Typy tenisowe na 30 września. Dwa spotkania mężczyzn. Turniej w Barcelonie.

Ostatnie dwa spotkanie jakie przygotowałem na dzisiejszy dzień będą miały miejsce w turnieju ATP Challenger mężczyzn rozgrywanym w Hiszpanii w Barcelonie. Wybrane pojedynki to: Choinski – Munoz De-La-Nava oraz Roca Batalla – Zapata Miiralles.

Choinski – Munoz De-La-Nava

Choinski to zawodnik urodzony w Niemczech – 23-letni tenisista. Sklasyfikowany jest na 295 miejscu w rankingu. W tym roku na swoim koncie ma 29 wygranych i 24 porażki. Na mączce rozegrał w 2019 roku 30 spotkań z czego 16 wygrał. W ostatnich tygodniach Jan nie jest w zbyt dobrej formie c ewidentnie widać po osiąganych przez niego wynikach. W dwóch ostatnich turniejach odpadał od razu w pierwszych rundach.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Munoz – tenisista pochodzący z Hiszpanii. Niezwykle doświadczony już 37-letni zawodnik w rankingu zajmuje 1125 miejsce. W tym roku bilans jesgo wszystkich spotkań to sześć wygranych i sześć porażek. Daniel jest już u schyłku swojej kariery ze względu na wiek i niestety w tym roku gra bardzo kiepsko. Ostatnio w turnieju we Włoszech odpadł w drugiej rundzie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie spotkali się ze sobą jeden raz i miało to miejsce w tym roku. Choinski wygrał wtedy bez problemów 2-0. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku i jest to idealna okazja dla Niemieckiego tenisisty na odbudowanie formy.

Choinski – Munoz Typ: 1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Roca Batalla – Zapata Miiralles.

Roca Batalla to Hiszpański tenisista urodzony w 1993 roku. Zawodnik bez większych osiągnięć na swoim koncie.Zdobył 12 ITF w singlu oraz oraz 21 ITF. Na co dzień występuje w turniejach rangi ITF. Ciekawostką również jest też to, że zawodnik ten specjalizuje się w całkowicie innej nawierzchni niż twarda.

Głównie pogrywa na cegle. Na mączce w tym roku ma bilans 41 wygranych i 23 porażki. Ostatnio triumfował w turnieju rangi ITF pokonując tam w finale Hernandez F. 2-0.Trzy ostatnie turnieje to próba gry w Challengerach i w każdym z nich zdołał przejść tylko jedną rundę.

Jego przeciwnikiem będzie Zapata Miiralles- tenisista pochodzący z Hiszpanii. 22-letni zawodnik w rankingu światowym zajmuje 236 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 36 wygranych i 30 porażek. Na cegle natomiast ma 28 wygranych i 20 porażek. W tym roku nie zdołał jeszcze wygrać żadnego turnieju ale jest to zawodnik, który regularnie grywa w turniejach rangi Challenger i ATP. Obaj panowie spotkali się ze sobą do tej pory dwukrotnie i za każdym razem zwycięsko wychodził Roca.

W tym roku uważam,że czas na pierwsze zwycięstwo jak dla mnie lepszego zawodnika jakim jest Hiszpan Zapata. Młody obiecujący zawodnik powinien dzisiaj odnieść zwycięstwo.

Roca Batalla – Zapata Miiralles Typ: 2 Kurs: 1.55 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button