Typy tenisowe na dzień 26.09.2019 r. Turnieje w Buenos Aires, Florence i Templeton.

Trzy turnieje, cztery spotkania w tym dwa pań i dwa mężczyzn. W Argentynie Ficovich zmierzy się z Ugo Carabelii, w Florence Haase podejmie Munar. Natomiast wśród pań w USA Jaksic zagra z Montez a Bektas podejmie Baptiste.

Ficovich – Ugo Carabelli

Ficovich – tenisista pochodzący z Argentyny. Zawodnik ma 22 lata i zajmuje 352 miejsce w rankingu. W tym roku Juan głównie grywa na kortach ziemnych. jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 50 wygranych i 17 porażek. Ficovich swoich sił w tym roku próbuje w większości w turniejach rangi ITF. Tutaj w swoim pierwszym pojedynku pokonał Luz 2-0, następnie w kolejnej odprawił Menezes 2-1 pomimo iż przegrywał w całym spotkaniu 0-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Ugo Carabelli– tenisista pochodzący z Argentyny. 20-letni zawodnik w rankingu zajmuje 440 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 36 zwycięstw i 22 porażki. Camilo póki co głównie grywa w turniejach rangi ITF a czasami próbuje swoich sił w Challengerach. Na tym turnieju pokonał w pierwszej rundzie Zukas. W kolejnej odprawił Coriia 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być Ficovich, który jest w lepszej dyspozycji niżeli jego dzisiejszy rywal.

Ficovich – Ugo Carabelli Typ: 1 Kurs: 1.67 Bukmacher: Fortuna

Haase – Munar

Haase to zawodnik pochodzący z Holandii. 32 letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 157 miejsce. Holender ma kilka tytułów rangi Challenger oraz triumfował w ATP Kitzbuhel. W grze podwójnej największym osiągnięciem Haase jest awans , w styczniu 2013 roku, do finału Wielkoszlemowego Australian Open po wyeliminowaniu w parze z Igorem S. m.in. debla Marcel G i Marc L. Finałowe spotkanie przegrali 3:6, 4:6 z bliźniakami Bryanami . Oprócz finału Australian Open Holender wygrał 6 tytułów deblowych i przegrał 11 finałów.

W tym roku biorąc grę tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach bilans spotkań wygląda bardzo kiepsko. Tylko 17 wygranych i 24 porażki mówią same za siebie i świadczą, że Holender w tym roku jest w naprawdę kiepskiej formie.

Jego przeciwnikiem będzie Munar – tenisista pochodzący z Hiszpanii. 22-letni zawodnik w rankingu zajmuje 99 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 26 wygranych i 27 porażek. Na kortach ziemnych natomiast czuje się bardzo dobrze i tam osiąga naprawdę dobre rezultaty. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Musetti bardzo gładko 2-0.

Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest bez dwóch zdań Munar, który przez cały rok znajduje się w o wiele lepszej dyspozycji niżeli jego dzisiejszy przeciwnik.

Haase – Munar Typ: 2 Kurs: 1.37 Bukmacher: Fortuna

Jaksic – Montez

Jaksic to tenisistka pochodząca z Serbii. 23-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 225 miejsce. w całej swojej karierze wygrała siedemnaście turniejów singlowych i trzy deblowe rangi ITF. Od 2014 roku reprezentuje swój kraj w zawodach Pucharu Federacji. W tym roku jej bilans wszystkich spotkań to 36 wygranych i 26 porażek. Rok temu grając w tym turnieju osiągnęła ćwierćfinał rozgrywek. W pierwszym swoim spotkaniu pokonała Gleason 2-0.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Montez- tenisistka pochodząca z USA. Starsza o pięć lat od swojej rywalki Pamela w rankingu kobiet zajmuje 484 miejsce. W tym roku zawodniczka na swoim koncie ma 20 wygranych i 17 porażek. W całym 2019 roku nigdy nie doszła dalej niż półfinał rozgrywek. Tutaj musiała przebrnąć przez kwalifikację, gdzie najpierw pokonała Scandalis a następnie Guillermo. W pierwszej rundzie turnieju odniosła zwycięstwo nad Moore 2-0.

Faworytką do wygrania tego pojedynku jest według mnie bez dwóch zdań młodsza o wiele lepsza zawodniczka Jaksic.

Jaksic – Montez Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: STS

Bektas – Baptiste

Baptiste – zawodniczka pochodząca z USA. Hailey ma dopiero 17 lat i zajmuje 261 miejsce w rankingu kobiet. W tym roku na swoim koncie Amerykanka ma 22 wygrane i tylko 8 porażek. Jest to bardzo duży talent Amerykańskiego tenisa. Zawodniczka mimo tak młodego wieku już ma na swoim koncie występy w WTA World Tour, gdzie między innymi pokonała Keys. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonała Zacarias 2-1.

Jej przeciwniczką będzie Bektas- tenisistka pochodząca z USA. 26-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 407 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 23 wygrane i 16 porażek. W przeszłości grała na tym turnieju dwukrotnie i nigdy nie potrafiła dotrzeć dalej niż 1/16. W pierwszej rundzie pokonała Douglas 2-0. W tym roku Emina zdołała osiągnąć tylko jeden ćwierćfinał w turnieju ITF w Japonii. Pozostałe jej turnieje kończyły się dużo szybciej.

Bez dwóch zdań zdecydowaną faworytką do wygrania tego spotkania jest o wiele lepsza Baptiste.

Bektas – Baptiste Typ: 2 Kurs: 1.38 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button