Typy tenisowe na dzień 26 maja. Spotkania mężczyzn.

Na kolejny dzień zmagań w ramach różnych turniejów towarzyskich przygotowałem trzy pojedynki wśród mężczyzn. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Wolf kontra Torpegaard, Blanch kontra Fratangelo oraz Lehecka kontra Machac.

Wolf – Torpegaard

Wolf to zawodnik pochodzący z USA. 21-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 144 miejsce. Na swoim koncie ma pięć zdobytych trofeów ( 4 Challenger i jeden ITF). Od początku bieżącego roku Wolf gra znakomicie o czym świadczy jego bilans piętnastu wygranych i tylko trzech porażek. W 2020 roku wygrał dwa turnieje rangi Challenger pokonując między innymi takich zawodników jak: Kavcic, Sugita, Muller, Ward czy Istomin. Dla Amerykanina spotkanie z Torpegaard będzie tak naprawdę pierwszym oficjalnym pojedynkiem po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Torpegaard – zawodnik pochodzący z Danii. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. jego głównym atutem jest mocny serwis. W rankingu ATP zajmuje 170 miejsce. W całej swojej karierze w/w zawodnik wygrał trzy turnieje rangi Challenger. W tym roku bilans Miael na wszystkich nawierzchniach to dziesięć wygranych i cztery porazki. W 2020 roku zawodnik wygrał jeden turniej rangi Challenger w Cleveland pokonując w finale Watanuki.

Dla obu panów będzie to pierwsze spotkanie po tak długiej przerwie. Patrząc na forme obu panów w jakiej znajdowali się od początku roku aż do przerwy to zdecydowanie wszystko jest po stronie Wolf. Na dzień dzisiejszy Amerykanin to dużo lepszy tenisista niżeli jego rywal i wierzę w jego zwycięstwo.

Wolf – Torpegaard Typ: 1 Kurs: 1.60 Bukmacher: Fortuna

Blanch – Fratangelo

Blanch to zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 240 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie Blanch ma dwa trofea po wygraniu zawodów rangi Challenger. Od początku roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia trzy wygrane i sześć porażek. Od samego początku tego sezonu zawodnik znajduje się w wyśmienitej formie o czym potwierdzają jego wyniki. Od piętnastego maja Ulises grywa w turniejach towarzyskich na mączce i jego bilans to sześć wygranych i ani jednej porażki. Pokonywał między innymi: Popko, Kingsley czy Mercier.

Dzisiejszym przeciwnikiem Blanch będzie zawodnik pochodzący z USA Fratangelo. 26-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Bjorn zajmuje 261 miejsce.

Występując w gronie juniorów Fratangelo został mistrzem French Open 2011 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Domminika Thiema. W czerwcu 2011 był wiceliderem klasyfikacji juniorów.Zawodowym tenisistą Fratangelo jest od 2012 roku.W grze pojedynczej jest zwycięzcą trzech turniejów rangi ATP Challenger Tour.

Dla Fratangelo będzie to pierwszy oficjalny pojedynek po długiej przerwie, natomiast Blanch rozegrał już sześć spotkań w których ani razu nie doznał porażki. Ogranie i obecne umiejętności pozwalają na stawianie w roli faworyta Blanch.

Blanch – Fratangelo Typ: 1 Kurs: 1.75 Bukmacher: Fortuna

Lehecka – Machac

Ostatnim spotkaniem jakie opiszę będzie bezpośredni pojedynek pomiędzy Lehecka a Machac. Mecz zostanie rozegrany w ramach Pucharu Prezydenta CTS (Czechy).

Lehecka to zawodnik z Czech, który ma zaledwie osiemnaście lat. W rankingu ATP Jiri zajmuje 612 miejsce i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku Lehecka zdołał rozegrać tylko cztery spotkania z których aż trzy to porażki. W lutym i marcu bieżącego roku roku grał w turniejach rangi ITF. Po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią będzie to dla Jiri pierwszy oficjalny mecz w ramach w/w turnieju.

Jego przeciwnikiem będzie Machac – zawodnik pochodzący z Czech. 19-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 255 miejsce. W tym roku bilans wszystkich spotkań Tomas to siedem wygranych i trzy porażki. Bardzo dobre zawody Machac rozegrał w lutym w mieście Koblenz, gdzie wygrał cały turniej rangi Challenger. tam między innymi pokonał takich zawodników jak: Bemelmans, Kuzmanov czy w finale Van De Zandschulp.

Również dla tego tenisisty będzie to pierwszy oficjalny mecz po przerwie związanej z COVID – 19.

Patrząc na formę obu panów od początku roku aż do przerwy to nie mam co do tego wątpliwości iż Machac jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Lehecka – Machac Typ: 2 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button