Typy tenisowe na dzień 9 czerwca. Spotkania panów we Francji i Słowacji.

Na środę do zaproponowania mam trzy pojedynki panów w dwóch różnych turniejach. W pierwszym rozgrywanym ATP Challenger w Francji Pellegrino podejmie Janvier. W następnym tym razem rozgrywany w Słowacji Griekspoor podejmie Diez a Cerundolo zagra z Klizanem.

Pewniaki dnia Australian Open - 16 stycznia (środa)

Pellegrino – Janvier

Pellegrino to zawodnik pochodzący z Włoch. Młody 24-letni tenisista zajmuje w rankingu 235 miejsce. W tym roku bilans na wszystkich nawierzchniach to szesnaście wygranych i dwanaście porażek. Zawodnik pół na pół grywał w turniejach zarówno rangi Challenger jak i ITF. Na swoim koncie Włoch ma trzy podwójne tytuły w turniejach rangi Challenger. Mierzący 185 cm wzrostu Włoch ten sezon zaczął bardzo kiepsko ponieważ już w swoim pierwszym turnieju w Turcji nie potrafił przejść przez kwalifikację. W kolejnych zawodach nie było wcale lepiej bo wszelkie próby kończyły się już na samym początku. Jedynym dobrym występem był turniej w Gran Canaria, gdzie Andrea doszedł do ćwierćfinału. Po kiepskich występach Andrea wreszcie przyszedł cza na dużo lepsze wyniki. Najpierw po znakomitym turnieju w Rzymie wygrana w całych zawodach, następnie ćwierćfinał w zawodach rangi Challenger. W Lyonie w swoim pierwszym pojedynku Włoch pokonał Ugo 2-1.

Jego przeciwnikiem będzie Janvier- zawodnik pochodzący z Francji. 24-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Jego atutem jest mocny serwis i silne uderzenia z głębi kortu. W rankingu ATP Maxime zajmuje 226 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwanaście wygranych i piętnaście porażek W ostatnich pięciu zawodach Francuz prezentował tragiczną formę wygrywając tylko jedno spotkanie. Na tym turnieju w pierwszej rundzie wyeliminował Cerundolo.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na pierwsza rundę na tych zawodach oraz to jak od początku sezonu grają obaj panowie na clayu uważam, że faworytem w tej konfrontacji jest Włoch.

Pellegrino – Janvier Typ: 1 Kurs: 1.90 Bukmacher: Fortuna

Griekspoor – Diez

Griekspoor – zawodnik pochodzący z Niderlandii. 24-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 131 miejsce. Tallon mierzy 188 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W ubiegłym sezonie bilans spotkań w/w zawodnika to 18 wygranych i 9 porażek. W całej swojej dotychczasowej karierze Tallon na swoim koncie ma dwa wygrane turnieje rangi Challenger oraz siedem rangi ITF. W tym roku wygrał dziewiętnaście pojedynków i przegrał w dwunastu. Niestety nie udało mu się zakwalifikować do Australian Open, gdzie w drugiej rundzie kwalifikacyjnej musiał uznać wyższość Smith. Po kiepskich występach z początku bieżącego roku nadszedł czas na znacznie lepsze wyniki. Przełomowym momentem były turnieje w Acapulco i Montpellier, gdzie Griekspoor dotarł do 1/16. Po zmianie nawierzchni na korty ziemne Tallon zcacząłgrac na miarę swoich możliwości co potwierdził wygrywając cały turniej w Czeskiej Pradze. Tutaj w Słowacji w swoim pierwszym pojedynku pokonał Ignatik 2-0.

Jego przeciwnikiem będzie Diez – zawodnik pochodzący z Kanady. 30- letni doświadczony już tenisista mierzy 175 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Steven zajmuje 190 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to dziesięć wygranych i jedenaście porażek. Jego ulubioną nawierzchnią jest clay, gdzie Kanadyjczyk gra najwięcej i jeżeli zdobywa jakiekolwiek trofea to właśnie tutaj. Najlepszym występem Diez był turniej w Gran Canaria, którego w konsekwencji wygrał pokonując w finale Coucaud. Po tych zawodach nie wiedząc czemu Steven całkowicie się zaciął i przegrywał mecz za meczem. Na ostatnie dziewięć spotkań wygrał tylko trzy. Nie zdołał pokonac bariery drugiej rundy.

Zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji jest według mnie Griekspoor, który znajduje się w dużo wyższej formie niż jego przeciwnik.

Griekspoor – Diez Typ:1 Kurs: 1.44 Bukmacher: Fortuna

Cerundolo – Klizan

Cerundolo- zawodnik pochodzący z Argentyny. 19-letni tenisista zajmuje w rankingu 147 miejsce. Na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie w tym sezonie ma 24 wygrane i 8 porażek. Dobry jak do tej pory sezon tego młodego bardzo utalentowanego tenisisty. Francisco uwielbia grać na kortach ziemnych co świetnie odzwierciedlają jego wyniki. W tym roku wszystkie mecze rozegrał na w/w nawierzchni.

Na clayu w samym 2021 roku zameldował się trzykrotnie w finałach. Najpierw w ITF, gdzie przegrał z Fonio. Kolejny finał był w turnieju w Cordobie, gdzie po wspaniałych spotkaniach w pełni zasłużenie pokonał Ramosa. Ostatni najlepszy w jego wykonaniu turniej miał miejsce we Włoszech, gdzie po znakomitym finale pokonał Cobolli. W kwalifikacjach do French Open odprawił Collarini. Na tym turnieju w pierwszej rundzie odprawił Karol wygrywając bardzo łatwo 2-0.

Jego przeciwnikiem będzie Klizan – tenisista pochodzący ze Słowacji. 31-letni doświadczony już zawodnik ma 191 cm wzrostu i jest tenisistą leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 176 miejsce. Na swoim koncie jeszcze za czasów juniorskich Martin ma wygrany tytuł w singlu chłopców na French Open z 2006 roku.

Początkowo grywał w zawodach z serii ITF Futures i ATP Challenger Tour. W zawodach cyklu ATP World Tour Słowak zwyciężał w sześciu finałach i przegrał w jednym. W grze podwójnej Kližan cztery razy triumfował w imprezach ATP World Tour. W tym sezonie Słowak na swoim koncie ma siedem wygranych i dwanaście porażek. Do tej pory na kortach ziemnych zdołał rozegrać dziesięć spotkań z których wygrał tylko cztery. W tych zawodach w pierwszej rundzie pokonał Moraing 2-1.

W tym spotkaniu podobnie jak wyżej uważam, że Cerundolo jest aktualnie w dużo wyższej formie niż Klizan i powinno to być jego zwycięstwo.

Cerundolo – Klizan Typ: 1 Kurs: 1.43 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button