Typy tenisowe na dzień 8 maja. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa spotkania mężczyzn w turnieju towarzyskim. W bezpośrednich starciach zagrają ze sobą Hurkacz kontra Paul i Puetz kontra Hassan.

Hurkacz – Paul

Hubert Hurkacz – wielki talent Polski.Hubert z roku na rok staje się na naszych oczach coraz to lepszym zawodnikiem. Bardzo odważnie puka do drzwi światowego tenisa. W tym roku na swoim koncie ma 8 zwycięstw i 5 porażek. Na kortach twardych jego bilans to 7-3. Ten zawodnik ma wszystko aby już niedługo stać się jednym z najlepszych tenisistów świata. Znakomity serwis daje mu ogromną przewagę szczególnie na kortach twardych czy trawiastych. Do tego technicznie jest już naprawdę na dobrym poziomie co widać podczas wymian z innymi zawodnikami. Podczas epidemii Covid 19 Polak trenował wspólnie z A Zverev oraz Melo. W wywiadach wspominał,że cały ten okres przerwy w światowym sporcie przepracował bardzo intensywnie i jest w każdej chwili gotów do gry o najwyższe cele.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Paul – tenisista pochodzący z USA. Tommy w rankingu ATP zajmuje 57 miejsce. 22-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma trzynaście zwycięstw i pięć porażek. Najlepszym rezultatem jaki osiągnał w tym 2020 roku był półfinał w Adelaide. Amerykanin okres przerwy od tenisa ze względu na panującą na całym świecie epidemię przepracował głównie na treningach z Opelka. Nie potwierdzone źródła mówią o tym,że Amerykanin łamał dietę co zaowocowało przytyciem przez niego ok. 8 kilogramów.

Obaj panowie spotkają się ze sobą pierwszy raz i tutaj zdecydowanym faworytem jest Hurkacz.

Hurkacz – Paul Typ:1 Kurs: 1.57 Bukmacher: Etoto

Puetz – Hassan

Puetz to zawodnik pochodzący z Niemiec. doświadczony już 32-letni tenisista w rankingu światowym ATP zajmuje 165 miejsce w singlu. W grze podwójnej plasuje się na 62 miejscu. W tym roku Niemiec rozegrał dwa spotkania w ramach towarzyskich zawodów. Jeden pojedynek wygrał przeciwko Born a drugi okazał się porażką w meczu przeciwko Hanfmann.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Hassan tenisista pochodzący z Niemiec. 25-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 350 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to sześć wygranych i siedem porażek. W ostatnim czasie pokonał między innymi Browna.

Z racji tego,że to szybkie spotkania towarzyskie to w tym pojedynku wszystko się może zdarzyć. Hassan potrafi walczyć i pokazał to w spotkaniu z Brown. Jeżeli zagra na swoim poziomie to jest w stanie wygrać ten pojedynek.

Puetz – Hassan Typ: Hassan wygra minimum 7 gemów Kurs: 1.86 Bukmacher: Etoto

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button