Typy tenisowe na dzień 29.08.2019 rok. US Open – spotkania mężczyzn.

Na dzisiaj do zaproponowania mam 6 spotkań mężczyzn w ramach Szlema rozgrywanego W USA. Wybrane pojedynki to: Kudla – Lajovic, Lopez – Nishioka, Beden – Paire, Bublik – Fabbiano, Berrettini – Thompson oraz Popyrin – Kukushkin.

Kudla – Lajovic

Kudla – tenisista pochodzący z USA (27 lat). W rankingu światowym ATP zajmuje 111 miejsce. Najwyższa zajmowana lokata przez tego zawodnika miała miejsce w 2016 roku (53). W tym sezonie Denis jest pod formą o czym ewidentnie świadczą jego wyniki. Ze wszystkich nawierzchni łączny bilans w tym roku to 17-27. Natomiast na kortach twardych 7-10.

W całym bieżącym roku tych właśnie kortach nie potrafił w żadnym turnieju dojść dalej jak 2 runda rozgrywek. W Wielkim Szlemie US Open w 1 rundzie spotkał się z Tipsarevic i to spotkanie zakończyło się jego wygraną 3-1. Ten mecz na pewno nie może być wyznacznikiem formy na tym turnieju, bowiem Tipsa to już praktycznie emeryt 35-letni,który zajmuje 260 miejsce w rankingu.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Przeciwnikiem Denisa w drugiej rundzie będzie zawodnik pochodzący z Serbii Lajovic. Dusan jest o 2 lata starszy od swojego rywala. W rankingu światowym zajmuje wysokie 29 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich kortach to 20-21. Patrząc na grę na twardej nawierzchni w bieżącym roku uważam, że wygląda to o wiele lepiej niż u jego dzisiejszego rywala. Lajovic dotarł do ćwierćfinału w Doha, w Indian Wells zaliczył drugą rundę, w Miami 3.

Na tym turnieju w pierwszym swoim pojedynku pokonał Darcis bardzo szybko i łatwo 3-0. Obaj panowie w całej swoje karierze spotkali się ze sobą trzy razy z czego dwukrotnie wygrał Lajovic. Ich ostatni pojedynek miał miejsce w ubiegłym roku i wtedy w finale turnieju Serb łatwo pokonał Amerykanina 2-0. Dzisiaj uważam, że będzie podobnie i wierzę w zwycięstwo Dusana.

Lajovic – Kudla typ: 1 Kurs: 1.53 Bukmacher: STS

Berrettini – Thompson

Berrettini to zawodnik pochodzący z Włoch (23 lata).Pomimo tak młodego wieku Matteo zajmuje już bardzo wysoką lokatę (25 miejsce) w rankingu ATP. W tym roku w/w zawodnik jest w bardzo dobrej formie o czym świadczą osiągane przez niego wyniki.

Bilans ze wszystkich kortów to 35-15. Na twardej nawierzchni natomiast ma 7 zwycięstw i tyle samo porażek. Jego najlepszym wynikiem w bieżącym roku było wygranie aż czterech turniejów m.in. w Phoenix ( korty twarde). W 1 rundzie US Open pokonał Francuza Gasquet 3-1. W w/w pojedynku Włoch zanotował aż 18 asów.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Thompson – zawodnik pochodzący z Australii (25 lat). Jordan w rankingu ATP zajmuje 55 miejsce. W tym roku na swoim koncie w/w zawodnik ma 29 wygranych i 21 porażek. Na kortach twardych ma 12 wygranych i 11 porażek. Jego najlepszym występem na w/w kortach była 4 runda w turnieju w Miami.

W pierwszej rundzie US Open Thompson pokonał Sousa 3-0. Berrettini i Jordan do tej pory spotkali się ze sobą jeden raz i było to w 2015 roku, gdzie w turnieju na cegle zwyciężył Włoch.

W mojej opinii Matteo to znacznie lepszy i wszechstronniejszy zawodnik i nie powinien mieć dzisiaj problemów ze swoim przeciwnikiem.

Berrettini – Thompson Typ: 1 Kurs: 1.57 Bukmacher: STS

Lopez – Nishioka

Lopez to już „stary lis” w tenisie. Hiszpan ma 37 lat i jego kariera powoli dobiega końca. Leworęczny zawodnik zajmuje 61 miejsce w rankingu ATP. W tym roku ma na swoim koncie 19 wygranych i 16 porażek. Na kortach twardych uzbierał 10 wygranych na 19 spotkań. Patrząc na jego formę na w/w nawierzchni nic zbytnio dobrego nie można napisać. Aż w czterech turniejach nie potrafił przejść kwalifikacji. W pozostałych w większości odpadał w 1 lub 2 rundzie.

Tutaj w swoim pierwszym pojedynku w 1 rundzie pokonał Fritz 3-1. Była to na pewno jedna z niespodzianek turnieju. W całym spotkaniu Hiszpan zaserwował aż 22 asy.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie zawodnik pochodzący z Japonii. Nishioka ma dopiero 23 lata i zajmuje 59 miejsce w rankingu ATP. W tym roku Yoshihito na swoim koncie ma 22 wygrane i 17 porażek. Na kortach twardych spisuje się bardzo dobrze co potwierdza 18 wygranych spotkań. Najlepszymi wynikami na w/w nawierzchni był finał i półfinał w turniejach w Australii. Osttanio natomiast zawodnik zanotował ćwierćfinał w Cincinati.

