Typy tenisowe na dzień 4.07.2019r. Turniej Wimbledon.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kolejne spotkania w ramach Wielkiego Szlema. W bezpośrednich pojedynkach zmierzą się: Konta z Siniakova i Nadal kontra Kyrgios.

Konta – Siniakova

Konta to zawodniczka pochodzą z Wielkiej Brytanii. Ma 28 lat i zajmuje 18 miejsce w światowym rankingu kobiet. W/w tenisistka stworzona jest do kortów twardych i szybkich. Według mnie ma jeden z najlepszych serwisów kobiet i naprawdę trudno ją złamać. W tym sezonie na swoim koncie ma 33 wygranych i 12 porażek. Na trawie w tym roku zawodniczka nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania a zdołała wygrać sześć. W pierwszej rundzie w/w turnieju wyeliminowała Bogdan 2-0.

Jej przeciwniczką będzie Siniakova – tenisistka pochodząca z Czech. Młoda zawodniczka mająca dopiero 23 lata w rankingu światowym kobiet zajmuje 38 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 17 wygranych i tyle samo porażek. Na trawie przed Wimbledonem rozegrała dwa spotkania i oba przegrała. Tutaj w turnieju w pierwszej rundzie pokonała Alexandrova 2-1.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką do zwycięstwa jest Konta.

Konta – Siniakova Typ: Konta Kurs: 1.35 Bukmacher: Totolotek

Kyrgios – Nadal

Nadal – tej postaci chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jeden z najlepszych zawodników na świecie. Jego bilans w tym roku na wszystkich nawierzchniach to: 33 zwycięstwa i 8 porażek. Po nie tak dawnym wgranym szlemie na mączce Rafa potwierdził swoja kapitalną formę i klasę światową. Na trawie w tym roku przed Wimbledonem przegrał dwa spotkania dość niespodziewanie. Natomiast już w pierwszej rundzie tego turnieju bardzo szybko rozprawił się z Sugita wygrywając mecz 3-0.

Na przeciwko niego stanie dzisiaj Kyrgios – tenisista pochodzący z Australii. Nick w tym roku ma na swoim koncie 12 wygranych i 10 porażek. Po kompletnie nieudanych turniejach w Australii zagrał w Acapulco i tam mogliśmy podziwiać jego duży talent. Kapitalny turniej w wykonaniu Kyrgiosa dał mu pierwsze trofeum w 2019 roku. W pozostałych turniejach fatalna gra i kiepska postawa, która kończyła się najczęściej odpadnięciem zawodnika w pierwszej rundach turniejów. Na trawie w tym roku dwa zwycięstwa i dwie porażki. W pierwszej rundzie Szlema niemiłosiernie męczył się z Thompson w konsekwencji wygrywając całe spotkanie 3-2.

Faworytem w tym spotkaniu jest Nadal i każdy inny wynik będzie dla mnie wielką niespodzianką.

Nadal – Kyrgios Typ: Nadal Kurs: 1.35 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button