Typy tenisowe na dzień 31 grudnia. Ostatnie pojedynki w 2020 roku.

Na ostatni już dzień kończącego się 2020 roku do zaproponowania mam cztery spotkania w turnieju rozgrywanym w Tunezyjskim mieście Monastir. W bezpośrednich spotkaniach wśród panów zmierzą się: Ouakaa – Antlangeriev oraz Seayeun – Garcian. Wśród pań natomiast zagrają Bechri z Di G. oraz Kozarov z Chaudhari.

Bonus bez depozytu na obstawianie tenisa

Ouakaa – Atlangeriev

Pierwszym meczem jaki opiszę na dzisiejszy dzień będzie bezpośrednie starcie panów pomiędzy Ouakaa a Atlangeriev. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Ouakaa to zawodnik pochodzący z Tunezji i jest to jeden z gospodarzy tych zawodów. 21- letni praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 801 miejsce. W tym bieżącym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to jedenaście wygranych i osiemnaście porażek. Od samego początku sezonu Tunezyjczyk gra bardzo źle co widać po osiąganych przez niego wynikach. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Warda 2-1.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego rywalem będzie Atlangeriev – zawodnik pochodzący z Rosji. 19-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje dopiero 1217 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to pięć wygranych i dwanaście porażek. Jego najlepszym rezultatem w całym roku było dotarcie do 1/16 finału turnieju rangi ITF. Na tych zawodach w pierwszej rundzie sprawił sporą niespodzianką pokonując Boureau 2-1.

W tym meczu zaufam gospodarzowi tego turnieju, który przeciwko Rosjanowi powinien sobie poradzić.

Ouakaa – Atlangeriev Typ: 1 Kurs: 1.39 Bukmacher: Lvbet

Garcian – Seateun

Kolejnym i zarazem ostatnim spotkaniem wśród panów jakie opiszę będzie bezpośredni mecz pomiędzy Garcian a Seateun. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Garcian to zawodnik pochodzący z Francji. 18-letni, praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 1873 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to pięć wygranych i trzy porażki. Na hardzie zdołał rozegrać trzy mecze i do tej pory nikt nie był w stanie go pokonać. Na tym turnieju rozegrał już trzy spotkania. Aby zakwalifikować się do turnieju głównego musiał przebrnąć przez kwalifikację w których pokonał Ben Fraj oraz Vertsegen. W pierwszej rundzie odprawił Pietri.

Jego przeciwnikiem będzie Seateun – zawodnik pochodzący także z Francji. Starszy o pięć lat Nathan w rankingu ATP zajmuje 935 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich pojedynków to siedem wygranych i osiem porażek. Na kortach twardych zdołał wygrać trzy razy na sześć spotkań. W pierwszej rundzie turnieju głównego pokonał bez większych problemów Arribage 2-0.

W tym meczu spodziewam się walki ze strony Garcian, dla którego będzie to prawdziwy sprawdzian przed nowym sezonem. Młodszy Franzu jest w prawdziwym gazie na tych zawodach i gra naprawdę bardzo dobrze. Idę zdecydowanie w jego stronę licząc, że ugra minimum jednego seta.

Garcian – Seateun Typ: Garcian wygra seta Kurs: 1.79 Bukmacher: Betclic

Bechri – Di G.

Przenosimy się teraz do kobiet i pierwszy pojedynek jaki opiszę to mecz bezpośredni pomiędzy Bechri a Di G. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Bechri to zawodniczka pochodząca z Tunezji i jest to jedna z gospodyń tego turnieju. 22-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 962 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to siedem wygranych i trzynaście porażek. Wszystkie swoje turnieju w bieżącym roku rozgrywała w Monastir, gdzie jej najlepszym rezultatem było dotarcie do ćwierćfinału. Tutaj w pierwszej rundzie wyeliminowała Sammari wygrywając 2-0.

Jej przeciwniczką będzie Di G. – zawodniczka pochodząca z Belgii. Zaledwie 17-letnia tenisistka to prawdziwy „no name” jeżeli chodzi o światowy tenis. W tym roku rozgrywa tutaj swój pierwszy turniej. W pierwszej rundzie pokonała Guizani 2-0.

W tym pojedynku sprawa jest prosta. Bechri to dla mnie o wiele bardziej doświadczona, ograna na tym turnieju zawodniczka dla której będzie to wielka szansa na kolejny ćwierćfinał w tym sezonie a może i nawet na coś więcej. Grająca u siebie Bechri powinna pokonać rywalkę.

Bechri – Di G. Typ:1 Kurs: 1.71 Bukmacher: PZBUK

Kozarov – Chaudhari

Osttanim typem z tenisa na ten kończący się 202 rok będzie bezpośrednie spotkanie kobiet pomiędzy Kozarov a Chaudhari. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Chaudhari – zawodniczka pochodząca z Indii. 20-letnia zawodniczka w rankingu WTA zajmuje 1152 miejsce. W tym roku zdołała rozegrać zaledwie cztery spotkania spośród których wygrała trzy. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonała zgodnie z moimi oczekiwaniami Ben Hassen nie tracąc przy tym ani jednego seta. W całym spotkaniu Vaidehi odda rywalce zaledwie pięć gemów.

Jej przeciwniczką będzie Kozarov – zawodniczka pochodząca z Serbii. 22-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 1218 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to szesnaście wygranych i jedenaście porażek. Na kortach twardych rozegrała siedemnaście spotkań z których dziewięć wygrała. Jej najlepszym rezultatem w bieżącym roku był awans do ćwierćfinału w jednym z turnieju rangi ITF. Tutaj w pierwszej rundzie rozgromiła w dwóch setach Vinahradava. Od początku do końca Serbka kontrolowała spotkanie, oddając rywalce zaledwie dwa gemy.

W tym starciu obu pań typuję zwyciężczyni Kozarov, która w całym sezonie rozegrała o kilkanaście razy więcej meczy niż jej przeciwniczka. Doświadczenie, ogranie oraz umiejętności są po stronie młodej Serbki.

Kozarov – Chaudhari Typ: 1 Kurs: 1.68 Bukmacher: LVbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button