Typy tenisowe na dzień 25 maja. Spotkania mężczyzn.

Na kolejny już dzień zmagań w ramach towarzyskich spotkań tenisowych do zaproponowania mam dwa pojedynki mężczyzn. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Lorenzi kontra Kingsley oraz Popko kontra Fratangelo.

Lorenzi – Kingsley

Kingsley to tenisista pochodzący z USA. Młody 19-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 885 miejsce. Cannon jest praworęcznym zawodnikiem. W tym roku jego bilans patrząc na wszystkie nawierzchnie to jedenaście wygranych i sześć porażek. W spotkaniach rozgrywanych na mączce podczas epidemii radzi sobie bardzo dobrze wygrywając jedenaście z szesnastu spotkań. Jego passa wciąż trwa i liczy siedem zwycięstw z rzędu.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie między innymi Lorenzi. Paolo to niezwykle doświadczony już 38-letni zawodnik, który w rankingu ATP zajmuje 121 miejsce. Włoch ma 183 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym.

Wielokrotnie w swojej karierze wygrywał zawody z cyklu ATP Challenger Tour. W grze podwójnej Lorenzi zwyciężył w 1 turnieju kategorii ATP World Tour. Jak większość zawodników z tego kraju Paolo uwielbia grę na mączce i to na niej czuje się najlepiej. W tym roku bilans w/w zawodnika ze wszystkich spotkań to trzydzieści sześć wygranych i jedenaście porażek. Na tych turniejach pokazowych Włoch pokazuje się z najlepszej strony praktycznie ogrywając każdego.

Ogromna przepaść znajduje się pomiędzy tymi zawodnikami patrząc na dane umiejętności czy doświadczenie dlatego też zaufam faworyzowanemu Włochowi.

Lorenzi – Kingsley Typ: 1 Kurs: 1.37 Bukmacher: Betfan

Popko – Fratangelo

Popko to zawodnik pochodzący z Kazakhstanu. 23-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Dmitry zajmuje 175 miejsce. W tym roku bilans młodego zawodnika to dwadzieścia dziewięć wygranych i dwadzieścia cztery porażki. W spotkaniach towarzyskich gra tylko i wyłącznie na mączce, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie jego passa to jedenaście zwycięstw z rzędu. Jednak przeciwko zawodnikom o zbliżonych umiejętnościach doznawał porażek między innymi w meczach z Lorenzi, Kingsley, Kirchheimer, Mercier czy Redlicki.

Dzisiejszym przeciwnikiem Popko będzie zawodnik pochodzący z USA Fratangelo. 26-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Bjorn zajmuje 261 miejsce.

Występując w gronie juniorów Fratangelo został mistrzem French Open 2011 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Domminika Thiema. W czerwcu 2011 był wiceliderem klasyfikacji juniorów.Zawodowym tenisistą Fratangelo jest od 2012 roku.W grze pojedynczej jest zwycięzcą trzech turniejów rangi ATP Challenger Tour.

Dla tenisisty z USA będzie to pierwszy oficjalny pojedynek po długiej przerwie. Popko to zawodnik z niezwykle mocnym serwisem,który na mączce nie jest az tak istotny jak umiejętność gry z głębi kortu i szybkiego przemieszczania się po nim co jest specjalizacją jego rywala. Pomimo iż dla Fratangelo będzie to pierwszy pojedynek to postaram się mu zaufać i liczę na jego zwycięstwo.

Popko – Fratangelo Typ: 2 Kurs: 1.60 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button