Typy tenisowe na dzień 5 Maja. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa spotkania wśród mężczyzn w ramach turnieju towarzyskiego (pokazowego). W bezpośrednich pojedynkach spotkają się: Lunkin – Siarkin oraz Balmashev – Komarov.

Lunkin – Siarkin

Lunkin to zawodnik pochodzący z Rosji. Maxim urodził się dwudziestego października 1994 roku (ma 25 lat). W rankingu singlowym ATP zajmuje 1203 miejsce natomiast w deblu 1469. Jest to zawodnik praworęczny. W tego typu zawodach podczas epidemii Covid -19 zawodnik rozegrał dziewięć spotkań. Słaba forma Rosjanina pozwoliła mu tylko na dwa wygrane spotkania i aż siedem porażek. W aż sześciu spośród tych wszystkich pojedynków Lunkin przed meczem według bukmacherów był wyraźnym faworytem z kursami nawet 1.23 a pomimo to przegrywał bardzo wyraźnie. Mecze w których odniósł zwycięstwo było przeciwko Evloev oraz Krasheninnikov.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Siarkin – zawodnik pochodzący z Rosji. Semen urodził się dziewiątego października 1986 roku (33 lata). Podobnie jak jego dzisiejszy rywal na tych turniejach pokazowych rozegrał dziewięć spotkań z czego aż w pięciu udało mu się odnieść zwycięstwo. Porażki doznawał w spotkaniach z Komarov (4 razy). Natomiast wygrane zanotował przeciwko Geraskin oraz Ovchinnikov i Komarov (2 razy).

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki uważam, że to Siarkin w tym pojedynku powinien być faworytem i to jemu zaufam.

Lunkin – Siarkin Typ: 2 Kurs: 2.25 Bukmacher : Lvbet

Balmashev – Komarov

Balmashev to zawodnik pochodzący z Rosji. Mikhail urodził się piątego sierpnia 1990 roku (29 lat). W singlowym rankingu ATP Rosjanin zajmuje 1218 miejsce natomiast w deblu 1420. Balmashev to zawodnik praworęczny. W zawodach pokazowych podczas epidemii Covid 19 rozegrał tylko da spotkania. W obu z nich doznał porażek przeciwko Dorozhkin (0-2 i 1-2).

Jego dzisiejszym rywalem będzie Komarov – tenisista pochodzący z Rosji. Kirill urodził się trzydziestego pierwszego grudnia 1991 roku (28 lat). W rankingu singlowym mężczyzn zajmuje 1485 miejsce natomiast w deblu 1484. Komarov podobnie jak jego rywal jest zawodnikiem praworęcznym. Podczas turniejów pokazowych Komarov rozegrał aż siedemnaście spotkań. Rosjanin obecnie znajduje się w znakomitej formie co potwierdzają osiągane przez niego wyniki na tych zawodach. W siedemnastu spotkaniach przegrał tylko pięć razy a dwanaście padło jego łupem.

Dla obu panów będzie to pierwszy bezpośredni pojedynek a ja osobiście uważam,że znajdujący się w świetnej formie o rok młodszy Komarov powinien wygrać w tym pojedynku.

Balmashev – Komarov Typ: 2 Kurs: 1.71 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button