Typy tenisowe na dzień 26/27 listopada. Spotkania mężczyzn.

Na czwartek i piątek do zaproponowania mam pięć spotkań mężczyzn w turniejach rangi Challenger. Pierwszym z nich będą zawody rozgrywane w Peru, gdzie w bezpośrednich starciach zagrają Varillas – Barrios, Galan Riveros – Carballes Baena oraz Tabilo – Sachko. W kolejnym turnieju rozgrywanym w Brazylijskim mieście Sao Paulo dojdzie do dwóch konfrontacji pomiędzy Janvier a Sakamoto oraz Meligeni a Popko.

Varillas – Barrios

Varillas – tenisista pochodzący z Peru. 25-letni zawodnik w rankingu zajmuje 157 miejsce. Zawodnik w swojej karierze może dopisać sobie reprezentowanie swojego kraju w Pucharze Davis. Bilans ze wszystkich spotkań tego tenisisty w bieżącym roku to 8 wygranych i 13 porażek. Na mączce 5-10. Varillas w ostatnim czasie jest w tragicznej formie co wyraźnie można zaobserwować po jego wynikach. Od września tego roku grał w kilki różnych turniejach i tylko w jednym z nich udało u się wygrać jedno spotkanie. W pozostałych zawodach odpadał w pierwszej rundzie. Na tym turnieju pokonał Doumbia.

Jego przeciwnikiem będzie Barrios – tenisista pochodzący z Chile. Marcelo ma 22 lata i mierzy 191 cm wzrostu. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 277 miejsce. W bieżącym roku jego bilans wszystkich spotkań to 23 wygrane i 11 porażek. Na clayu 22-9. Chilijczyk w ostatnim czasie znajduje się w bardzo równej i wysokiej dyspozycji. W osttanich turniejach w jakich grywał zawsze dochodził minimum do 1/16. Na tych zawodach w pierwszej rundzie pokonał Lama.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na grę obu panów uważam, że wyraźnym faworytem w tym starciu jest Barrios i to on powinien zameldować się w kolejnej rundzie.

Barrios – Varillas Typ: 1 Kurs: 2.60 Bukmacher: Lvbet

Galan Riveros – Carballes Baena

Carballes Baena – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 27-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Roberto zajmuje 102 miejsce. Baena jest zwycięzcą jednego turnieju singlowego i jednego deblowego o randze ATP Tour. W tym roku bilans w/w zawodnika to 19 wygranych i 17 porażek. Po przerwie związanej z epidemią Baena rozegrał trzy spotkania, gdzie pokonywał po kolei: Munar, Ramos oraz Andujar. Bardzo dobre zawody Hiszpan rozegrał w swoim osttanim turnieju rozgrywanym w Hiszpanii, gdzie dotarł aż do półfinału pokonując między innymi Sousa czy Olivo. Na tych zawodach w Peru kontynuuje swoją bardzo dobrą dyspozycję pokonując Echazu i Olivo.

Jego przeciwnikiem będzie Galan Riveros – zawodnik pochodzący z Kolumbii. 24-letni tenisista w rankingu zajmuje 129 miejsce. Dotychczas na swoim koncie ma 4 wygrane turnieje. W finałach natomiast występował dziewięć razy. Wspomniane zawody były rangi ITF i Challenger. W tym roku Daniel na swoim koncie ma 25 wygranych i 17 porażek. Na kortach ziemnych jego bilans to 9-6. W French Open pokazał się z bardzo dobrej strony. Zawodnik musiał przebrnąć przez kwalifikację i przeszedł w nich jak burza. Następnie w turnieju głównym pokonał Norrie, Sandgren. Przegrał dopiero z Djokoviciem.

Na tym turnieju przebrnął już dwie rundy pokonując Velotti i Cervantes. Obaj panowie dotychczas spotkali się ze soba jeden raz i aktualny bilans to 1-0 dla Galan Riveros. W tym starciu faworytem według mnie jest Galan, który w pierwszych dwóch rundach nie dał najmniejszych szans swoim rywalom.

