Typy tenisowe na dzień 24.09.2019 r. Spotkania tenisowe w turniejach Buenos Aires, Florence oraz Caldas da Rainha.

Trzy turnieje w różnych krajach i cztery spotkania jakie postaram się przeanalizować. W Argentynie wybrane mecze to: Nagal – Sakamoto, Casanova – Hernandez, Menezes – Ficovich. We Włoszech natomiast Pellegrino podejmie Erikssona.

Nagal – Sakamoto

Nagal to tenisista pochodzący z Indii. W/w zawodnik ma 22 lata. W tym roku Sumit jest w bardzo dobrej formie co odzwierciedlają osiągane przez niego wyniki. Jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 36 wygranych i 19 porażek. Nagal najlepiej czuje się na kortach ziemnych. Jego ostatni turniej miał miejsce w Bośnii, gdzie dotarł do finału. Tam niestety uległ Griekspoor 0-2. Sumit to zawodnik, który jeszcze grywa na poziomie Challenger, jednak w przyszłości myślę, że regularnie będzie występował w ATP w szczególności na mączce. Na dzień dzisiejszy w rankingu zajmuje 161 miejsce.

Jego dzisiejszym rywalem będzie tenisista pochodzący z Brazylii. Pedro to 26-letni zawodnik, który w rankingu zajmuje 366 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 35 wygranych i 21 porażek. Oprócz dwóch spotkań jego mecze miały miejsce na mączce. W tym roku Pedro grywa zarówno w turniejach rangi ITF albo Challenger. Jego osttani występ miał miejsce w zawodach w Sevilli, gdzie odpadł w 1/16 z Davidovich. W tym turnieju w pierwszej rundzie po wielu zmaganiach pokonał Baez 2-1.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem do wygrania tego pojedynku jest według mnie Nagal, który na dzień dzisiejszy jest o wiele lepszym zawodnikiem ze znacznie większymi atutami.

Nagal – Sakamoto Typ: 2-0 Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna

Casanova – Hernandez

Casanova to zawodnik pochodzący z Argentyny (25 lat). W rankingu zajmuje 390 miejsce. Jego ulubioną nawierzchnią jest mączka i to na niej tylko w tym roku Hernan rozgrywa swoje spotkania. W tym roku jego bilans to 54 wygrane i 20 porażek. W przeszłości na tych zawodach grał już trzykrotnie i nigdy nie zdołał awansować dalej niżeli pierwsza runda. Casanova w tym roku gra w turniejach rangi ITF oraz Challenger. Tutaj w pierwszym spotkaniu pokonał Cleazar 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Hernandez – tenisista pochodzący z Dominikany. Jose to doświadczony już 29-letni zawodnik, który w rankingu zajmuje 265 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 34 wygrane i 27 porażek. Hernandez również w tych zawodach występował już trzykrotnie i jeden raz udało mu się awansować do półfinału.

W mojej opinii faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest doświadczony już Dominikańczyk, który regularnie występuje w barwach swojego kraju reprezentując go w rozgrywkach Davis Cup.

Casanova – Hernandez Typ: 2 Kurs: 1.72 Bukmacher: Betclic

Menezes – Ficovich

Menezes to zawodnik pochodzący z Brazylii. Tenisista ma 22 lata i w rankingu zajmuje 204 miejsce. W jego dorobku jest zdobyty pierwszy tytuł w tym roku turnieju rangi challenger. Dodatkowo w zawodach ITF Joao ma na swoim koncie zdobycie 12 tytułów ( zarówno w grze pojedynczej jak i deblowej). W tym roku na wszystkich nawierzchniach jego bilans to 40 wygranych i 21 porażek. Na mączce radzie sobie dobrze wygrywając 16 razy.

Jego przeciwnikiem będzie Ficovich – tenisista pochodzący z Argentyny. Zawodnik ma 22 lata i zajmuje 352 miejsce w rankingu. W tym roku Juan głównie grywa na kortach ziemnych. jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 50 wygranych i 17 porażek. Ficovich swoich sił w tym roku próbuje w większości w turniejach rangi ITF. Tutaj w swoim pierwszym pojedynku pokonał Luz 2-0.

Patrząc na obu zawodników zdecydowanym faworytem jest Menezes, który pomimo że ma tyle samo lat co jego przeciwnik wydaje się być o klasę lepszym zawodnikiem.

Menezes – Ficovich Typ:1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Fortuna

Pellegrino – Eriksson

Pellegrino to zawodnik pochodzący z Włoch. Młody 22-letni tenisista zajmuje w rankingu 325 miejsce. W tym roku bilans na wszystkich nawierzchniach to 34 wygrane i 23 porażki. Zawodnik pół na pół grywa w turniejach zarówno rangi Challenger jak i ITF. Na swoim koncie Włoch ma trzy podwójne tytuły w turniejach rangi Challenger. Po nie zbyt udanych zawodach we Włoszech poleciał do Argentyny, gdzie rozegra swój kolejny turniej.

Jego przeciwnikiem będzie Eriksson – tenisista pochodzący ze Szwecji. 29-letni tenisista w rankingu zajmuje 282 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 47 wygranych i 23 porażki. w swojej karierze w ATP zadebiutował w 2013 roku w turnieju we własnym kraju, gdzie od razu w pierwszej rundzie odpadł z rozgrywek.

Młody perspektywiczny Włoch ma szansę przełamać niemoc ostatniej 2 rundy i pokazać się tutaj z jak najlepszej strony.

Pellegrino – Eriksson Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button