Typy tenisowe na dzień 23 lipca. Spotkania mężczyzn.

W drugiej części typów na dzisiejszy dzień tym razem zajmiemy się pojedynkami mężczyzn. W bezpośrednich starciach zagrają: Lestienne kontra Gaston, Hamou kontra Janvier.

Lestienne kontra Gaston

Lestienne to zawodnik pochodzący z Francji. 28- letni tenisista ma 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 210 miejsce. W tym roku bilans jego wszystkich spotkań to dziesięć wygranych i osiem porażek.Constant po przerwie związana z epidemia powrócił na korty 13 lipca gdzie w pojedynku z Chazal odniósł zwycięstwo. Na tym turnieju w dwóch pierwszych rundach pokonał Chazal oraz Muller.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gaston-zawodnik pochodzący z Francji. Młody bo zaledwie 19-sto letni tenisista ma 173 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 227miejsce. W tym roku jego bilans że wszystkich spotkań to dwanaście wygranych i dziewięć porażek. Młody obiecujący zawodnik powrócił po przerwie na korty 6 lipca ogrywajac Chazal 2-0. Od tamtego pojedynku tenisista pozostaje w bardzo dobrej formie.

Obaj panowie do tej pory spotkali się że sobą jeden raz i miało to miejsce w 2019 roku wówczas lepszy okazał się Gaston . W gm starciu również to jego uważam jako faworyta do końcowego zwycięstwa gdyż dla mnie prezentuje wyższy poziom umiejętności niż jego rywal.

Lestienne-Gaston Typ:2 Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna

Hamou kontra Janvier.

Hamou to zawodnik pochodzący z Francji. 25- letni tenisista ma 185cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 346 miejsce. W tym roku jego bilans że wszystkich spotkań to jedenaście wygranych i siedem porażek. Po przerwie związana z epidemia zawodnik rozegrał cztery spotkania z czego dwa udało mu się wygrać. W swoim ostatnim pojedynku pokonał Escoffier 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Janvier- zawodnik pochodzący z Francji. 23-letni tenisista ma 193cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Jego atutem jest mocny serwis i silne uderzenia z głębi kortu. W tym roku jego bilans że wszystkich spotkań to jedenaście wygranych i tyle samo porażek. W swoich dwóch ostatnich pojedynkach pokonał Conut oraz Crepatte.

W lepszej dyspozycji jest aktualnie Janvier i to jego wskazuje jako faworyta do końcowego zwycięstwa.

Hamou-Janvier Typ: 2 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button