Typy tenisowe na dzień 24 maja. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania mężczyzn w ramach towarzyskich turniejów rozgrywanych podczas epidemii ogólnoświatowej. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Johns kontra Pasha, Redlicki kontra El Mihdawy oraz Redlicki kontra King.

Johns – Pasha

Johns to zawodnik pochodzący z USA. Bardzo młody bo zaledwie 19-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje dopiero 1137 miejsce. Garett jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku Ametkanin zdołał rozegrać tylko cztery pojedynki z których tylko raz udało mu się odnieść zwycięstwo a było to w spotkaniu przeciwko Reese. Natomiast trzech porażek doznał w pojedynkach przeciwko Young, Eubanks oraz Roelofse.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Pasha – zawodnik pochodzący z USA. 27-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 507 miejsce. Nathan również jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku bilans wszystkich spotkań tego zawodnika to sześć wygranych i pięć porażek. Pasha grał już w dwóch różnych miejscach jeśli spojrzymy na rozkłąd meczy towarzyskich. Na samym początku w USA pokonywał między innymi takich zawodników jak: Roelofse, Lovett, oraz Eubanks dwukrotnie. Potem przeniósł się do Niemiec, gdzie pokonał po raz kolejny Roelofse oeraz Lovertt.

Patrząc na formę obu panów to zdecydowanym faworytem tego starcia jest Pasha, który pokonał wszystkich tych rywali z którymi Johns doznawał porażek.

Johns – Pasha Typ: 2 Kurs: 1.38 Bukmacher: Fortuna

Redlicki – El Mihdawy

Michael Redlicki to zawodnik pochodzący z USA. Michael ma 203 cm i jest potężnym zawodnikiem dzięki swoim centymetrom. W rankingu ATP Amerykanin zajmuje 341 miejsce i jest zawodnikiem leworęcznym. Jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. W tym roku bilans 26-letniego tenisisty to piętnaście wygranych i dwadzieścia dziewięć porażek. W samych spotkaniach towarzyskich zdołał wygrać dziewięć razy.

El Mihdawy natomiast to doświadczony już 30-letni Amerykański tenisista, który w rankingu ATP zajmuje 557 miejsce. Adam jest zawodnikiem praworęcznym. Ten turniej towarzyski rozgrywany jest na mączce. W tym roku El Mihdawy rozegrał trzydzieści trzy pojedynki w których tylko czternaście razy wyszedł jako wygrany. Wczorajszy dzień był dla Amerykanina bardzo udany ponieważ zdołał wygrać w dwóch z trzech spotkań. Pokonał Harper i Bueno Tapia a doznał porażki przeciwko Draxl.

Tutaj w tym pojedynku mimo iż dla Redlicki nie jest to ulubiona nawierzchnia to umiejętności jakie posiada powinny wystarczyć na pokonanie przeciwnika.

Redlicki – El Mihdawy Typ: 1 Kurs: 1.57 Bukmacher: Totolotek

Redlicki – King

Michael Redlicki to zawodnik pochodzący z USA. Michael ma 203 cm i jest potężnym zawodnikiem dzięki swoim centymetrom. W rankingu ATP Amerykanin zajmuje 341 miejsce i jest zawodnikiem leworęcznym. Jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. W tym roku bilans 26-letniego tenisisty to piętnaście wygranych i dwadzieścia dziewięć porażek. W samych spotkaniach towarzyskich zdołał wygrać dziewięć razy.

Natomiast King to zawodnik pochodzący z USA. 28-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu światowym ATP zajmuje 398 miejsce. Amerykanin głównie gra w turniejach rangi Challenger. King wygrał siedem tytułów w ATP Challenger Tour . Na zawodach rangi ITF Pro Circuit Amerykanin ma sześć tytułów w singlu i 22 w deblu.

Na samym początku w turniejach towarzyskich rozgrywanych na mączce zawodnik wyglądał kiepsko pod kątem formy co można było zaobserwować podczas transmisji. Od 10 maja King zaczął łapać rytm i jego gra wyglądała o niebo lepiej w porównaniu do kilku dni wstecz co z automatu przekładało się na wygrane spotkania.

Aktualnie Evan ma serię ośmiu wygranych spotkań z rzędu i mam nadzieję, że w spotkaniu z Redlicki powiększy ja do dziewięciu. Obaj panowie to przeciwne bieguny patrząc na ich grę na tej nawierzchni. King powinien wykorzystać wszelakie swoje atuty i ogra c bez problemów Redlicki.

Redlicki – King Typ: 2 Kurs: 1.53 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button