Galan – Baena Typ: 1 Kurs: 1.81 Bukmacher: Fortuna

Tabilo – Sachko

Tabilo to tenisista pochodzący z Chile. Młody 23-letni zawodnik w rankingu zajmuje 175 miejsce. Alejandro mierzy 188 cm wrostu i jest tenisistą leworęcznym. W tym roku Chilijczyk na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma bilans 54 wygranych i 18 porażek. Na kortach ziemnych 42 zwycięstwa i 13 porażek. W tym sezonie w/w zawodnik grał w trzech finałach ,z których tylko jeden okazał się zwycięski. W ostatnim czasie utalentowany tenisista zbiera bardzo dobre wyniki co pokazują osiągane przez niego wyniki. W zawodach we Włoszech i Francji zanotował dwukrotnie półfinały rozgrywek. Grając „u siebie” pokonał w dwóch pierwszych rundach Galdos i Alvarez.

Jego przeciwnikiem będzie Sachko – zawodnik pochodzący z Ukrainy. 23-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest praworęcznym graczem. W rankingu ATP zajmuje 496 miejsce. Bilans wszystkich spotkań z tego sezonu Vitaliy to 27 wygranych i 17 porażek. Na tym turnieju aby móc grać w głównej drabince musiał przejść kwalifikację w których pokonał Galdos. Następnie w dwóch pierwszych rundach odprawił Cerundolo i Bagnis.

Po bardzo dobrych występował głównie patrząc na ten turniej uważam, że Ukrainca stać tutaj na wygranie przynajmniej jednego seta.

Tabilo – Sachko Typ: Sachko wygra seta Kurs: 1.65 Bukmacher: Forbet

Janvier – Sakamoto

Janvier- zawodnik pochodzący z Francji. 24-letni tenisista ma 193cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Jego atutem jest mocny serwis i silne uderzenia z głębi kortu. W rankingu ATP Maxime zajmuje 211 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 17 wygranych i 24 porażki. W ostatnich pięciu zawodach Francuz prezentował tragiczną forme wygrywając tylko jedno spotkanie. Na tym turnieju w pierwszej rundzie wyeliminował Ortega następnie w kolejnej odprawił Monteiro. Szczególnie ten ostatni pojedynek to wielka niespodzianka na tym turnieju. Niespodziewanie dobrze prezentował się Janvier wygrywając bardzo wyrównane spotkanie.

Jego przeciwnikiem będzie Pedro, 27-letni zawodnik, który w rankingu zajmuje 308 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 17 wygranych i 12 porażek. W tym roku Pedro grywa zarówno w turniejach rangi ITF albo Challenger. Sakamoto podobnie jak jego przeciwnik w ostatnim czasie nie błyszczy formą. W ostatnicj siedmiu turniejach dwa razy nie potrafił przejść pierwszej rundy natomiast w pozostałych pięciu zawody kończył zawsze na drugiej rundzie. Na tym turnieju pokonał Marcondes oraz Ficovich.

Patrząc na występu obu panów na przestrzeni całego sezonu może wydawać się, że będzie to równy pojedynek. Ja jednak tutaj będę opierał się tylko i wyłącznie tym turniejem i faworytem według mnie po znakomitej wygranej nad Monteiro jest jego pogromca Janvier.

Janvier – Sakamoto Typ:1 Kurs: 1.71 Bukmacher: Fortuna

Meligeni Rodrigues – Popko

Meligeni Rodrigues – zawodnik pochodzący z Brazylii. 22-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 306 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 13 wygranych i 9 porażek. W turnieju rangi Challenger rozgrywanym w Iasi dotarł do ćwierćfinału przegrywając tam z Andujar. Był to dla niego najlepszy najlepszy rezultat w ostatnim czasie. W późniejszych zawodach swoją przygodę kończył zawsze w pierwszej rundzie. Na tym turnieju pokonał Lock oraz Safwat.

Jego przeciwnikiem będzie Popko – zawodnik pochodzący z Kazachstanu. 24-letni tenisista ma 191 wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 172 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 98 wygranych i 65 porażek. W spotkaniach towarzyskich grał wyłącznie na mączce, gdzie radził sobie bardzo dobrze. Podczas tych meczy potrafił zrobić passę 14 z rzędu wygranych. Jego ostatni turniej na mączce miał miejsce w połowie października, gdzie zdołał pokonać Menezes czy Oliveira. Tutaj na turnieju w Brazylii wyeliminował Quiroz oraz Gomez.

Faworytem w tym starciu jest tutaj według mnie niepodważalnie Popko, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem rywala.

Popko – Meligeni Typ: 1 Kurs: 1.37 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button