Typy tenisowe na dzień 25.09. 2019 r. Turniej kobiet w Templeton.

Ostatnim turniejem jaki dzisiaj opiszę będzie Templeton. W USA w zawodach rangi ITF tym razem spotkają się panie. Pojedynki to: Lepchenko – Kratzer oraz Volynets – Khazaniuk.

Lepchenko – Kratzer

Lepchenko to tenisistka pochodząca z USA. Doświadczona już 33- letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 137 miejsce. W swojej dotychczasowej karierze ma 12 wygranych turniejów rangi ITF. Nigdy nie zdołała wygrać zawodów rangi WTA. Jeden raz tylko zagrała w finale z Pliskova, gdzie musiała uznać wyższość rywalki. W tym roku zawodniczka na swoim koncie ma 28 zwycięstw i 26 porażek.

Jej przeciwniczką będzie Kratzer- tenisistka pochodząca z USA. Młoda Amerykanka jest od swojej rywalki 13 lat młodsza. w rankingu kobiet zajmuje 429 miejsce. W tym roku na swoim koncie Ashley ma bilans ujemny. Zaledwie 12 wygranych spotkań i 17 porażek. W tym turnieju grała już dwukrotnie i nigdy nie potrafiła dotrzeć dalej niż pierwsza runda.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na grę obu pań w tym sezonie nie mam żadnych wątpliwości, że Lepchenko ten mecz powinna wygrać bardzo gładko. Jej rywalka jest zdecydowanie pod formą i bardzo ciężko jej będzie się przeciwstawić bardzo doświadczonej rywalce.

Lepchenko – Kratzer Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: Fortuna

Volynets – Khazaniuk

Volynets to zawodniczka pochodząca z USA.Zawodniczka, która ma zaledwie 17 lat, w rankingu kobiet zajmuje 395 miejsce. W tym roku Katie jest pod formą o czym świadczą osiągane przez nią wyniki. Tylko 12 wygranych i 13 porażek nie wróży nic dobrego w tym spotkaniu. W ostatnich trzech turniejach odpadała od razu w pierwszych rundach.

Jej przeciwniczką będzie Khazaniuk – tenisistka pochodząca z Izraela. 24-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 276 miejsce. W tym roku bilans ze wszystkich nawierzchni to 17 wygranych i 11 porażek. Ostatnie dwa turnieje na twardych kortach to bardzo dobre występy tej zawodniczki. W zawodach w Evansville dotarła aż do finału a następnie w Lexington awansowała do ćwierćfinału rozgrywek.

W tym spotkaniu zdecydowaną faworytką do wygania patrząc na formę obu zawodniczek jest starsza Khazaniuk.

Volynets – Khazaniuk Typ: 2 Kurs: 2.18 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button