Typy tenisowe na dzień 2.07.2019r. Tym razem spotkania kobiet w turnieju Wimbledon.

Kolejnymi spotkaniami będą dwa pojedynki wśród pań jakie opiszę oczywiście w ramach Wimbledonu. A wybrane mecze to: Zidansek kontra Bouchard i Voegele kontra Kanepi.

Zidansek – Bouchard

Zidansek to zawodniczka pochodząca ze Słowenii mająca 21 lat. W tym roku tenisistka jest w bardzo dobrej formie co odzwierciedlają uzyskiwane przez nią wyniki. 20 wygranych i 14 porażek to bilans wszystkich spotkań rozegranych w tym roku. W rankingu WTA Tamara zajmuje 61 miejsce. Przed Wimbledonem rozegrała dwa spotkania na trawie. Wygrała z Carla S.N. i uległa Sabalence.

Jej przeciwniczką będzie Bouchard – tenisistka pochodząca z kanady. Eugenie w tym roku jest w katastrofalnej formie. Zaledwie 6 wygranych i 11 porażek w tym roku w/w zawodniczki. Na kortach trawiastych w tym roku rozegrała tylko jeden mecz w którym dostała istne lanie od Ferro.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na obie zawodniczki uważam, że zdecydowana faworytką pozostaje Zidansek, która jest w o wiele lepszej formie niżeli jej przeciwniczka.

Zidansek – Bouchard Typ: Zidansek Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Voegele – Kanepi

Voegele to tenisistka pochodząca z Szwajcarii. To doświadczona już zawodniczka mająca 29 lat. W tym roku Stafanie ma bilans ujemny. 16 wygranych i 20 porażek to wynik ze wszystkich spotkań w 2019 roku. Voegele nigdy na trawie nie grała dobrze co obrazują jej wyniki z ubiegłych lat. Były takie sezony, gdzie nie potrafiła wygrać na tych kortach ani jednego spotkania.

Jej przeciwniczką będzie Kanepi – tenisistka pochodząca z Estonii. W tym roku Kaia ma 10 wygranych i 7 porażek. Jest o 5 lat starsza od swojej rywalki i na pewno pozostaje w dużo lepszej formie. Chociaż ostatni mecz rozegrała w czerwcu to mocno wierzę, że do tego turnieju bardzo dobrze będzie przygotowana.

Faworytką według mnie jest Kanepi, która na kortach trawiastych dużo lepiej sobie radzi niżeli jej przeciwniczka.

Kanepi – Voegele Typ: Kanpei Kurs: 1.40 i Kanepi ( -2,5 gema) Kurs: 1.52 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button