Typy tenisowe na dzień 18 czerwca.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. W pierwszym spotkaniu Ivanova podejmie Fanning. W spotkaniach u panów Tabilo zmierzy się z Popko. Ostatnim meczem w ramach Eastern European Championship będzie pojedynek Cacic kontra Medjedovic.

Ivanova – Fanning

Ivanova to zawodniczka pochodząca z USA. 23-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 467 miejsce i jest zawodniczką praworęczną. W tym roku bilans wszystkich spotkań w/w tenisistki to osiemnaście wygranych i szesnaście porażek. Podczas epidemii Dasha rozegrała szesnaście spotkań z których zdołała wygrać tylko pięć. W dwóch ostatnich dniach zagrała z Xu, Khazaniuk, Mendez oraz Udvardy. Wszystkie te pojedynki zakończyły się jej porażkami.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej przeciwniczką będzie Fanning – zawodniczka pochodząca z Nowej Zelandii. 25-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 590 miejsce i jest zawodniczką praworęczną. W swojej całej karierze Emily zdołała zdobyc trzy Puchary deblowe w turniejach rangi ITF. W tym roku bilans Fanning to dziewięć wygranych i jedenaście porażek. We wszystkich tych spotkaniach Emily zdołała wygrac tylko w jednym.

Patrząc na formę obu zawodniczek i ich miejsce w rankingu uważam,że Ivanova jest tutaj wyraźną faworytką.

Ivanova – Fanning Typ:1 Kurs: 1.39 Bukmacher: Fortuna

Tabilo – Popko

Tabilo to tenisista pochodzący z Chile. Młody 23-letni zawodnik w rankingu zajmuje 173 miejsce i ma 188 cm wzrostu. W tym roku Alejandro na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma bilans 20 wygranych i 7 porażek. Na kortach ziemnych Tabilo ma natomiast 12 zwycięstw i 2 porażki. Na swoim koncie Alejandro ma pięć wygranych turniejów rangi ITF. Chilijczyk na swoim koncie ma również dwa spotkania w ramach turnieju Davisa.

Jego przeciwnikiem będzie Popko – zawodnik pochodzący z Kazakhstanu. 23-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Dmitry zajmuje 175 miejsce. W tym roku bilans młodego zawodnika to czterdzieści wygranych i trzydzieści porażek. W spotkaniach towarzyskich gra tylko i wyłącznie na mączce, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie jego najlepsza passa to czternaście wygranych z rzędu. Jednak przeciwko zawodnikom o zbliżonych umiejętnościach doznawał porażek między innymi w meczach z Lorenzi, Kingsley, Kirchheimer, Mercier czy Redlicki.

Patrząc na grę obu panów podczas tej epidemii uważam,że Popko jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Popko – Tabilo Typ: 1 Kurs: 1.84 Bukmacher: Fortuna

Cacic – Medjedovic

Cacic to zawodnik pochodzący z Serbii. 29-letni już doświadczony tenisista w rankingu ATP zajmuje 1312 miejsce. W deblu natomiast ma wysokie 59 miejsce. W tym roku Nikola zdołał rozegrać tylko pięć spotkań z których trzy padły jego łupem. Wygrywał między innymi przeciwko takim graczom jak: Popovic, Jotovski i Jandric. W każdym z tych pojedynków występował jako faworyt. W pozostałych dwóch pojedynkach przeciwko lepszym zawodnikom doznawał szybkich porażek.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Medjedovic – zawodnik pochodzący z Serbii. Bardzo młody bo zaledwie 16-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 1318 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to cztery wygrane i trzy porażki. Hamad w tym roku pokonał takich zawodników jak: Janis, Shevchenko i Rola.

Cacic w szczególności z Rola pokazał się z bardzo dobrej strony w konsekwencji pokonując rywala 2-0. Jestem zdania iż młody ytalentowany Serb pokona dzisiaj starszego kolegę, który specjalizuje się głównie w grze deblowej.

Cacic – Medjedovic Typ: 2 Kurs: 1.86 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button