przegrać. W ostatnich zawodach przegrywając w pierwszej rundzie pierwszy set oddał kreczem spotkanie nie wychodząc na drugą partię.

W tej konfrontacji faworytem według mnie jest Casanova.

Casanova – Krstin Typ: 1 Kurs: 1.43 Bukmacher: Fortuna

Luz – Cid Subervi

Cid Subervi – zawodnik pochodzący z Dominikany. 28-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 296 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia zwycięstw i dwadzieścia dziewięć porażek. Grając na kortach ziemnych Cid zdołał wygrać zaledwie cztery pojedynki a porażek doznał w czternastu. W swoim ostatnim turnieju przegrał przeciwko Ficovich 1-2.

Jego przeciwnikiem będzie Orlando – Brazylijczyk który ma 23 lata. Mierzący 180 cm wzrostu Luz w rankingu ATP zajmuje 300 miejsce. Triumfator juniorskiego wielkoszlemowego Wimbledonu 2014 w grze podwójnej, złoty oraz srebrny medalista igrzysk olimpijskich młodzieży w Nankinie (2014).  W tym roku Brazylijczyk na swoim koncie ma 39 wygranych i 26 porażek. Grając w tym sezonie na clayu Orlando spisuje się bardzo dobrze zwyciężając w 38 spotkaniach. Po fatalnych ostatnich wynikach czas się przełamać a rywal jest do tego wymarzony.

Spodziewam się tutaj łatwej przeprawy Orlando.

Luz – Cid Typ: 1 ( -3,5 gema) Kurs: 1.66 Bukmacher: Betclic

Pucinelli – Seyboth

Pucinelli – zawodnik pochodzący z Brazylii. 20-letni, utalentowany Matheus w rankingi póki co zajmuje 286 miejsce. Jego dotychczasowy bilans ogólny to 71 wygranych i 28 porażek. Pucinelli de Almeida wygrał French Open w deblu w kategorii chłopców. Brazylijczyk dotarł do 2 finałów kariery singlowej, i do 6 finałów w deblu. Wszystkie jego 8 finałów, w których grał, odbyły się na poziomie ITF. W tym roku wszystkie spotkania Pucinelli rozgrywa na mączce na której osiąga znakomite wyniki. Po przejściu z turniejów ITF na wyższy szczebel Challenger Brazylijczyk zdołał zanotować dwa półfinały.

Jego przeciwnikiem będzie Tiago – Brazylijski tenisista. W 2018 roku zdobył US Open Junior w singlu. 21-letni zawodnik mierzy 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 131 miejsce. W ubiegłym sezonie rozegrał dwadzieścia trzy spotkania z których wygrał tylko dziesięć. Słaba dyspozycja z ubiegłego roku towarzyszy mu do tej pory. Na 54 rozegranych pojedynków Brazylijczyk wygrał 24. Grając na kortach ziemnych Tiago ma bilans ujemny 18-22 co jak na Brazylijskiego tenisistę jest bardzo słabym wynikiem. Dobre występy w Hamburgu, gdzie była 1/16 nie powtórzyły się już w kolejnym turnieju w Gstaad, gdzie Seyboth odpadł już w pierwszej rundzie doznając porażki przeciwko Djere. W ostatnich zawodach rozgrywanych w Brazylii odpadł już w drugiej rundzie przegrywając przeciwko Diaz.

W tym pojedynku uważam, że zwycięzca będzie Pucinelli.

Pucinelli – Seyboth Typ: 1 Kurs: 2.00 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button