Typy tenisowe na dzień 26.09.2019 r. Turniej mężczyzn w Tiburon.

Ostatnie dwa spotkania jakie opiszę na dzisiejszy dzień to pojedynki panów w ramach turnieju rozgrywanego w Tiburon. W pierwszym z nich Kokkinakis zmierzy się z Couacaud a w drugim pojedynku Kwiatkowski zagra z Giron.

Kokkinakis – Couacaud

Kokkinakis to tenisista pochodzący z Australii. 23-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 183 miejsce. Rosły tenisista mający 196 cm charakteryzuje się bardzo mocnym serwisem i twardą grą z głębi kortu. Najwyższą lokatą jaką zajmował w rankingu było 69 miejsce z 2015 roku. Rok później doznał kontuzji i automatycznie z braku występów dimatralnie spadł na odległą lokatę. W tym toku na swoim koncie ma 17 wygranych i 5 porażek. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Leshem 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Couacaud- tenisista pochodzący z Francji. 24-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 181 miejsce. W tym roku Enzo na swoim koncie ma 34 wygrane i 24 porażki. Jego najlepszym wynikiem jaki osiągnął w tym roku było dojście do finału w turnieju rangi Challenger, gdzie przegrał z Kubler 0-2. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Aragone 2-0. oddając rywalowi tylko cztery gemy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem i to zdecydowanym do wygrania tego spotkania jest według mnie Kokkinakis, który przewyższa swoimi umiejętnościami dzisiejszego rywala.

Kokkinakis – Couacaud Typ: 1 Kurs: 1.47 Bukmacher: Fortuna

Kwiatkowski – Giron

Kwiatkowski to tenisista pochodzący z USA. 24-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 214 miejsce. W tym sezonie bilans Thai na wszystkich nawierzchniach to 23 wygrane i 24 porażki. Na twardych kortach natomiast wynik w/w zawodnika to 16-15. W tym roku najlepszym wynikiem Amerykańskiego tenisisty było dotarcie do półfinałów w turniejach rangi Challenger rozgrywanych w USA. W tych zawodach w 1 rundzie Kwiatkowski ograł Gomeza 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Giron- tenisista pochodzący z USA. 26-letni zawodnik zajmuje w rankingu ATP 126 miejsce. W tym roku Marcos znajduje się w znakomitej formie o czym świadczą osiągane przez niego wyniki. Na swoim koncie ma 40 wygranych i 22 porażki. Natomiast na kortach twardych 22-10. Czterokrotnie w tym turnieju już występował w/w zawodnik i jeden raz dotarł do ćwierćfinału.

Patrząc na formę obu zawodników w całym 2019 roku zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Giron.

Kwiatkowski – Giron Typ: 2 Kurs: 1.51 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button