Typy tenisowe na dzień 29 maja. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania w dwóch różnych turniejach. Najpierw wśród mężczyzn w bezpośrednich starciach zagrają: Popko kontra Fratangelo oraz Wolf kontra Torpegaard. Następnie w meczu kobiet Jovic podejmie Xu. Obydwa turnieje rozgrywane są w ramach spotkań towarzyskich.

Popko – Fratangelo

Popko – zawodnik pochodzący z Kazakhstanu. 23-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Dmitry zajmuje 175 miejsce. W tym roku bilans młodego zawodnika to trzydzieści jeden wygranych i dwadzieścia cztery porażki. W spotkaniach towarzyskich gra tylko i wyłącznie na mączce, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie jego passa to trzynaście zwycięstw z rzędu. Jednak przeciwko zawodnikom o zbliżonych umiejętnościach doznawał porażek między innymi w meczach z Lorenzi, Kingsley, Kirchheimer, Mercier czy Redlicki. W ostatnich dwóch pojedynkach pokonał McDonald oraz Cid Subervi.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Fratangelo.

Występując w gronie juniorów Fratangelo został mistrzem French Open 2011 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Domminika Thiema. W czerwcu 2011 był wiceliderem klasyfikacji juniorów.Zawodowym tenisistą Fratangelo jest od 2012 roku.W grze pojedynczej jest zwycięzcą trzech turniejów rangi ATP Challenger Tour. Bjorn ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 261 miejsce. W tym roku rozegrał tylko pięć spotkań z których w czterech triumfował. Na kortach twardych zawodnik czuje się bardzo dobrze i w przeszłości osiągał dobre wyniki.

Dla Fratangelo będzie to trzeci oficjalny pojedynek po długiej przerwie, w dwóch pierwszych odniósł zwycięstwa nad Cid Subervi oraz Blanch.

Dzisiaj spodziewam się przerwania przez Faratngelo znakomitej passy jaką wykręcił jego przeciwnik. Na kortach twardych moim zdaniem Bjorn radzi sobie o wiele lepiej niż Popko.

Fratangelo – Popko Typ:1 Kurs: 1.79 Bukmacher: Lvbet

Wolf – Torpegaard

Wolf to zawodnik pochodzący z USA. 21-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 144 miejsce. Na swoim koncie ma pięć zdobytych trofeów ( 4 Challenger i jeden ITF). Od początku bieżącego roku Wolf gra znakomicie o czym świadczy jego bilans szesnastu wygranych i tylko trzech porażek. W 2020 roku wygrał dwa turnieje rangi Challenger pokonując między innymi takich zawodników jak: Kavcic, Sugita, Muller, Ward czy Istomin. Dla Amerykanina spotkanie z Torpegaard będzie tak naprawdę drugim oficjalnym pojedynkiem po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Torpegaard – zawodnik pochodzący z Danii. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. jego głównym atutem jest mocny serwis. W rankingu ATP zajmuje 170 miejsce. W całej swojej karierze w/w zawodnik wygrał trzy turnieje rangi Challenger. W tym roku bilans Miael na wszystkich nawierzchniach to dziesięć wygranych i pięć porażek. W 2020 roku zawodnik wygrał jeden turniej rangi Challenger w Cleveland pokonując w finale Watanuki.

Obaj panowie spotkali się ze soba nie tak dawno i w tamtym pojedynku Wolf bez najmniejszych problemów pokonał Torpegaard 2-0. W tym spotkaniu spodziewam się podobnego scenariusza.

Wolf – Torpegaard Typ: 1 Kurs: 1.65 Bukmacher: Fortuna

Jovic – Xu

Jovic to zawodniczka pochodząca z Serbii. 26-letnia tenisistka ma 180 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 225 miejsce. Jović zdobyła 17 tytułów singlowych i cztery tytuły deblowe w turniejach rangi ITF. W tym sezonie Jovana ze wszystkich spotkań ma bilans dwudziestu dwóch wygranych i trzynastu porażek. W samym maju bieżącego roku zawodniczka rozegrała aż dwadzieścia trzy spotkania towarzyskie z czego siedemnaście padło jej łupem.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Xu – zawodniczka pochodząca z Chin. 22-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 295 miejsce i jest zawodniczką praworęczną. W tym roku Chinka na swoim koncie ma osiem wygranych i dziewięć porażek. Po długiej przerwie spowodowanej epidemią Shilin powrócił na korty w maju i rozegrała tylko cztery spotkania z których aż trzy to porażki. Jedyną rywalką, którą pokonała była Khazaniuk.

Patrząc na formę obu zawodniczek i ich obecne umiejętności uważam, że Jovic wygra to spotkanie bez większych problemów.

Jovic – Xu Typ:1 Kurs: 1,47 Bukmacher: Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button