Typy tenisowe na dzień 10 czerwca. Spotkania mężczyzn w Słowacji i Francji.

Na jutrzejszy dzień przygotowałem pięć kolejnych spotkań mężczyzn w dwóch różnych turniejach. Na pierwszy rzut pójdą zawody rozgrywane w Bratyslavie, gdzie w bezpośrednich starciach zmierzą się: Baez – Ferreira oraz Gombos – Horansky. W kolejnym turnieju ATP Challenger rozgrywanym w Francji zmierzą się: Bagnis – Lamasine, Etcheverry – Stebe oraz Rune – Verdasco.

Baez – Ferreira

Ferreira – zawodnik pochodzący z Portugalii. 26-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 168 miejsce. W 2012 roku Silva został pierwszym Portugalczykiem, który wygrał tytuł Grand Slam, wygrywając w turnieju US Doubles juniorów , współpracując z Brit Kyle Edmund . W 2013 r. Powtórzył wyczyn podczas debiutu francuskiego juniorów z Edmundem. W tym sezonie bilans wszystkich spotkań Ferreira to piętnaście wygranych i trzynaście porażek. Na clayu w tym sezonie Portugalczyk gra poniżej oczekiwać z wynikiem sześciu wygranych i taką sama ilością porażek. Jego najlepszym wynikiem w bieżącym sezonie na kortach ziemnych był ćwierćfinał w turnieju rozgrywanym w Pradze. Oprócz tamtego turnieju Frederico w większości odpadał po jednym albo drugim meczu. Tutaj w Brayslavie w pierwszej rundzie pokonał Kamke 6-4, 6-4.

Jego przeciwnikiem będzie Baez – tenisista pochodzący z Argentyny. Młody i utalentowany, zawodnik mierzy 170 cm i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Sebastian zajmuje 185 miejsce. W tym roku jego bilans wszystkich spotkań to dwadzieścia trzy wygrane i tylko pięć porażek. Już na samym początku bieżącego sezonu Argentyńczyk wygrał turniej pokonując w finale Cerundolo. Na tych zawodach kontynuuje swoje znakomite występy niszcząc w każdej rundzie każdego kto tylko stanie mu na drodze. Do swojego dobytku dołożył później jeszcze dwa kolejne zwycięstwa na mączce. Sebastian od początku tego roku jest w kapitalnej dyspozycji jeżeli chodzi o korty ziemne. W tej pierwszej rundzie pokonał Olivo 2-1.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zdecydowanym faworytem do wygrania tego pojedynku jest Baez, który na dzień dzisiejszy znajduje się w kapitalnej formie, czego nie można powiedzieć o jego rywalu.

Baez – Ferreira Typ: 1 ( -3,5 gema) Kurs: 1.70 Bukmacher: STS

Gombos – Horansky

Horansky – zawodnik pochodzący z Słowacji. Mierzący 191 cm wzrostu Filip w rankingu ATP zajmuje 187 miejsce. W ubiegłym sezonie jego bilans wszystkich spotkań był na poziomie 24-22. Ten rok Horansky rozpoczął bardzo źle przegrywając dwa mecze. Pierwszy miał miejsce w kwalifikacjach do AO, gdzie doznał porażki przeciwko Alcaraz. W kolejnym turnieju w Istanbule przegrał z Rosolem. Po dwóch nieudanycxh spotkaniach Filip rozegrał bardzo dobry mecz we francji, gdzie dotarł do finału ustępując Korda. Po zmianie nawierzchni z twardej na mączkę było już tylko gorzej. Na czternaście rozegranych meczy Horansky zdołał wygrać tylko sześć. W pierwszej rundzie turnieju na Słowacji Filip pokonał Marterer 2-0 czynią tym samym niespodziankę na tych zawodach.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gombos – zawodnik pochodzący ze Słowacji. Doświadczony już 30-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Norbert zajmuje 81 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich rozegranych spotkań to dwanaście wygranych i czternaście porażek. Norbert jest zwycięzcą 7 turniejów rangi ATP Challenger Tour w grze pojedynczej.
Od 2014 roku reprezentuje Słowację w Pucharze Davisa. Na clayu Słowak w tym bieżącym roku gra dobrze z wynikiem 11-8. Dodatkowym atutem w tej konfrontacji będzie spora motywacja przed własną publicznością.

W tej konfrontacji zdecydowanym faworytem jest Gombos, który grając na ziemi w każdym aspekcie przewyższa swojego rywala.

Gombos – Horansky Typ:1 ( -3,5 gema) Kurs: 1.67 Bukmacher: STS

Rune – Verdasco

Rune to zawodnik pochodzący z Danii. Młodziutki, 18-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 291 miejsce. Wysoki, mierzący 185 cm wzrostu Holger na swoim koncie w tym roku ma trzydzieści dwie wygrane i jedenaście porażek. Od początku marca bieżącego roku Duńczyk po kortach twardych przeszedł na clay, gdzie do tej pory gra rewelacyjnie. W ostatnich dwóch turniejach pokazał świetną formę docierając aż do dwóch finałów z których jeden udało mu się wygrać. Na tych zawodach w pierwszej rundzie pokonał Droguet 2-1.

