Typy tenisowe na dzień23 lipca. Spotkania kobiet.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy pojedynki kobiet w Challenge Elite we Francji. W bezpośrednich pojedynkach zagrają: Parmentier kontra Hesse, Tan kontra Paquet oraz Burel kontra Parry.

Parmentier kontra Hesse

Parmentier to zawodniczka pochodząca z Francji. Bardzo doświadczona już 34-letnia tenisistka ma 175 cm wrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet zajmuje 152 miejsce. Na swoim koncie ma cztery zdobyte turnieje najwyższej rangi WTA Tour oraz dziesięć w ITF. W tym roku Francuska jest w bardzo złej formie o czym świadczą jej wyniki. Na czternaście spotkań zdołała wygrać tylko cztery. Po przerwie spowodowaną epidemią powróciła na korty i zdołała wygrać tylk dwa spotkania a sześć przegrać. W swoim ostatnim pojedynku doznała porażki ustępując Burel 1-2.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Hesse – zawodniczka pochodząca z Francji. 27-letnia tenisistka ma 164 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet Amandine zajmuje 269 miejsce. Na swoim koncie Francuska ma cztery zdobyte turnieje rangi ITF w grze pojedynczej oraz pięć w grze podwójnej tej samej rangi. W tym roku bilans ogólny w/w tenisistki to jedenaście wygranych i dziesięć porażek. Po przerwie powróciła na korty i zdołała rozegrać pięć spotkań z czego dwa udało jej się wygrać. Ostatni pojedynek to mecz z Jacquemot, który wygrała 2-1.

W tym pojedynku uważam, że Parmentier powinna pokazać wreszcie swoje umiejętności i wygrać ćwierćfinał z Hesse. Obie panie spotkały się ze sobą siedem raz i aż sześciokrotnie triumfowała Parmentier.

Parmentier – Hesse Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Tan kontra Paquet

Paquet to zawodniczka pochodząca z Francji. 26-letnia tenisistka ma 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet zajmuje 170 miejsce. Na swoim koncie w singlu ma dwa zdobyte tytuły rangi ITF i jeden w grze podwójnej. W tym roku Chloe z wszystkich rozegranych spotkań ma bilans szesnastu wygranych i trzynastu porażek. W ostatnich dniach Francuska jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dowodem na to są cztery wygrane na pięć spotkań.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Tan- zawodniczka pochodząca z Francji. Młoda 22-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 247 miejsce i jest zawodniczka praworęczną. W tym roku Hamony znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji o czym świadcza osiągane przez nią wyniki. Dwadzieścia wygranych i dwanaście porażek to bilans ogólny od początku roku. 21 lipca w swoim ostatnim pojedynku pokonała Ramialison.

Obie panie do tej pory spotkały się ze sobą dwukrotnie i aktualny bilans to 1-1. W tym pojedynku uważam,że Paquet weźmie rewanż za ostatnią porażkę z Tan i wygra to spotkanie.

Tan – Paquet Typ:2 Kurs: 1.86 Bukmacher: STS

Burel kontra Parry.

Burel to zawodniczka pochodząca z Francji. Młodziutka bo zaledwie 19-sto letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 502 miejsce. Clara jest zawodniczką praworęczną. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to dwanaście wygranych i siedem porażek. Jej ostatnie dwa pojedynki to wygrane najpierw przeciwko Adrianjafitrimo a następnie w meczu z Parmentier. Młodziutka Francuska po przerwie związanej z epidemią rozegrała siedem spotkań z których cztery zakończyły się jej zwycięstwem.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Parry – zawodniczka pochodząca z Francji. Diane jest od swojej rywalki dwa lata młodsza. Parry ma 170 cm wzrostu i jest zawodniczka praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 315 miejsce. W tym roku jej bilans ogólny patrząc na wszystkie rozegrane spotkania to piętnaście wygranych i jedenaście porażek. W swoim ostatnim pojedynku rozegranym 21 lipca odniosła porażkę przeciwko Paquet.

Dla obu pań będzie to pierwszy bezpośredni mecz a ja uważam, że młodsza o dwa lata Parry powinna wygrać ten pojedynek. Na dzień dzisiejszy posiada weług mnie o wiele większy potencjał i umiejętności niżeli jej rywalka.

Burel – Parry Typ: 2 Kurs: 1.76 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button