Skuteczne pewne typy z Wimbledonu na dzisiaj za darmo – 5 lipca (piątek)

Czas na kolejny dzień zmagań podczas Wimbledonu. W piątek na kortach będzie mogli zobaczyć chociażby bój pomiędzy: Augerem Aliassime z Humbertem, czy też Opelka vs Raonic.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Wimbledonu

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Wimbledonu

Auger Aliassime – Humbert

Nie da się ukryć, że Auger jest znacznie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i nie powinien mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Jednak trzeba przyznać, że obaj są jeszcze młodzi zawodnicy zawodzi, lecz to właśnie Auger posiada większy potencjał. Pokazuje to najlepiej ranking ATP, gdzie sklasyfikowany jest na dwudziestej drugiej pozycji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Auger znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Widać też, że gra na trawie mu leży i osiąga na niej bardzo dobre wyniki” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Warto jest podkreślić, że obaj zawodnicy dopiero rozgrywają pierwsze spotkania oficjalne na trawie. I to zdecydowanie lepiej wygląda po stronie Augera, który to w Stuttgarcie doszedł do finału, zaś w Londynie zanotował półfinału. Pokonał tam chociażby takich zawodników jak Tsistsipas, Kyrgios, czy Dimitrov. Humbert w tym czasie grał jedynie w Antalyi – druga runda, Hertogenbosch – pierwsza runda oraz w challenerze w Ikley, gzie to doszedł do ćwierćfinału.

To chyba najlepiej pokazuje jak duża różnica i potencjał jest pomiędzy tymi zawodnikami. Podczas dwóch rund w tym turnieju zdecydowanie lepiej to wszystko wyglądało po stronie Augera który nie powinien mieć większych problemów również z zanotowaniem zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku.

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Opelka – Raonic

Opelka i tak można powiedzieć, że osiągnął spory sukces awansując do trzeciej rundy Wimbldonu. Ponieważ we wcześniejszych swoich występach podczas tego turnieju nie był wstanie przejść przez kwalifikacje. Poza tym jak zobaczymy na jego występy we wcześniejszych latach to miał niezwykle duże problemy na trawie.

Przed rozpoczęciem tego turnieju nic wybitnego nie pokazywał, ponieważ przegrywał, albo w pierwszych rundach lub też w kwalifikacjach. Chociaż trzeba przyznać, ze na kortach Wimbledonu radzi sobie o dziwo całkiem dobrze. Najpierw wygrał pojedynek z Stebe, zaś w drugiej rundzie ograł Wawrinke. Chociaż chyba każdy dobrze wie jak chimerycznym zawodnikiem jest Szwajcar w ostatnim czasie, gdzie to gra w kratkę.

„Opelka jak będzie w stanie wygrać więcej niż jeden set podczas tej batalii będzie to spory sukces. Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest i to duża, więc powinno to być widoczne w tej batalii” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Raonic trzeba przyznać, ze na trawie czuje się bardzo dobrze. Nie tylko to widać po wynikach w tym sezonie, ale wystarczy zobaczyć na kilka lat wstecz, gdzie to w minionych trzech sezonach na kortach Wimbledonu dochodził dwukrotnie do ćwierćfinału. Natomiast w roku 2016 zanotował finał. Poza tym prezentuję bardzo dobre dyspozycję, gdzie to w Stuttgarcie zanotował półfinał, zaś w Londynie doszedł do ćwierćfinału.

Poza tym ten zawodnik jest głodny gry, ponieważ w minionych miesiącach nic nie grał z powodu kontuzji, więc na pewno liczy na dobry wynik w tym turnieju. We wcześniejszych dwóch rundach nie miał najmniejszych problemów z wygraniem swoich pojedynków, ponieważ bez straty seta wygrywał boje z Haassem oraz Gunneswaranem.

Spotkania Wimbledon  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Auger Aliassime – HumbertAuger Aliassime – 1.51.47STS
Opelka – Raonic21.33STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button