Typy tenisowe na dzień 13.08.2019 rok. Turniej mężczyzn w Cincinatti.

Na dzisiaj do zaproponowania mam trzy spotkania mężczyzn w turnieju rozgrywanym w Cincinatti. Wybrane spotkania to pojedynki: Dimitrov – Wawrinka, Goffin – Fritz i Monfils – Tiafoe.

Dimitrov – Wawrinka

Dimitrov to zawodnik pochodzący z Bułgarii. W rankingu ATP zawodnik zajmuje 74 miejsce. W tym roku Grigor jest w średniej dyspozycji. Na 28 rozegranych spotkań wygrał połowę. Na twardej nawierzchni jego bilans w 2019 roku to 7-6. Jego najlepszym rezultatem w tym roku to dojście do 4 rundy turnieju w Melbourne.

Wawrinka natomiast to zawodnik pochodzący z Szwajcarii. Stan w tym roku ma bilans 22-15 i 8-6 na twardej nawierzchni. Najlepszym wynikiem wawrinki w tym roku to osiągnięcie finału w turnieju halowym w Rotterdamie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie spotkali się ze sobą dziesięć razy. Bilans po wszystkich spotkaniach to 6-4 dla Wawrinki. Aż w ośmiu meczach bezpośrednich Grigor pokrył proponowany dzisiaj przeze mnie handicap. Stan mobilizuje się głównie na największe turnieje i naprawdę jest spora różnica jak oglądamy go w szlemach a w zwykłych turniejach.

Dimitrov – Wawrinka Typ: Dimitrov wygra seta Kurs: 1.72 Bukmacher: Forbet

Goffin – Fritz

Goffin to zawodnick pochodzący z Belgii. W rankingu mężczyzn zajmuje 19 miejsce. W tym roku tenisista jest w dobrej formie. jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 24-19. Jego najlepszym wynikiem w tym roku było dojście do finału w Halle, gdzie musiał uznać wyższość Federera. Pomimo tego iż dwa ostatnie turnieje w jego wykonaniu nie były udane to uważam, że dzisiaj nastąpi przełamanie i to będzie jego dzień.

Fritz natomiast to zawodnik pochodzący z USA. Zawodnik zajmuje 25 miejsce w rankingu ATP. 25-letni zawodnik w tym roku rozegrał już aż 56 spotkań z czego 36 wygrał. Jego najlepszym wynikiem było wygranie dwóch turniejów w 2019 roku.

Fritz ma mocny serwis co jest jego atutem na tej twardej nawierzchni. Jednak to Goffin jeżeli chodzi o technikę góruje nad rywalem i tutaj widzę jego szansę. W wymianach powinna być widoczna przewaga Belga, który powinien wykorzystać swoje atuty jeżeli chodzi o szybkość, spryt i tak jak wspomniałem technikę.

Goffin – Fritz Typ: Goffin Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Monfils – Tiafoe

Monfils to zawodnik pochodzący z Francji na swoim koncie ma wiele sukcesów w światowym tenisie. Tenisista, który można by rzec nie ma szczęścia w finałach. Na 29 jakie zanotował wygrał tylko 8.


W tym roku bardzo dobra forma . Bilans spotkań to 26 wygranych i dziesięć porażek. W tym roku kalendarzowym Francuz jest naprawdę w wyśmienitej formie. Na twardej nawierzchni jego bilans to 11 zwycięstw i tylko dwie porażki.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Tiafoe – zawodnik pochodzący z USA. Tiafoe to bardzo młody zawodnik, który zajmuje 51 miejsce w rankingu. W tym roku tenisisita jest w bardzo złej formie. Jego ogólny bilans to 14-20. Na kortach twardych natomiast zdołał wygrać 9 spotkań a 11 zostało przegranych.

Monfils pod każdym względem przewyższa swojego rywala. jest o wiele bardziej doświadczony, ma kapitalną technikę i uwielbia długą grę w wymianach. Patrząc na obu zawodników jaki poziom reprezentują w tym roku stawiam zdecydowanie na Francuza.

Monfils – Tiafoe Typ: 1 Kurs: 1.90 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button