W pierwszej rundzie US Open tenisista pokonał Giron 3-1. Lopez i Nishioka do tej pory spotkali się ze sobą tylko jeden raz i górą w tamtym pojedynku był Japończyk.

Pomimo dobrej dyspozycji w pierwszym meczu na serwisie Lopeza, uważam, że Nishioka tutaj wygra. Hiszpan ma już swoje lata i często trudno mu jest powtórzyć dobry występ w kolejnym spotkaniu. Im mecz będzie dłuższy tym coraz to większa przewaga powinna być po stronie młodego zawodnika z Japonii.

Nishioka – Lopez Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Bedene – Paire

Bedene to zawodnik pochodzący z Słowenii (30 lat). W rankingu światowym ATP zajmuje 80 miejsce. W tym roku zawodnik na wszystkich kortach ma 20 wygranych i 16 porażek. Na twardej nawierzchni rozegrał 10 meczy z czego w sześciu zanotował wygrane. Na twarej nawierzchni patrząc przez pryzmat całego roku gar naprawdę bardzo słabo. Aż w pięciu turniejach odpadał albo w 1 rundzie albo nie potrafił przebrnąć przez kwalifikacje.

Jego najlepszy wynik to wygranie turnieju rangi Challenger w Portoroz. W 1 rundzie US Open pokonał Kovalik 3-0. Do tej pory na tym Szlemie występował siedmiokrotnie bez większych sukcesów. Tylko jeden raz zdołał awansować do drugiej rundy rozgrywek.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie 30-letni Francuz Paire. Benoit w tym roku w rankingu ATP zajmuje 26 miejsce. Francuz jest w naprawdę dobrej formie. Na swoim koncie ma aż 36 wygranych spotkań. Na kortach twardych dotąd wygrywał dziesięć razy. Przed Szlemem zanotował bardzo dobry występ w turnieju w Winston salem,gdzie dopiero przegrał w finale z Hurkaczem 1-2.

W US Open w 1 rundzie pokonał Schnur bardzo gładko 3-0. Do tej pory Francuz na tym turnieju występował 9 razy i jego najlepszym rezultatem była 1/16.

Patrząc na obu zawodników w tym roku uważam, że w o wiele lepszej dyspozycji pozostaje Benoit. Bedene nie powinien dzisiaj stanowić dla niego żadnej przeszkody.

Paire – Bedene Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Popyrin – Kukushkin

Popyrin to zawodnik pochodzący z Australii. Alexei ma 20 lat i w rankingu ATP zajmuje 105 lokatę. Zwycięzca juniorskiego French Open 2017 w grze pojedynczej chłopców. W tym roku na wszystkich nawierzchniach Australijczyk ma 27 wygranych i 26 porażek. Na kortach twardych bilans ujemny 12-14. Najlepszym wynikiem na w/w nawierzchni był osiągnięty przez niego ćwierćfinał w turnieju w Miami. W pierwszej rundzie US Open pokonał w trzech setach Delbonisa. Jest to pierwszy występ tego młodego tenisisty na tym turnieju.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Kukushkin – tenisista pochodzący z Kazachstanu ( medalista Igrzysk Azjatyckich). W singlu oprócz zwycięstw w turniejach serii ITF ma zwycięstwa w zawodach rangi ATP Challenge Tour. Największym osiągnięciem Kukuszkina w dotychczasowej karierze jest zwycięstwo w turnieju W Peterburgu z października 2010 roku. We wrześniu 2014 roku Kukuszkin zdobył złoty medal podczas Igrzysk Azjatyckich.

W tym roku na jego koncie jest 21 zwycięstw i tyle samo porażek.Natomiast na kortach twardych 8-8. W US Open Kazach występował tutaj już 10 razy z czego najlepszym rezultatem jaki udało mu się osiągnąć była 3 runda. W tym roku w pierwszej rundzie odprawił Bautista Agut wygrywając po zaciętym pojedynku 3-2.

Faworytem do wygrania tego pojedynku jest według mnie doświadczony już Kukushkin, który rozegrał bardzo dobry mecz z Bautista.

Kukushkin – Popyrin Typ: 1 Kurs: 1.72 Bukmacher: STS

Bublik – Fabbiano

Bublik to Kazachski tenisista reprezentujący Rosję, medlaista Igrzysk Azjatyckich. Młody 22-letni zawodnik zajmuje w rankingu ATP 75 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 35 wygranych spotkań i 22 porażki. Na kortach twardych jego bilans to 13-10. Jesto to jego drugi występ na US Open. Ostatni miał miejsce w 2017 roku i wtedy zawodnik nie przebrnął przez kwalifikację. Tutaj w 1 rundzie pokonał Giraldo 3-2.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie tenisista pochodzący z Włoch, 30-letni Fabbiano. Thomas w rankingu ATP zajmuje 87 miejsce. W/w zawodnik Jest zwycięzcą sześć turniejów rangi Challenger. W tym roku na swoim koncie na 22 wygrane spotkania. Na kortach twardych jego bilans to 6-6. W przeszłości zawodnik występował tutaj sześciokrotnie a jego najlepszym wynikiem było osiągnięcie 3 rundy.

W pierwszej rundzie tego turnieju dokonał nie lada sensacji pokonując Thiema w czterech setach. Jeżeli tylko Włoch zagra przynajmniej w 80% tak jak z Austrakiem to spotkanie dzisiejsze będzie dla niego formalnością.

Fabbiano – Bublik Typ: 1 Kurs: 1.60 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button