Typy tenisowe Na dzień 27 Stycznia. Turniej kobiet.

Ostatnimi pojedynkami jakie opiszę na dzień dzisiejszy będą spotkania wśród kobiet w ramach turnieju rozgrywanego w USA. W bezpośrednich spotkaniach zmierzą się ze sobą: Harrison – Hesse, Sanchez – Jovic, Day – Baptiste oraz Volynets – Min.

Harrison – Hesse

Harrison Catherine to zawodniczka pochodząca z USA, która w rankingu WTA zajmuje 289 miejsce. 25-letnia zawodniczka w tym roku na swoim koncie ma dwie wygrane i jedną porażkę. W ubiegłym roku na wszystkich nawierzchniach miała bilans 34 wygrane i 24 porażki. Od 15 stycznia grała w turnieju w USA rangi itf gdzie dotarła do ćwierćfinału rozgrywek przegrywając z Pieri. 

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Hesse – zawodniczka pochodząca z Francji, która w rankingu WTA zajmuje 251 miejsce. Jedna z gospodyń tych zawodów w tym roku na swoim koncie ma 4 rozegrane spotkania z których wygrała 2. W tym roku grała w dwóch turniejach rangi itf, gdzie w jednym dotarła do ćwierćfinału rozgrywek. 

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

 Faworytką w tym pojedynku według mojej opinii jest gospodyni tych zawodów, która swoimi umiejętnościami przewyższa rywalkę i nie powinna mieć najmniejszych problemów z jej pokonaniem.

Harrison – Hesse Typ: 2 Kurs: 1.82 Bukmacher: Fortuna

Sanchez – Jovic

Kolejnym spotkaniem w ramach turnieju rozgrywanego Francji będzie pojedynek pomiędzy Jović a Sanchez. Jović to tenisistka pochodząca z Serbii, która w rankingu WTA zajmuje 230 miejsce. 26-letnia zawodniczka w tym roku rozegrała dwa spotkania z których w ani jednym nie odniosła zwycięstwa. W przeszłości w 2018 i w 2019 roku grała na tym turnieju dwukrotnie gdzie jej najlepszym osiągnięciem było dotarcie do drugiej rundy rozgrywek. Swoich sił w tym sezonie próbowała w kwalifikacjach do wielkiego szlema Australian Open niestety już w pierwszej rundzie musiała ustąpić znacznie lepszej od siebie zawodniczki Danilović. 

Jej dzisiejszą przeciwniczka będzie tenisistka pochodząca z Meksyku.  Ana w rankingu kobiet zajmuje 303 miejsce. Na swoim koncie w tym roku ma 4 wygrane i dwie porażki. Pierwszym jej oficjalnym turniejem w tym sezonie był itf, gdzie dotarła do półfinału przegrywając z Liu 1-2.  

 W spotkaniach bezpośrednich obie panie spotkały się ze sobą jeden raz i to zwycięsko z tego pojedynku wyszła faworytka dzisiejszego spotkania Jović. Uważam, że Serbka powtórzy zwycięstwo nad swoją rywalką gdyż ewidentnie na dzień dzisiejszy przewyższa umiejętnościami zawodniczkę pochodzą z Meksyku.

Sanchez – Jovic Typ: 2 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Day – Baptiste

W przedostatnim spotkaniu kobiet w turnieju rozgrywanym we Francji będzie bezpośredni pojedynek pomiędzy Day a Baptiste. Kayla to zawodniczka pochodząca z Ameryki, która w rankingu WTA zajmuje 423 miejsce. Leworęczna zawodniczka w tym roku rozegrała zaledwie jedno spotkanie i był to pojedynek przegrany w turnieju w Malibu. W dzisiejszym  turnieju rozgrywanym we Francji grała dwukrotnie z czego jej najlepszym osiągnięciem było dotarcie do 1/16. W ubiegłym roku zawodniczka miała kiepski sezon gdzie na wszystkich nawierzchniach wygrała 18 razy i doznała porażek w 20 spotkaniach zaś na kortach twardych jej bilans to 11/14. 

 Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Baptiste zawodniczka pochodząca z Ameryki. Zaledwie 18 letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 232 miejsce. W tym roku zawodniczka rozegrała dwa spotkania z czego w jednym odniosła zwycięstwo – były to pojedynki w ramach kwalifikacji do turnieju wielkoszlemowego w Australian Open. W ubiegłym sezonie tenisistka miała bardzo dobry bilans 29 wygranych i 13 porażek.

 W tym pojedynku spodziewam się dominacji 18-letniej Amerykanki, która nie powinna mieć problemów z pokonaniem swojej rywalki. 

Day – Baptiste Typ:2 Kurs: 1.33 Bukmacher: Fortuna

Volynets – Min

Ostatnim spotkaniem w ramach tego turnieju będzie pojedynek pomiędzy Volynets a Min. Katie to zawodniczka pochodząca z Ameryki, która w rankingu WTA zajmuje 394 miejsce. Zaledwie 18 letnia tenisistka w tym roku na swoim koncie ma 1 wygraną i jedną porażkę.  W ubiegłym roku na swoim koncie biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie odniosła 20 wygranych i 17 porażek. Rok temu na tym turnieju dotarła do drugiej rundy przegrywając z Andreescu. 

Jej dzisiejszą rywalką będzie zawodniczka pochodząca z USA, która od swojej przeciwniczki jest o 7 lat starsza. Grace w rankingu kobiet zajmuje 281 miejsce. W tym roku na swoim koncie tenisistka ma jedno wygrane spotkanie oraz dwie porażki. W ubiegłym roku jej bilans na wszystkich nawierzchniach to 22 wygrane i 14 porażek. 

Patrząc na doświadczenie zdobyte na wszystkich kortach oraz wszelkie umiejętności dzisiejszą faworytką do wygrania tego pojedynku i awansu do kolejnej fazy rozgrywek jest według mnie Min. 

Min – Volynets Typ 1 Kurs: 2.25 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button