Typy tenisowe na dzień 25. 09. 2019 r. Turniej mężczyzn rozgrywany w Tiburon.

Kolejnym turniejem jaki opiszę będzie Tiburon. Zawody te są rangi ATP Challenger Tour. Opisane pojedynki to : Blanch kontra King oraz Arevalo kontra Eubanks.

Blanch – King

Blanch to młody 21-letni zawodnik pochodzący z USA. W rankingu sklasyfikowany jest na 371 miejscu. Ulises zdobył swój pierwszy tytuł ATP Challenger w Perugii (Włochy), 15 lipca 2018 r. Biorąc pod lupę grę na kortach twardych w tym roku bilans to 15 zwycięstw i 9 porażek. W dwóch ostatnich turniejach rozgrywanych w USA osiągnął drugą rundę i ćwierćfinał. Tutaj w swoim pierwszym pojedynku pokonał Nava 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie King – tenisista pochodzący z Barbados. Darian sklasyfikowany w rankingu jest na miejscu 169. W grze pojedynczej wygrał 3 turnieje rangi ATP Challenger Tour. W rankingu gry pojedynczej najwyżej był na 106. miejscu (8 maja 2017). W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 30 wygranych i 21 porażek. W 2016 roku triumfował tutaj wygrywając w finale z Mmoh 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem w tym spotkaniu jest według mnie King, który jak napisałem wyżej 3 lata temu triumfował tutaj i na pewno będzie chciał powtórzyć ten wyczyn. Po drugie jest o wiele bardziej ogranym zawodnikiem niż jego rywal i takie spotkania powinny kończyć się jego wygraną.

Blanch – King Typ: 2 Kurs: 1.62 Bukmacher: Betclic

Arevalo – Eubanks

Arevalo to zawodnik pochodzący z El Salvador. Marcelo ma 28 lat i w rankingu zajmuje 319 miejsce. W tym roku patrząc na wszystkie nawierzchnie zawodnik ma 21 zwycięstw i 18 porażek. Na kortach twardych idzie mu naprawdę kiepsko bo statystycznie 8-10 nie napawa optymizmem przed dzisiejszym pojedynkiem. W tym turnieju grał już cztery razy i nigdy nie udało mu się dotrzeć dalej niż ćwierćfinał. W pierwszym swoim pojedynku pokonał Zhu 2-0.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Eubanks- tenisista pochodzący z USA. 23- letni zawodnik w rankingu zajmuje 193 miejsce. Christopher także nie grzeszy formą w tym roku mając bilans 22-24. Natomiast na kortach twardych 13-16. W tym turnieju występuje drugi raz, ostatnio rok temu zaliczył ćwierćfinał.

W tym spotkaniu spotkają się ze sobą zawodnicy pod formą ale myślę, że na dzień dzisiejszy lepszym wydaje się być Eubanks.

Arevalo – Eubanks Typ: 2 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button