Typy tenisowe na dzień 22 lipca. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiaj do zaoferowania mam dwa pojedynki mężczyzn w turnieju Eastern European Championship. W bezpośrednich starciach zagrają: Lazarov kontra Kirkin oraz Coric kontra Dzumhur.

Lazarov kontra Kirkin

Lazarov to zawodnik pochodzący z Bułgarii. 22-letni praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 544 miejsce. W tym roku Alexandar znajduje się w bardzo dobrej formie odzwierciedlają osiągane przez niego wyniki. Na swoim koncie Bulgar ma dwadzieścia wygranych i tylko sześć porażek. Po przerwie związana z epidemia rozpoczął spotkania 15 czerwca. Na dwanaście rozegranych spotkań wygrał dziewięć. Po dwóch rozegranych spotkaniach w tym turnieju w tabeli zajmuje trzecie miejsce z jednym punktem na koncie i wielka szansa na awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Kirkin- zawodnik pochodzący z Turcji. 21-letni tenisista ma 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 509 miejsce. Ergi w tym roku forma nie błyszczy z dwunastoma wygranymi i jedenastoma porażkami. Po przerwie z powodu epidemii powrócił na korty i rozegrał dwanascie spotkań wygrywając sześć z nich. W tym turnieju przegral dwa spotkania i jego szansę na awans spadły do zera.

Faworytem w tym spotkaniu jest według mnie Lazarov który wczoraj pokonał Coric i jeżeli dziś wygra to ma wielką szansę na awans z fazy grupowej.

Lazarov-Kirkin Typ:1 Kurs: 1.52 Bukmacher: STS

Coric kontra Dzumhur

Coric to zawodnik pochodzący z Chorwacji. 23-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Chorwat zajmuje 33 miejsce. Borna to niewątpliwie wielki talent światowego tenisa i pomimo tak młodego wieku już jest uznawany za światowa czołówkę. W tym sezonie bilans młodego zawodnika to siedem wygranych i osiem porażek. Na tym turnieju wygrał z Kirkin by we wczorajszym dniu oddać mecz w 3 secie na korzyść Lazarov.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Dzumhur-zawodnik pochodzący z Bośni i Hercegowiny. 28-letni doświadczony już zawodnik ma 175 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym sezonie jego bilans wszystkich spotkań to dziewiętnaście wygranych i osiem porażek. Na tym turnieju Bosniak bez najmniejszych problemów ograł Lazarov i Kirkin nie oddając rywalom nawet seta.

W tym pojedynku faworytem do zwycięstwa według mnie jest Dzumhur,który znakomicie radzi sobie oostatnich tygodniach. Wygrywa wszystko co możliwe. Coric wczoraj oddał mecz kreczem i nie wiadomo do końca na ile mu to pozwoli dzisiaj walczyć.

Coric kontra Dzumhur Typ:2 Kurs: 1.50 Bukmacher :STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button