Typy tenisowe na dzień 29.08.2019 rok. Spotkania kobiet w ramach US Open.

Tym razem do zaproponowania mam kilka spotkań w ramach Szlema rozgrywanego w USA. Wybrane pojedynki płci pięknej to: Kontaveit – Tomljanovic, Cornet – Bencic, Kanepi – Vekic, Ostapenko – Riske, Sabalenka – Putintseva, Kalinskaya – Ahn.

Kontaveit – Tomljanovic

Kontaveit – Estońska tenisistka (23 lata). Triumfatorka sześciu turniejów juniorskich w tym Orange Bowl Tennis Championships. Zwyciężczyni 16 turnieji rangi ITF. W 2017 zdobyła pierwsze trofeum w cyklu WTA Tour. Obecnie w rankingu kobiet zajmuje 21 miejsce. W tym roku Anett na swoim koncie ma 26 wygranych spotkań i 16 porażek. Na kortach twardych spisuje się bardzo dobrze z bilansem 16-9. Do tej pory w US Open występowała czterokrotnie. Tylko jeden raz zdołała awansować do 1/16.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Tomljanovic – tenisistka pochodząca z Australii. 26-letnia zawodniczka na dzień dzisiejszy w WTA zajmuje 47 lokatę. W tym roku Ajla ma na swoim koncie 25 zwycięstw i 22 porażki. Na kortach twardych jej bilans to 14-11. Australijka nigdy nie osiiągnęła tutaj dobrego wyniku. Do tej pory grała tutaj siedmiokrotnie i tylko trzy razy zdołała awansować do drugiej rundy turnieju.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Kontaveit i nie spodziewam się tutaj innego scenariusza jak wygrana Estonki.

Kontaveit – Tomljanovic Typ: 1 Kurs: 1.32 Bukmacher: STS

Cornet – Bencic

Cornet ,francuska tenisistka – mistrzyni juniorskiego Rolland Garros w grze pojedynczej, zdobywczyni Pucharu Hopmana  w 2014 roku. Jest tenisistką praworęczną z oburęcznym bekhendem. W rankingu kobiet Alize zajmuje 64 miejsce. Na swoim koncie ma pięć wygranych turnieji rangi WTA Tour. W tym roku jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 24-21. Natomiast patrząc na jej grę na twardych kortach zauważamy bilans ujemny 10-11. W US Open grała wielokrotnie. Jej najlepszym wynikiem na tym turnieju było dotarcie do trzeciej rundy. W tym roku w pierwszym spotkaniu pokonała Pegula 2-0.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Bencic – tenisistka pochodząca z Szwajcarii. Jest to zwyciężczyni French Open i Wimbledonu z 2013 roku w grze pojedynczej dziewcząt. W zawodowej karierze ma 7 wygranych turniejów na 13 finałów.

W tym roku jej bilans to aż 40 wygranych i 19 porażek. Belinda jest w naprawdę bardzo dobrej formie mimo tak młodego wieku. W US Open do tej pory grała cztery raz. Jej najlepszym osiągnięciem był ćwierćfinał rozgrywek.

Patrząc na grę obu pań w mojej opinii Belinda ma wszystko aby pokonać Alize. Cornet zawsze miała słaby serwis i dobre zawodniczki na returnie takie jak Belinda spokojnie powinny sobie radzić z takimi graczami.

Bencic – Cornet Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

Kanepi – Vekic

Kanepi to estońska tenisistka, która chyba swoje najlepsze lata gry ma już za sobą. W swojej karierze zawodowej seniorek wygrała cztery turnieje. Ten ostatni był aż 6 lat temu. W rankingu WTA Kaia zajmuje 82 miejsce. W tym roku na 25 rozegranych spotkań wygrała 15. W US Open grała kilkanaście razy. Jej najlepszym wynikiem było dotarcie do ćwierćfinału. Ostatni raz dokonała tego dwa lata temu.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Chorwacka tenisistka Vekic. Donna w rankingu WTA zajmuje 23 miejsce. W tym roku w/w zawodniczka jest w bardzo dobrej formie. Na swoim koncie ma aż 32 wygrane. Na kortach twardych jej bilans to 15-9. Donna w swojej zawodowej karierze ma dwa wygrane turnieje ( jeden na twardych drugi na trawiastych kortach). Występy w US Open nie są jej obce bowiem grała tutaj już siedmiokrotnie. Najlepszym jej rezultatem była 3 runda rozgrywek.

