Typy tenisowe na dzień 1.08.2019 r. Spotkania kobiet w turnieju w Waszyngtonie oraz mężczyzn w Sopocie.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań zarówno wśród panów jak i pań. Mecze jakie zostaną opisane to pojedynki: Peterson z Giorgi, Diyas z Tsurenko, Choinski z Jahn i Vatutin z Coppejans.

Peterson – Giorgi

Peterson to zawodniczka pochodząca z Szwecji. Zawodniczka aktualnie sklasyfikowana jest na 70 miejscu w rankingu WTA. Najwyższą lokatą jaką zajmowała było 52 miejsce w 2018 roku. W tym roku bilans wszystkich spotkań to 19 wygranych i 17 porażek. W 1 rundzie turnieju w Waszyngtonie sprawiła jak dla mnie wielką niespodziankę pokonując w pięknym stylu Stephens 2-0. Pierwsze podanie w tym spotkaniu Szwedka miała na poziomie 61%, natomiast punkty zdobyte z 1 podania były na poziomie 71% skuteczności.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Giorgi – zawodniczka pochodząca z Włoch. Camila sklasyfikowana jest na 62 miejscu w rankingu WTA. W tym sezonie rozegrała zaledwie 12 spotkań z czego tylko cztery zdołała wygrać. W pierwszej rundzie pokonała Vickery 2-0. W w/w pojedynku Włoszka trzymała serwiis na poziomie 60% a mimo to i tak zaliczyła 8 podwójnych błędów. Punkty zdobyte z pierwszego podania były na poziomie 76%.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tym pojedynku uważam , że faworytką do wygrania całego spotkania jest Szwedka. Giorgi to zawodniczka chimeryczna i jak tylko straci panowanie nad meczem to od razu gotuje się głowa i jest praktycznie po meczu. Rzadko co Włoszka potrafi utrzymywać dobry poziom przez kilka spotkań z rzędu a że w tym roku jest w tragicznej formie to liczę na jej kolejną porażkę.

Peterson – Giorgi Typ: Peterson wygra mecz Kurs: 1.90 Bukmacher: Lvbet

Diyas – Tsurenko

Diyas to zawodniczka pochodząca z Kazachstanu. zawodniczka sklasyfikowana jest na 84 miejscu w rankingu kobiet. W tym roku jej bilans to: 28 wygranych i 18 porażek. W 2019 roku zdobyła jedno trofeum, wygrywając ITF w Gifu. W pierwszej rundzie turnieju rozgrywanego na twardej nawierzchni w waszyngtonie pokonała Gauff 2-0. W w/w spotkaniu Zarina trzymała podanie na poziomie 73% natomiast punkty zdobyte z 1 podania były na poziomie 71%. W tym turnieju zawodniczka grała dwukrotnie bez większych sukcesów. Jej najlepszym wynikiem było osiągnięcie tutaj 1/16.

W dniu dzisiejszym przeciwniczką Diyas będzieTsurenko – zawodniczka pochodząca z Ukrainy. To doświadczona już tenisistka mająca 30 lat. Aktualnie Lesya w rankingu zajmuje 35 miejsce. W tym roku rozegrała 28 spotkań z których 14 zakończyło się jej sukcesem. Zawodniczka bardzo lubi grac na twardej nawierzchni i to właśnie na niej osiąga najlepsze wyniki. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonała Wang 2-0. W w/w spotkaniu Ukrainka trzymała pierwszy serwis na poziomie 60% natomiast punkty zdobyte z 1 podania były na dużo większym wskaźniku ( 79%).

Dla mnie Tsurenko jest o wiele bardziej doświadczoną zawodniczką niż jej dzisiejsza rywalka. Diyas w tym roku dużo spotkań rozegrała w ITF i tym samym tam głównie nabiła sobie dobre statystyki. W 2018 i 2019 roku obie zawodniczki spotkały się ze sobą dwukrotnie i za każdym razem bardzo gładko wygrywała Ukrainka.

Diyas – Tsurenko – Typ: Tsurenko Kurs: 1.60 Bukmacher: Fortuna

Vatutin – Coppejans

Vatutin to zawodnik pochodzący z Rosji. Sklasyfikowany jest na 199 miejscu w rankingu ATP. W tym roku na swoim koncie ma 27 wygranych i 24 porażki. Rosjanin uwielbia grę na mączce i to właśnie na tej nawierzchni osiąga najlepsze wyniki. W tym roku jednak jeszcze bez ani jednego wygranego turnieju. W pierwszej rundzie w turnieju rozgrywanego w Polsce w Sopocie wygrał z Tseng 2-0. W całym spotkaniu popełnił 5 podwójnych błędów. Pierwsze podanie było na poziomie 61% natomiast punkty zdobyte z 1 podania oscylowało ok 62%.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Coppejans – zawodnik pochodzący z Belgii. Kimmer sklasyfikowany jest na 133 miejscu w rankingu ATP. W tym roku jest w dobrej formie co pokazują osiągane przez niego wyniki. Wygrał 31 na 51 spotkań. Belg bardzo dobrze radzi sobie na mączce. W tym roku jego bilans na tej nawierzchni to 29 zwycięstw i 16 porażek. W 2019 roku zdołał awansować do dwóch finałów rangi Challenger ale niestety były to dla niego dwa przegrane spotkania. W pierwszej rundzie w Sopocie pokonał Zhurbin 2-0. Pierwsze podanie Belga było na poziomie 69%, natomiast punkty zdobyte po 1 podaniu oscylowały ok 71%. Zawodnik zanotował 3 asy i co najważniejsze nie popełnił ani jednego podwójnego błędu.

Dla mnie dużo lepszym zawodnikiem jest Belg i to powinno być dzisiaj widoczne na korcie.

Vatutin – Coppejans Typ: Coppejans Kurs: 1.75 Bukmacher: Fortuna

Choinski – Jahn

Choinski to zawodnik urodzony w Niemczech – 23-letni tenisista. Sklasyfikowany jest na 276 miejscu w rankingu. W tym roku na swoim koncie ma 18 wygranych i 15 porażek. Na mączce rozegrał w 2019 roku 10 spotkań z czego pięć wygrał. W drugiej rundzie w Polsce pokonał Brkic 2-1. W w/w spotkaniu Jan trzymał pierwsze podanie na poziomie 65% a piłki wygrane po 1 podaniu oscylowały w okolicach 70%. W każdym z trzech setów po jednym razie zawsze był łamany przez przeciwnika.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Jahn – tenisista pochodzący z Niemiec. Jeremy sklasyfikowany jest na 420 miejscu w rankingu ATP. Na swoim koncie w tym roku ma 20 wygranych i 11 porażek. W tym turnieju gra znakomicie. W pierwszej rundzie pokonał bardzo pewnie Sakamoto 2-0. W następnej fazie rozgrywek wygrał z Polakiem Kamilem Majchrzakiem 2-1. Punkty wygrane z 1 podania były na poziomie 78%. Było to bardzo wyrównane spotkanie i pomimo iż pierwszy set Jahn przegrał to zdołał się podnieść i walczyć do końca.

W tym pojedynku idę w stronę bardzo dobrze tutaj grającego Niemca Jahn. Pokazał on w dwóch spotkaniach, że przyjechał tutaj w bardzo dobrej dyspozycji.

Choinski – Jahn Typ: Jahn Kurs: 1.85 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button