Typy tenisowe na dzień 24 listopada. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy pojedynki w ramach turnieju rangi Challenger rozgrywane w Limie. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Coria – Vilella, Roca Batalla – Krstin oraz Tirante – Sousa. Mecze zostaną rozegrane w godzinach wieczornych czasu polskiego.

Coria – Vilella

Coria- tenisista pochodzący z Argentyny. 28-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 91 miejsce. Coria zdobył jeden tytuł w grze podwójnej w turnieju ATP Challenger na Campeonato 2016 Internacional de Tênis de Campinas i jeden tytuł ATP Challenger w turnieju Savannah Challenger w 2019 roku.

W czerwcu 2018 r. Coria został ukarany grzywną w wysokości 10 000 USD i został zawieszony na osiem miesięcy za zarzuty antykorupcyjne za próby ustawiania meczów w 2015 r. W/w zawodnik uwielbia grać na kortach ziemnych i to na nich osiągał najlepsze wyniki. W tym roku na swoim koncie ma 19 wygranych i 21 porażek. Na tym turnieju w przeszłości grał trzy razy i jego najlepszym rezultatem był zeszłoroczny finał.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Vilella – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 25-letni tenisista ma 178 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 190 miejsce. W tym roku jego bilans wszystkich spotkań to 28 wygranych i 19 porażek. Na tych zawodach w swojej karierze wystąpił dwa razy. Za pierwszym podejściem nie zdołał przejść kwalifikacje a rok później dotarł do 1/16. Na ten turniej zawodnik przylatuje bez formy patrząc na jego bardzo słabe dwa występy, gdzie w szybkich odpadał już w pierwszych rundach.

Lepszym tenisistą jest Coria, i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Umiejętności jakie posiada powinny tutaj procentować. Argentyńczyk nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem zawodnika bez formy.

Coria – Vilella Typ: 1 Kurs: 1.56 Bukmacher: Fortuna

Roca Batalla – Krstin

Roca Batalla to Hiszpański tenisista urodzony w 1993 roku. 27- letni tenisista ma 173 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Oriol bez większych osiągnięć na swoim koncie . Zdobył 11 ITF w singlu oraz oraz 21 ITF. Na co dzień występuje w turniejach rangi ITF. Głównie pogrywa na cegle. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 15 wygranych i 8 porażek. Od 22 września swoich sił próbuje częściej w zawodach rangi Challenger. Do tej pory jego najlepszy wynik pochodzi z ostatniego turnieju rozgrywanego w Kolumbii, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Krstin – zawodnik pochodzący z Serbii. 26-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 265 miejsce. Serb ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Pedja w swojej karierze ma 15 wygranych turniejów. Większość z nich bo 14 była w zawodach rangi ITF. W tym roku Serb ma bilans ujemny tj. 17 wygranych i 23 porażki. Na tych zawodach grał w przeszłości dwa razy i jego najlepszym wynikiem było dotarcie do drugiej rundy.

Fatalna dyspozycja jaką prezentuje Krstin nie napawa optymizmem przed dzisiejszym starciem. Zawodnik w ostatnich sześciu turniejach odpadał w pierwszej rundzie. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Roca.

Roca – Krstin Typ: 1 Kurs: 1.49 Bukmacher: Lvbet

Tirante – Sousa

Thiago to zawodnik pochodzący z Argentyny. 19- letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 539 miejsce. Tirante ma 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. Aktualny bilans wszystkich spotkań Thiago to 31 wygranych i 15 porażek natomiast na mączce 14-10. Aby móc zakwalifikować się do turnieju głównego w Peru Agustin musiał przebrnąć kwalifikację w których pokonał Altamirano. W ostatnim turnieju rozgrywanym w Kolumbii zdołał przejść kwalifikację jednak juz potem w pierwszej rundzie turnieju głównego musiał uznać wyższość Barrios.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Sousa – tenisista pochodzący z Portugalii. Pedro ma 32 lata i zajmuje 113 miejsce w rankingu ATP. Zawodowym tenisistą Sousa został w 2007 roku. W grze pojedynczej wygrał pięć turniejów o randze ATP Challenger Tour. Od września 2006 reprezentant Portugalii w Pucharze Davisa. W tym roku na swoim koncie zawodnik ma 19 wygranych i 7 porażek. Na tym turnieju w całej swojej karierze występował trzy razy i jego najlepszym wynikiem był finał z 2018 roku. W ostatnim turnieju Portugalczyk pokazał się z dobrej strony docierając w Kolumbii do ćwierćfinału.

Faworytem w tym starciu jest Sousa i nie powinien on mieć większych problemów z pokonaniem rywala.

Tirante – Sousa Typ: 2 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button