Jego przeciwnikiem będzie Verdasco – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. Doświadczony już 37-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 99 miejsce.

W grze pojedynczej Verdasco ma w swoim dorobku siedem triumfów w turniejach rangi ATP World Tour z szesnastu rozegranych finałów. W zawodach wielkoszlemowych jego najlepszym rezultatem jest półfinał w Australian Open. Najwyżej w rankingu singlowym był sklasyfikowany na 7. miejscu w kwietniu 2009 roku.

W grze podwójnej Hiszpan zagrał trzynaście finałów, w ośmiu zwyciężył. W zestawieniu deblistów najwyżej sklasyfikowany był na 8. pozycji w listopadzie 2013 roku.

Jednak z roku na rok Hiszpan przypomina cień zawodnika z ostatnich kilku lat. Nie ma co mówić wiek 37 lat już przypomina, że kariera dobiega powoli końca. Ten rok w wykonaniu Verdasco jest bardzo słaby. Fernando zdołał wygrać tylko trzy pojedynki na dziewięć rozegranych. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Nagal po wielkich męczarniach 2-1.

Patrząc na formę obu zawodników jestem zdania, że młody perspektywiczny Duńczyk pokona tutaj Verdasco. Rune w każdym z turniejów potwierdza swoją znakomitę formę i powinien to również udowodnic w spotkaniu z kończącym powoli karierę Verdasco.

Rune – Verdasco Typ: 1 Kurs: 1.74 Bukmacher: Fortuna

Bagnis – Lamasine

Lamasine to zawodnik pochodzący z Francji. Doświadczony 28-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 252 miejsce. Tristan mierzy 183 cm wzrostu i jest dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem. Zawodowym tenisistą Lamasine został w 2010 roku. Od tego czasu wygrał jeden turniej o randze ATP Challenger Tour w grze pojedynczej i dwanaście w grze podwójnej. Na swoim koncie w bieżącym sezonie Francuz ma szesnaście wygranych i czternaście porażek. Grając na kortach ziemnych zdołał wygrać osiem spotkań na czternaście rozegranych. Jego najlepszym wynikiem w tym sezonie na w/w nawierzchni był turniej w Rzymie, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

Jego przeciwnikiem będzie Bagnis – niezwykle doświadczony zawodnik pochodzący z Argentyny. 31-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 104 miejsce. Na swoim koncie Facundo ma zdobyty jeden turniej najwyższej rangi oraz cztery Challengery. W ubiegłym roku jego bilans to 25 wygranych i 14 porażek. Bagnis uwielbia grać na mączce i to tutaj notuje swoje najlepsze wyniki. W tym roku aktualny bilans Argentyńczyka to 24 wygrane i 13 porażek. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Vatutin 2-1.

Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest klasę lepszy na kortach ziemnych bagnis, który już w samym bieżącym roku wystąpił w dwóch finałach.

Bagnis – Lamasine Typ: 1 ( -1,5 seta) Kurs: 1.76 Bukmacher: Fortuna

Etcheverry – Stebe

Stebe to zawodnik pochodzący z Niemiec. 30-letni już tenisista w rankingu ATP zajmuje 135 miejsce. Cedrik mierzy 183 cm wzrostu i jest graczem leworęcznym z oburęcznym backhandem. Startując jeszcze w gronie juniorów Stebe wygrał w US Open w grze podwójnej chłopców. W grze pojedynczej 8 razy wygrywał zawody ATP Challenger Tour w tym rozgrywki Challenger Tour Finals rozegrane w listopadzie 2011 roku w Brazylii. W bieżącym roku Niemiec na swoim koncie ma tylko osiem wygranych i dziesięć porażek. Na kortach ziemnych Cedrik gra bardzo źle co widać po jego wyniku 4-5. W żadnym z dotychczasowych turniejów nie zdołał przekroczyć bariery pierwszej rundy. Tutaj w pierwszym meczu pokonał Guinard 2-0.

Jego rywalem w drugiej fazie rozgrywek będzie Etcheverry – zawodnik pochodzący z Argentyny. 21-letni Tomas mierzy 196 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 220 miejsce. Ubiegły sezon Etcheverry mógł z pewnością zaliczyć do udanych. Argentyńczyk zwyciężył w 26 spotkaniach. Ten rok rozpoczął równie dobrze wygrywając już 28 razy. Jego głównymi atutami jest mocny serwis i równie silne uderzenia z głębi kortu. Grając na kortach ziemnych Argentyńczyk od początku sezonu gra rewelacyjnie co świetnie obrazują osiągane przez niego wyniki. Na tym turnieju w pierwszej rundzie Etcheverry pokonał Martineau 2-0 oddając tylko sześć gemów rywalowi.

W tym pojedynku uważam, że Argentyńczyk jest tutaj zdecydowanym faworytem. Wszystkie aspekty przemawiają za wspaniałym na mączce Argentyńczykiem.

Etcheverry – Stebe Typ: 1 Kurs: 1.51 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button