Typ dnia z tenisa – 30 września (poniedziałek)

Ostatni dzisiejszy pojedynek podczas turnieju Pań w Pekinie będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Tiafoe oraz Zvarev. Faworytem tego pojedynku jest Alexander, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Tiaofe obecnie zajmuje czterdzieste trzecie miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na szóstej pozycji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na wyniki obu tych tenisistów na hardzie to zdecydowanie lepiej wiedzie się dla Zvareva, który to wygrał szesnaście konfrontacji i osiem razy przegrywał. Dla porównania bilans Tiaofie to trzynaście zwycięstw i czternaście porażek.

Zvarev jest dużo lepszym zawodnikiem. Dużo lepiej czuje się na hardzie. Również bilans spotkań bezpośrednich przemawia za tym zawodnikiem” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Tiaofie jak i Zavrev zresztą w ostatnim czasie odpoczywali po turniejach w US OPEN. Jednak dużo lepiej zaprezentował się nich Aleksander, który chociażby doszedł do czwartej rundy US OPEN.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Warto jest podkreślić, że obaj zawodnicy grali ze sobą podczas ostatniego w tym sezonie turnieju Wielkoszlemowego. Wówczas lepszy okazał się Zvarev wygrywając 3-2. Łącznie bilans spotkań bezpośrednich przemawia za Alexandrem, a wynosi 4-1.

Reasumując, Zvarev na hardzi zdecydowanie lepiej prezentuje się od swojego rywala. Patrząc również na rezultaty jakie ten zawodnik osiągał podczas turnieju w Pekinie to były również zdecydowanie lepsze od Tiafoe.

Spotkanie Tiafoe – Zvarev można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tiafoe – Zvarev21.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button