Typy tenisowe kobiet na dzień 13.08.2019 roku. Turniej w Cincinatti.

Kolejnymi spotkaniami jakie opiszę to mecze wśród kobiet w turnieju rozgrywanym w USA. Dwa pojedynki: Bertens kontra Venus W. i Tsurenko kontra Puig.

Bertens – Venus W.

Bertens to zawodniczka pochodząca z Holandii. Kiki w rankingu kobiet zajmuje 5 miejsce. W tym roku kalendarzowym tenisistka jest w znakomitej formie. Jego bilans biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie to 41 wygranych i 16 porażek. W 2018 roku grała tutaj i po kapitalnym turnieju wygrała w finale z Halep 2-1.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Venus W. Amerykanki chyba nikomu już przedstawiać nie muszę. To 39-letnia zawodniczka, która swoje lata świetności w tenisowym świecie ma już za sobą.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Ze względu na wiek to już nie ta sama zawodniczka. Jej główne atuty powoli zanikają co widać szczególnie w tym roku. W tym roku bilans Venus to 15-10. Ostatnie trzy turnieje na twardej nawierzchni to trzy porażki już w pierwszych rundach turniejów.

Zdecydowanie lepszą zawodniczką jest Kiki i to ona dzisiaj powinna rozdawać karty na korcie. Tylko fatalna dyspozycja Holenderki mogłaby zmienić wynik spotkania.

Bertens – venus W. Typ: 1 Kurs: 1.43 Bukmacher: Fortuna

Tsurenko – Puig

Tsurenko – zawodniczka pochodząca z Ukrainy. To doświadczona już tenisistka mająca 30 lat. Aktualnie Lesya w rankingu zajmuje 35 miejsce. W tym roku rozegrała 29 spotkań z których 14 zakończyło się jej sukcesem.

Zawodniczka bardzo lubi grać na twardej nawierzchni i to właśnie na niej osiąga najlepsze wyniki. W ostatnim turnieju doszła do 1/16 finału przegrywając z Diyas 0-2. Jej najlepszym osiągnięciem w tym turnieju to zeszłoroczny wynik, gdzie zawodniczka doszła do ćwierćfinału rozgrywek.

Jej dzisiejszą rywalką będzie |Puig- tenisistka pochodząca z Puerto Rico. W rankingu WTA zajmuje 44 miejsce. W tym roku kalendarzowym Monica wygrała 20 spotkań a 18 zostało przez nią przegranych. Na kortach twardych ma bilans ujemny, który prezentuje się na poziomie 7-10.

Na trzy ostatnie turnieje rozgrywane na kortach twardych Monica w każdym z nich odpada bardzo szybko a w dwóch ostatnich nie zdołała nawet przejść przez kwalifikację do turnieju głównego.

Liczę tutaj na bardzo dobry występ Tsurenko, która jest w mojej opinii znacznie lepsza jeżeli chodzi o występy w tym roku na kortach twardych.

Tsurenko – Puig Typ: 1 Kurs: 1.90 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button