Typy na 29 września (Niedziela) Turnieje mężczyzn.

Kolejnymi analizami jakie przedstawię będą decydujące starcia u panów w różnych turniejach. Na początek w finale w Zhuahi Mannarino zagra z De Minaur. Następnie w finale w Florence Sousa podejmie Trungelliti. Ostatnie dwa spotkania to finał w Orleanie, gdzie Ymer podejmie Barrere oraz decydujące starcie w Tiburon, gdzie Kokkinakis zagra z Paul.

Mannarino – De Minaur

Mannarino to zawodnik pochodzący z Francji. 31-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 61 miejsce. W tym roku na swoim koncie patrząc na grę na wszystkich nawierzchniach ma 25 wygranych i tyle samo porażek. Na kortach twardych ma 13 wygranych i 11 porażek. W swojej karierze Adrian w rozgrywkach Rangi ATP Challenger zwyciężył 14 razy.

Natomiast w turniejach rangi ATP Tour zwyciężył tylko jeden raz i miało to miejsce w tym roku. W finałach grał sześciokrotnie i każde z nich przegrywał. Na tym turnieju pokonał po kolei: Zhang, Tsitsipas, Dzumhu i Ramos.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie De Minaur – tenisista pochodzący z Australii. Alex ma dopiero 20 lat i każdy mecz na tym poziomie to dla niego wielkie doświadczenie. W rankingu ATP Australijczyk zajmuje 31 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 27 wygranych i 15 porażek, natomiast na kortach twardych ma 23 wygrane i 8 porażek.

Na swoim koncie w tym roku Alex ma zdobyte dwa turnieje. Pierwszy miał miejsce na początku sezonu w Australii a ostatni pod koniec lipca w Atlancie. W tych zawodach pokonał takich zawodników jak: Millman, Murray i Coric i Bautista.

Faworytem według mnie do wygrania tego turnieju jest w znakomitej formie De Minaur.

Mannarino – De Minaur Typ: 2 Kurs: 1.30 Bukmacher: STS

Sousa – Trungelliti

Sousa to zawodnik pochodzący z Portugalii. 31-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 124 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 31 wygranych i 25 porażek. Natomiast na kortach ziemnych ma 31 wygranych i 19 porażek.

Rok temu w tym turnieju osiągnął ćwierćfinał,teraz ma szansę na triumf. W Florence po kolei pokonał takich zawodników jak: Dalla Vale,Gaio,Coppejans i Kohlschreiber. W tym roku Pedro na swoim koncie ma już dwa zwycięskie turnieje rangi ATP Challenger na kortach ziemnych.

Jego przeciwnikiem będzie Trungelliti- zawodnik pochodzący z Argentyny. 29-letni tenisista w rankingu zajmuje 205 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 23 wygrane i 19 porażek. Na mączce ma 17 wygranych i 14 porażek. Rok temu na tym turnieju zanotował półfinał. Teraz w drodze do finału pokonał takich zawodników jak: Sels,Milojevic,Lorenzi,Vitella M. i Safwat.

W pojedynkach bezpośrednich na mączce bilans obu zawodników między sobą jest zdecydowanie na korzyść Argentyńczyka 5-0.

Obaj panowie są w formie ale ja jednak zdecyduje się iść w stronę Argentyńczyka, który jak widać ma patent na Sousa.

Sousa – Trungelliti Typ: Trungelliti wygra seta Kurs: 1.50 Bukmacher: Forbet

Ymer – Barrere

Mikael Ymer pochodzi ze Skandynawii a dokładniej ze Szwecji.21-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 105 miejsce. Bilans w/w na wszystkich zawodnikach to 46 wygranych i 16 porażek. Natomiast na hali ma 7 zwycięstw i tylko dwie porażki. Szwed w tym roku jest w znakomitej formie co odzwierciedlają osiągane przez niego wyniki.

Na tym turnieju idzie jak burza pokonując po kolei: Ivashka,Donskoy,Bedene i Tsonga. W całym turnieju Ymer nie stracił ani jednego seta. Największą sensacją było pokonanie w półfinale po bardzo dobrym spotkaniu głównego faworyta di triumfu Tsonge.

Jego rywalem w dzisiejszym finale będzie Barrere – zawodnik pochodzący z Francji. Barrere to zawodnik gospodarzy urodzony w 1994 roku. Na swoim koncie ma dwa wygrane turnieje tej rangi. W tym roku Francuz pokazuje bardzo dobrą formę. Na dzień dzisiejszy może pochwalić się bilansem 43-22.

Turnieje halowe to jego ulubione miejsce do rozgrywania spotkań. Nie tak dawno bo 3 lutego wygrał turniej w Quimper pokonując w nim Evans 2-1. Na tym turnieju pokonał: Ramanathan,Jaziri,Janvier oraz Lamasine.

Patrząc na grę obu panów na tym turnieju uważam, że Ymer zasłużył na końcowe zwycięstwo i to na niego dzisiaj stawiam.

Ymer – Barrere Typ:1 Kurs: 1.71 Bukmacher: Fortuna

Kokkinakis – Paul

Kokkinakis to tenisista pochodzący z Australii. 23-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 183 miejsce. Rosły tenisista mający 196 cm charakteryzuje się bardzo mocnym serwisem i twardą grą z głębi kortu.

Najwyższą lokatą jaką zajmował w rankingu było 69 miejsce z 2015 roku. Rok później doznał kontuzji i automatycznie z braku występów dimatralnie spadł na odległą lokatę. W tym toku na swoim koncie ma 20 zwycięstw i 5 porażek. W drodze do finału pokonał takich zawodników jak: Leshem,Couacaud,Cressy oraz Kwiatkowski.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Paul-zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 87 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 39 zwycięstw i 15 porażek. Rok temu na tym turnieju zanotował ćwierćfinał.

W drodze do finału pokonał takich tenisistów jak: Holt,Gaston,Escobar i Gomez. Mimo iż obaj zawodnicy grają tutaj bardzo dobrze to ja wybieram o wiele bardziej doświadczonego i na pewno o większych umiejętnościach tenisistę z Australii.

Kokkinakis – Paul Typ: 1 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button