Typy tenisowe na dzień 25.09.2019r. Turniej w Buenos Aires 2.

Pierwszym turniejem jaki opiszę będzie rozgrywany w Argentynie Challenger na kortach ziemnych. Wybrane spotkania to pojedynki: Diaz Acosta – Olivo, Varillas – Dellien.

Diaz Acosta – Olivo

Diaz Acosta to tenisista pochodzący z Argentyny. 18-letni zawodnik w rankingu zajmuje 542 miejsce. W 2017 roku zdobył pierwsze punkty w turnieju rangi ITF rozgrywanym w Argentynie. W 2018 roku brał udział w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, gdzie w deblu zdobył złoty medal. W tym roku na swoim koncie ma 27 wygranych i 14 porażek. Wszystkie swoje spotkania rozegrał na mączce. W pierwszej rundzie turnieju pokonał Kestelboim 2-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Olivo – zawodnik pochodzący również z Argentyny. Dużo starszy kolega bo 27-latek sklasyfikowany w rankingu jest na 273 miejscu. W całej swojej karierze Renzo najwyżej sklasyfikowany w rankingu singlistów był na 78. miejscu (9 stycznia 2017), natomiast w zestawieniu deblistów na 148. pozycji (29 kwietnia 2013). W karierze, w grze pojedynczej zwyciężył w 2 turniejach rangi ATP Challenger Tour. W marcu 2016 roku zadebiutował w reprezentacji Argentyny w Pucharze Davisa.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tym roku Argentyńczyk na swoim koncie ma 27 zwycięstw i 25 porażek. W 2016 roku wygrał tutaj cały turniej.

Spodziewam się dzisiaj wygranej doświadczonego już Renzo nad młodym Diaz. Olivo w przeszłości dobrze radził sobie w tych zawodach a do tego jest lepszym zawodnikiem niż początkujący Acosta.

Acosta – Olivo Typ: 2 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

Varillas – Dellien

Varillas to zawodnik pochodzący z Peru. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 344 miejsce. W dotychczasowej karierze Juan Vanillas zdobył 4 tytuły singli rangi ITF. Jest również reprezentantem swojego kraju w Pucharze Davisa. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 43 wygrane i 20 porażek. Na mączce spisuje się bardzo dobrze wygrywając aż 31 razy. W pierwszej rundzie turnieju w Argentynie pokonał Fariat bardzo gładko 2-0 oddając rywalowi tylko pięć gemów.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Dellien – tenisista pochodzący z Boliwii. 26-letni zawodnik w rankingu sklasyfikowany jest na 82 miejscu. W swojej karierze wygrał trzy turnieje rangi ATP Challenger Tour. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 39 wygranych i 22 porażki. Ostatnie dwa występy miały miejsce w ramach Międzynarodowego Davis Cup, gdzie wygrał bardzo pewnie z dwoma niżej notowanymi rywalami po 2-0.

W tym pojedynku stawiam na dużo bardziej ogranego i o znacznie większych umiejętnościach Dellien. Różnica w rankingu pomiędzy tymi graczami jest kolosalna.

Varillas – Dellien Typ: 2 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button