W tym roku Vekic gra naprawdę bardzo dobre spotkania i dzisiaj liczę,że utrzyma dotychczasową formę a wtedy nie będzie miała żadnych problemów z dużo starszą od siebie Kanepi.

Vekic – Kanepi Typ: 1 Kurs: 1.43 Bukmacher: STS

Ostapenko – Riske

Ostapenko to tenisistka pochodzenia Łotewskiego. Na swoim koncie ma triumf Szlema French Open z 2017 roku. Jes to młoda 22-letnia zawodniczka, która zajmuje 77 miejsce w rankingu kobiet. W tym roku Jelena na swoim koncie ma 14 wygranych i 22 porażki. Na kortach twardych również bilans ujemny 5-9. Niestety dla tej zawodniczki ten rok jest nieudany. Ostapenko jak widać jest pod formą i z trudnością przychodzą jej wygrane. W pierwszej rundzie po zaciętym spotkaniu pokonała Krunic 2-0.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Riske -tenisistka pochodząca z USA. Alison to 29-letnia praworęczna zawodniczka z oburęcznym backhandem. W tym roku Amerykanka jest w bardzo dobrej formie z 29 wygranymi na koncie. Na kortach twardych jej bilans to 15-11. Alison w rankingu WTA zajmuje 36 miejsce. Na tym turnieju grała już wielokrotnie. Jej najlepszym rezultatem było dojście do 1/8.

Riske gra przed własną publicznością na kortach twardych i to także będzie jej atut. Ponadto zawodniczka prezentuje się znacznie lepiej w tym roku niżeli jej rywalka. Przewiduję zwycięstwo Amerykanki.

Riske – Ostapenko Typ: 1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Sabalenka – Putintseva

Sabalenka to tenisistka pochodząca z Białorusi. 21 – letnia zawodniczka zajmuje bardzo wysokie 13 miejsce w rankingu WTA. W przeciągu kariery zwyciężyła w pięciu singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF. W 2019 roku zwyciężyła w turnieju w Shenzen pokonując tam w finale Riske. Jej bilans na wszystkich nawierzchniach w 2019 roku to 28-19. Na kortach twardych ma 16 wygranych i tylko 8 porażek. Rok temu w US Open zawodniczka dotarła do 1/16. W tym turnieju wygrała już z Azarenką 2-1.

Jej rywalką będzie Putintseva – tenisistka pochodząca z Kazachstanu. Yulia to 24-letnia zawodniczka, która zajmuje 39 miejsce w rankingu kobiet. Na swoim koncie w karierze zawodowej seniorek ma jeden wygrany turniej z tego roku w Norymbergii. W US Open grała już sześciokrotnie i nigdy nie dotarła dalej niż druga runda.

Zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu jest według mnie Sabalenka, która nie powinna mieć dzisiaj żadnych problemów z pokonaniem Putintsevy.

Sabalenka – Putintseva Typ: 1 Kurs: 1.42 Bukmacher: STS

Kalinskaya – Ahn

Kalinskaya to zawodniczka pochodząca z Rosji. Zaledwie 20-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 127 miejsce. W swojej karierze ma zdobycie Australian Open w grze podwójnej dziewcząt z 2016 roku. W tym roku Anna jest w bardzo dobrej formie wygrywając aż 37 spotkań. Na kortach twardych uwielbia grać i wyniki nie kłamią. Tylko cztery porażki i 17 wygranych robi wrażenie.

Jej przeciwniczką w dniu dzisiejszym będzie Ahn – tenisistka pochodząca z USA. 27-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 141 miejsce. W tym roku jej bilans ogólny to 30-20. W US Open grała kilkakrotnie i nigdy nie doszła dalej niż 1 runda rozgrywek. Tylko jeden raz zdołała zakwalifikować się do turnieju głównego. W tym roku w 1 rundzie pokonała Kuznetsova 2-0.

W tym spotkaniu nie widzę innego scenariusza niżeli pewna wygrana młodego talentu z Rosji. Kalinskaya jest znacznie lepszą i wszechstronniejszą tenisistką niżeli jej rywalka.

Kalinskaya – Ahn Typ: 1 Kurs: 1.60 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button