Typy tenisowe na dzień 17 czerwca.

Na jutrzejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. W bezpośrednich pojedynkach zmierza się: Cid Subervi kontra Karlovskiy, Blanch kontra McDonald oraz Brengle kontra Osuigwe.

Cid Subervi – Karlovskiy

Cid Subervi – zawodnik pochodzący z Dominikany. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia cztery zwycięstwa i osiemnaście porażek. Podczas epidemii rozegrał dwadzieścia dziewięć spotkań z których siedemnaście padło jego zwycięstwem. W ostatnim czasie, gdy przyszło mu się mierzyć z solidnymi tenisistami to wyglądało to kiepsko. Na cztery pojedynki wygrał tylko jeden raz przeciwko Eubanks. Porażek natomiast doznał w meczach z Fratangelo, Popko i McDonald.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Karlovskiy – zawodnik pochodzący z Rosji. 25- letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku bilans wszystkich spotkań w/w gracza to jedenaście wygranych i szesnaście porażek. W rankingu ATP Evgeny zajmuje 249 miejsce. Po przerwie Rosjanin powrócił na korty, gdzie zdołał rozegrać na mączce dziewięć spotkań w których tylko cztery razy zdołał triumfować.

Ten pojedynek zostanie rozegrany na kortach twardych, gdzie znacznie lepiej czuje się Cid patrząc na jego znakomite warunki fizyczne i ponadprzeciętny serwis.

Cid Subervi – Karlovskiy Typ:1 Kurs: 1.45 Bukmacher: Betclic

Blanch – McDonald

Blanch – zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 240 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie Blanch ma dwa trofea po wygraniu zawodów rangi Challenger. Od początku roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia dziewięć wygranych i dwanaście porażek. Od samego początku tego sezonu zawodnik znajduje się w wyśmienitej formie o czym potwierdzają jego wyniki. Ostatnie dwa spotkania jakie rozegrał Blanch zostały przez niego wygrane przeciwko Karlovskiy oraz Cerretani.

Jego przeciwnikiem będzie McDonald – zawodnik pochodzący z USA. 25-letni tenisista ma 178 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 271 miejsce. W grze pojedynczej wygrał jeden turniej o randze ATP Challenger Tour. W tym roku bilans spotkań na wszystkich nawierzchniach Amerykanina to szesnaście wygranych i jedenaście porażek. Po długiej przerwie spowodowanej epidemią Mackenzie rozegrał piętnaście spotkań w których doznał tylko trzech porażek przeciwko Popko, Fratangelo i Kirchheimer.

Ten mecz również zostanie rozegrany na kortach twardych, gdzie według mnie Mackenzie będzie znacznym faworytem.

Blanch – McDonald Typ: 2 Kurs: 1.55 Bukmacher: Betclic

Brengle – Osuigwe

Brengle – zawodniczka pochodząca z USA. Madison ma 30 lat i jest niezwykle doświadczoną tenisistką, która zajmuje 79 miejsce w rankingu WTA. Jako juniorka ma na koncie zwycięstwa w turniejach w Charleroi i Philadelphi. Osiągnęła również w tej kategorii finały Australian Open i Wimbledonu. Natomiast w seniorskiej karierze ma kilka wygranych zawodów rangi ITF. W tym roku jej bilans to: dziesięć wygranych i sześć porażek. Dla Amerykanki będzie to dopiero pierwszy oficjalny pojedynek po bardzo długiej przerwie spowodowanej epidemią ogólnoświatową.

Jej przeciwniczką będzie Osuigwe – zawodniczka pochodząca z USA. Zaledwie 18-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 143 miejsce. Ma 168 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W tym roku Amerykanka jest w kiepskiej formie co widać po osiąganych przez nią wynikach. Zdołała wygrać zaledwie cztery spotkania i doznała sześciu porażek. Podczas epidemii w spotkaniach towarzyskich zagrała sześć razy z czego tylko w trzech spotkaniach udało się jej triumfować.

Ten pojedynek zostanie rozegrany na kortach twardych, gdzie w normalnych warunkach Brengle byłaby i nadal według mnie jest wyraźną faworytką. Jedyną zaletą po stronie przeciwniczki jest to iż znajduje się w rytmie meczowym podczas tejże epidemii.

Brengle – Osuigwe Typ : 1 Kurs: 1.51 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button