Typy tenisowe na dzień 27.09.2019 r. Turniej Challenger w Orlean i ITF kobiet w Valenci.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej turniejowi mężczyzn rangi Challenger, gdzie Tsonga podejmie Hoang a następnie w turnieju kobiet rangi ITF rozgrywanym w Valenci Buyukakcay zagra z Gracheva.

Tsonga – Hoang

Tsonga w tym sezonie ma bardzo dobry bilans 38 wygranych i 17 porażek. W tym roku rozegrał kapitalny turniej we Francji,który w konsekwencji wygrał. Po turniejach w Europie,przeniósł się do Ameryki. Tam musiał przebrnąć kwalifikację ze względu na jeszcze słaby ranking spowodowany absencją w ubiegłym roku z powodu kontuzji. Tam odpadł w drugiej rundzie kwalifikacyjnej przegrywając z Cuevas. Potem była mączka, gdzie jego najlepszym wynikiem było dojście do półfinału w turnieju rozgrywanym w Marrakech.

Na trawie w Wimbledonie odpadł już w 3 rundzie z Nadalem przegrywając 0-3. Teraz powrócił na swoją ulubioną nawierzchnię jaką są korty twarde oraz hala. Triumfował w ostatnich trzech turniejach. najpierw wygrał zawody Challenger w Cassis a następnie turniej ATP w Metz. Teraz swoich sił próbuje w Challenger Orleans, gdzie już pokonał dwóch zawodników takich jak Darcis i Nys. Zwycięstwa były bardzo pewne po 2-0 każde.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym rywalem będzie Hoang. Tenisista ten pochodzi z Francji i ma 23 lata. W rankingu ATP zajmuje 106 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 29 wygranych i 24 porażki. Na kortach twardych ma bilans ujemny 6-9, natomiast na hali 12-6. Rok temu Antoine osiągnął tutaj finał przegrywając w nim z Bedene 1-2. Teraz pokonał już dwóch zawodników takich jak Vanni i Moutet. W obu spotkaniach nie stracił ani jednego seta.

Faworytem do wygrania tego pojedynku bez dwóch zdań jest w znakomitej ostatnio foremie starszy Francuz Tsonga.

Tsonga – Hoang Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

Buyukakcay – Gracheva

Buyukakcay to zawodniczka pochodząca z Turcji. 29-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 189 miejsce. W tym roku na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie jej bilans to 43 wygrane i 23 porażki. Na kortach ziemnych spisuje się znakomicie co potwierdza wynik 30-13. Na ostatnie cztery turnieje rozgrywane na w/w nawierzchni tylko jeden raz odpadła w 1 rundzie. W trzech pozostałych awansowała raz do półfinału i dwukrotnie grała w finale z czego jeden raz wygrała. Tutaj w zawodach rozgrywanych w Hiszpanii pokonała już Zanevska oraz Cepede. W dwóch spotkaniach oddała tylko jednego seta.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Gracheva- tenisistka pochodząca z Rosji. Zaledwie 19-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 144 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach uzyskała aż 61 wygranych i 20 porażek. Na mączce jej wynik to aktualnie 43-10. Varvara to młody talent, który powoli póki do drzwi WTA. Jej najlepszym wynikiem było dojście do 1/16 turnieju WTA w Waszyngtonie. Nie mniej jednak większość spotkań w tym roku rozegrała w zawodach najniższej rangi ITF.

Dziwne kursy tutaj wystawili na Turczynkę bukmacherzy i ja zamierzam z tego skorzystać.

Buyukakcay – Gracheva Typ: 1 +1,5 seta Kurs: 1.81 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button