Typy tenisowe na dzień 3.08.2019 rok. Turniej kobiet w Waszyngtonie i San Jose.

Na dzisiaj do zaproponowania mam trzy spotkania wśród pań. Dwa z nich będą w ramach turnieju rozgrywanego w Waszyngtonie. Tam spotkają się ze sobą: Pegula – Kalinskaya i Giorgi – McNally. Natomiast w turnieju w San Jose Sakkari zagra z Zheng.

Pegula – Kalinskaya

Pegula to zawodniczka pochodząca z USA. Jessica ma 25 lat i aktualnie w rankingu zajmuje 71 miejsce. W tym sezonie jest w naprawdę dobrej formie o czym świadczą wyniki. Na dzień dzisiejszy wygrała 22 spotkania a w 13 doznała porażki. W rozgrywanym 2019 roku dotarła do dwóch finałów. Pierwszy to turniej Newport Beach, gdzie w fale o tytuł przegrała z Andreescu 1-2. W następnych zawodach powtórzyła ten sam wynik również ulegając dopiero w finale tym razem McNally 0-2. Na twardej nawierzchni ma bilans 12-4. W tym turnieju wygrała z Siniakova, Świątek i Davis. We wszystkich spotkaniach straciła tylko jednego seta.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Kalinskaya – tenisistka pochodząca z Rosji. To zaledwie 20-letnia zawodniczka, która powoli wkracza do gry na wysokim poziomie. W tym roku Anna zdołała wygrać już 33 spotkania. W 16 pojedynkach schodziła z kortu jako przegrana. W rankingu zajmuje 160 miejsce. Dużo statystyk nabiła sobie głównie w pojedynkach rangi ITF. W tym roku wygrała 2 turnieje właśnie w tych zawodach. W turnieju rozgrywanym w Waszyngtonie radzi sobie bardzo dobrze po kolei odprawiając takie zawodniczki jak: Kukharchuk, Stollar, Hibino,Puig i Mladenovic.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na dwie panie w tym turnieju osobiście uważam, że faworytką do zameldowania się w półfinale rozgrywek jest bardziej doświadczona Pegula, która jest na dzień dzisiejszy lepszą zawodniczką.

Pegula – Kalinskaya Typ: Pegula Kurs: 1.72 Bukmacher: Forbet

Giorgi – McNally

Giorgi – zawodniczka pochodząca z Włoch. Camila sklasyfikowana jest na 62 miejscu w rankingu WTA. W tym sezonie rozegrała zaledwie 14 spotkań z czego tylko sześć zdołała wygrać. W pierwszej rundzie pokonała Vickery 2-0. W w/w pojedynku Włoszka trzymała serwis na poziomie 60%. W następnej fazie rozgrywek pokonała Peterson i Diyas. Szczególnie w tym ostatnim pojedynku gra Camili wyglądała naprawdę bardzo dobrze i gołym okiem widać, że dziewczyna czuje się tutaj znakomicie a każdy jej następny mecz w coraz to lepszym wykonaniu.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie McNally – tenisistka pochodząca z USA. Młodziutka Amerykanka ma 20 lat. W klasyfikacji kobiet zajmuje 146 miejsce. W tym roku Caty wygrała 23 spotkania a 10 przegrała. Na twardej nawierzchni ma bilans 7-4. W tym turnieju pokonała takie zawodniczki jak: Zhu, Mchale i Hsieh. W tym ostatnim pojedynku zawodniczka trzymała pierwsze podanie na zaledwie 53% skuteczności i w całym spotkaniu popełniła aż 7 podwójnych błędów. Hsieh ma bardzo słaby serwis i dlatego przy dobrym returnie Amerykanka bardzo łatwo łamała zawodniczkę. Jednak w spotkaniu z Giorgi gra będzie wyglądała zupełnie inaczej. Włoszka gra bezkompromisowo w każdym aspekcie. Siła razy ramię bez zabawy w żadne wymiany.

Spodziewam się wygranej Camili i to być może nawet w dwóch setach.

Giorgi – McNally Typ: Giorgi Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Sakkari – Zheng

Sakkari to zawodniczka pochodząca z Grecji. Jest to już doświadczona 24-letnia tenisistka. Obecnie w rankingu kobiet zajmuje wysokie 30 miejsce. W tym roku Maria jest w bardzo dobrej formie. Na swoim koncie ma już 30 wygranych spotkań. W tym turnieju gra wyśmienicie co obrazują nam wyniki. Pokonała po kolei takie zawodniczki jak: Alexandrova, Hibi i Svitolina. Pomimo przegranego pierwszego seta z Svitolina 1-6, Sakkari zdołała się podnieść i w bardzo dobrym stylu pokonać Ukrainkę 2-1. W całym spotkaniu Maria zdobyła 7 asów.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie zawodniczka pochodząca z Chin. Saisai jest o rok starsza od swojej rywalki. Natomiast w rankingu kobiet zajmuje dużo dalsze miejsce (55). W tym sezonie Chinka jest w średniej formie. Na swoim koncie ma 18 wygranych i 15 porażek. Jest największym sukcesem w tym roku był wygrany turniej w Chinach na cegle. W tym turnieju pokonała Watson, Collins i Anisimova.

Swój typ opieram głównie na tym co pokazała Sakkari w meczu ostatniej rundzie przeciwko Svitolinie. Jeżeli utrzyma ten poziom to mecz ma wygrany.

Sakkari – Zheng Typ: Sakkari Kurs: 1.52 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button