Typy tenisowe na dzień 24.09.2019 r. Spotkania w turniejach w Orleanie, Tiburon i Templeton.

Na dzisiaj do zaoferowania mam kolejne kilka spotkań zarówno wśród pań jak i panów. W kilku różnych turniejach zagrają ze sobą: Miedler – Sinner, Gaston – Song, Lao – Chang i Zacarias – Baptiste.

Miedler – Sinner

Miedler to tenisista pochodzący z Austrii. Zawodnik ma 23 lata i w rankingu zajmuje 279 miejsce. W swojej karierze ma zwycięstwo w deblu w Australian Open Junior z 2014 roku. Rok później zaliczył swój debiut w ATP World Tour. W tym roku na swoim koncie Lucas ma 34 wygrane i 30 porażek. Zawodnik w tym sezonie głównie swoich sił próbuje w Challengerach. W pierwszym spotkaniu w tym turnieju rozgrywanym na hali pokonał Otte 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie młody 18-letni Włoch Sinner. Jannik w tym sezonie na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 48 wygranych i 19 porażek. W tym roku jak widać po osiąganych przez tego zawodnika wynikach młody talent z Włoch gra znakomicie. Na swoim koncie ma między innymi awans do pierwszej rundy US Open, gdzie dzielnie walczył z Wawrinką.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem do zwycięstwa bez dwóch zdań jest o wiele lepszy Sinner. Młodza nadzieja swojego kraju gra coraz lepiej i już na tym etapie pokazuje duże umiejętności.

Miedler – Sinner Typ: 2 Kurs: 1.38 Bukmacher: Fortuna

Gaston – Song

Gaston to tenisista pochodzący z Francji. Młody 18-letni zawodnik w tym roku jest w wyśmienitej formie. Na wszystkich nawierzchniach jego bilans to 40 wygranych i 17 porażek. Na swoim koncie ma wygranie Australian Open Chłopców w grze podwójnej z 2018 roku. Do USA przyjeżdża po wygraniu turnieju rangi ITF, gdzie nie stracił ani jednego seta.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Song. 27-letni Amerykanin w tym roku na swoim koncie ma 13 wygranych i 22 porażki. Fatalny sezon Evan i chyba sam zawodnik chciałby go zakończyć jak najszybciej. W rankingu w/w tenisista zajmuje dopiero 453 miejsce.

Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą po raz pierwszy i wyraźnym faworytem w tym pojedynbku jest według mnie Gaston, który jest w kapitalnej formie. Dzisiaj zagra z przeciwnikiem, który jest do wypunktowania. Song ma bilans ujemny a w jego grze nie można dopatrzeć się niczego dobrego zwłaszcza w tym roku.

Gaston – Song Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Lao – Chang

Lao to tenisistka pochodząca z USA. 28-letnia zawodniczka zajmuje 183 miejsce w rankingu kobiet. W przeciągu kariery wygrała dwa singlowe i trzy deblowe turnieje rangi  ITF. 1 kwietnia 2019 zajmowała najwyższe miejsce w rankingu singlowym WTA World Tour – 152 pozycję, natomiast 10 listopada 2014 osiągnęła najwyższą lokatę w deblu – 221 miejsce.

Jej debiutem w turnieju wielkoszlemowym był występ podczas US Open w 2017 roku. Lao wywalczyła wówczas awans do głównej drabinki, przechodząc eliminacje. W tym roku zawodniczka ma bilans 19 wygranych i tyle samo porażek.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Chang- tenisistka pochodząca z USA. Dużo młodsza od swojej rywalki bo 21-letnia Hanna w tym roku ma bilans 32 zwycięstw i 19 porażek. W rankingu kobiet zajmuje 340 miejsce. W tym turnieju grała już dwukrotnie i wcześniej nigdy nie mogła przebrnąć kwalifikacji. Tutaj zacznie od 1/16.

Faworytką tego spotkania jest według mnie o wiele bardziej doświadczona Lao.

Lao – Chang Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: Fortuna

Zacarias – Baptiste

Zacarias to zawodniczka pochodząca z Meksyku. 25-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 397 miejsce. W tym roku Marcela znajduje się w wyśmienitej formie co jednoznacznie pokazują osiągane przez nią wyniki. 34 zwycięstwa i tylko 9 porażek robi na pewno wrażenie.

W przeszłości zimą 2012 zaliczyła debiut w imprezach rangi WTA Tour. Od 2012 roku jest reprezentantką kraju w rozgrywkach Pucharu Konfederacji.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Baptiste – zawodniczka pochodząca z USA. Hailey ma dopiero 17 lat i zajmuje 261 miejsce w rankingu kobiet. W tym roku na swoim koncie Amerykanka ma 21 wygranych i tylko 8 porażek. Jest to bardzo duży talent Amerykańskiego tenisa. Zawodniczka mimo tak młodego wieku już ma na swoim koncie występy w WTA World Tour, gdzie między innymi pokonała Keys.

Faworytką do wygrania tego spotkania jest według mnie młoda znakomita Baptiste,która pomimo zaledwie 17 lat już znajduje się znacznie wyżej w rankingu niż jej przeciwniczka.

Zacarias – Baptiste Typ:2 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button