Typy tenisowe na 30 Września. Turniej ATP Challenger Campinas.

Ostatni dzień września i początek kolejnych zawodów w światowym tenisie. Turniej jaki przeanalizuje będzie rozgrywany w Campinas w Brazylii. Są to zawody mężczyzn rangi ATP Challenger. Wybrane pojedynki to: Elias – Cuevas, Hamou – Mejia, Olivieri – Lindell, Sakamoto – Toledo oraz Ugo Carabelii – Velotti.

Elias – Cuevas

Elias to tenisista pochodzący z Portugalii. 28-letni zawodnik zajmuje 361 miejsce w rankingu ATP. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 17 wygranych i tyle samo porażek. Na mączce ten sezon na pewno nie jest najlepszy w wykonaniu o czym świadczy tylko 7 zwycięstw i 9 porażek. W przeszłości Gastao grywał już na tym turnieju kilkakrotnie i jego najlepszym rezultatem było wygranie całej imprezy w 2017 roku.

jego przeciwnikiem będzie Cuevas- tenisista pochodzący z Urugwaju. 27-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 400 miejsce. W tym sezonie jego bilans wszystkich spotkań to 15 wygranych i 17 porażek. Wszystkie te spotkania rozegrał na mączce. W tym turnieju grał dwukrotnie i jego najlepszym wynikiem był zeszłoroczny ćwierćfinał. W poprzednim turnieju w Argentynie przeszedł tylko jedną rundę przegrywając w kolejnej z Bagnis.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie w tym roku formą nie grzeszą ale na dzień dzisiejszy lepszym zawodnikiem wydaje się być Elias.

Elias – Cuevas Typ:1 Kurs: 1.57 Bukmacher: Lvbet

Hamou – Mejia

Hamou to tenisista pochodzący z Franci. 24-letni zawodnik w rankingu światowym zajmuje 391 miejsce. W tym roku bilans jego wszystkich spotkań to 52 wygrane i 18 porażek. Maxime jest w naprawdę znakomitej formie co pokazują osiągane przez niego wyniki. Praktycznie każde spotkanie w tym sezonie rozegrał na swojej ulubionej nawierzchni jaką jest mączka.

W tym roku doszedł do pięciu finałów w turniejach rangi ITF i aż cztery z nich wygrał. Ostatnie zawody na jakich grał miały miejsce w Argentynie i tam w Challenger przegrał w drugiej rundzie z Cerundolo.

Jego rywalem w turnieju w Brazylii będzie zawodnik pochodzący z Kolumbii, 19-letni Nicolas Mejia. W/w gracz w rankingu światowym zajmuje 428 miejsce. W tym roku bilans jego wszystkich spotkań to 47 wygranych i 25 porażek. Natomiast na mączce ma 27 wygranych i 15 porażek. W tym roku Nicolas zagrał w trzech finałach w turniejach rangi ITF z czego dwa wygrał.

Faworytem w tym spotkaniu według mnie jest Francuz, który uwielbia grać na tej nawierzchni i naprawdę zbiera tutaj świetne wyniki.

Hamou – Mejia Typ:1 Kurs: 1.95 Bukmacher: STS

Olivieri – Lindell

Olivieri to zawodnik pochodzący z Argentyny. 21-letni tenisista w rankingu światowym zajmuje 491 miejsce. W tym roku bilans ze wszystkich nawierzchni tego zawodnika to 43 wygrane i 23 porażki. Na mączce ma 40 wygranych i 19 porażek. Genaro w tym sezonie grywa głównie po zawodach rangi ITF. Doszedł tam do czterech finałów z czego tylko jeden wygrał. Tylko dwa razy swoich sił w tym roku próbował w turniejach rangi Challenger i nie osiągał tam niczego dobrego. Dwa razy udało mu się wygrać w pierwszej rundzie.

Jego przeciwnikiem będzie tenisista pochodzący ze Szwecji. 27-letni zawodnik w rankingu światowym zajmuje 356 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 46 zwycięstw i 18 porażek. W tym roku gra tylko i wyłącznie na jednej swojej ulubionej nawierzchni jaką jest właśnie mączka. W turniejach rangi ITF gra nawięcej. Tam zaliczył pięć finałów z czego trzy wygrał.

Tutaj spodziewam się wygranej Skandynawskiego tenisisty, który wydaje mi się, że jest w lepszej dyspozycji i to on zajmuje znacznie lepszą lokatę w rankingu niżeli jego rywal.

Olivieri – Lindell Typ:2 Kurs: 1.70 Bukmacher: STS

Sakamoto – Toledo

Pedro to 26-letni zawodnik, który w rankingu zajmuje 366 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 35 wygranych i 22 porażek. Oprócz dwóch spotkań jego mecze miały miejsce na mączce. W tym roku Pedro grywa zarówno w turniejach rangi ITF albo Challenger. Jego przedostatni występ miał miejsce w zawodach w Sevilli, gdzie odpadł w 1/16 z Davidovich. W turnieju w Argentynie w pierwszej rundzie po wielu zmaganiach pokonał Baez 2-1, następnie już w kolejnej odpadł przegrywając z Nagal.

jego przeciwnikiem będzie Toledo- zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 24-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 424 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 43 wygrane i 27 porażek. Pol swoje spotkania w tym roku głównie rozgrywa w najniższych turniejach rangi ITF. Na osiem finałów zdołał wygrać tylko jeden. jego ostatni turniej miał miejsce w Argentynie i tam odpadł już w drugiej rundzie przegrywając z Collarini.

Faworytem do wygrania tego spotkania jest Sakamoto, który będzie grał przed własną publicznością i to on jest w dużo lepszej dyspozycji niż jego rywal.

Sakamoto – Toledo Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

Ugo Carabelli – Velotti

Ugo Carabelli– tenisista pochodzący z Argentyny. 20-letni zawodnik w rankingu zajmuje 440 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 36 zwycięstw i 23 porażki. Camilo póki co głównie grywa w turniejach rangi ITF a czasami próbuje swoich sił w Challengerach. W ubiegłym roku na tym turnieju doszedł do 1/16. W ostatnich zawodach rozgrywanych również w Argentynie zdołał dotrzeć do 1/16 eliminując po drodze dwóch rywali.

Jego przeciwnikiem będzie Velotti – tenisista pochodzący z Argentyny. 27-letni zawodnik w rankingu światowym zajmuje 423 miejsce. W tym roku bilans jego wszystkich spotkań to 42 zwycięstwa i 15 porażek. Na tym turnieju grał cztery razy i za każdym awansował do 1/16. Na mączce uwielbia grać i w tym roku ma na tej nawierzchni tylko 8 porażek.

Faworytem w tym spotkaniu jest według mnie starszy Argentyńczyk, który znakomicie spisuje się w tym roku na mączce.

Ugo Carabelli – Velotti Typ: 2 Kurs: 1.80 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button