Typy z Australian Open na 19 stycznia (sobota)

Bacsinszky – Muguruza

Trzeba powiedzieć, że te spotkanie ma tylko jednego faworyta, jest im Muguruza. Garbine nie powinna mieć większych problemów z zwycięstwem. O ile zagra na swoim poziomie. Rywalkę obecnie przewyższa i to zdecydowanie o ponad sto miejsc w rankingu WTA. Co istotne w tym wszystkim Bacsinszky, nie jest to zawodniczka, która dobrze radzi sobie na hardzie. W porównaniu do Muguruzy na betonie jest znacznie słabszą tenisistką. Chociaż na pewno nie można jej lekceważyć. Sporą niespodziankę sprawiła w pierwszej rundzie, gdzie ograła Kasatinkinę. chociaż trzeba przyznać, że rywalka nic wybitnego nie pokazała.

Muguruza niewątpliwie liczy na powtórkę z 2017 roku, gdzie podczas Australian Open doszła do ćwierćfinału. Podczas tego turnieju wygrała dwa mecze, ale trzeba przyznać, że nie były to zbyt to zbyt dobre mecze w jej wykonaniu. Lecz z drugiej strony arcyważne piłki była wstanie wygrać. Jak chociażby było to z Kontą w drugiej rundzie. Możliwości na pewno posiada spore. Chociaż można powiedzieć, że nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak powinna ten mecz wygrać.

Halep – V. Wiliams

Można powiedzieć, że jest to jedno z ciekawszych sobotnich spotkań u Pań. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają Halep, ale z drugiej strony Venus dobrze sobie radzi w tym turnieju. Jest szczególnie groźna przy swoim podaniu, a to sprawia, że Halep nie będzie miała tak łatwo, aby ją przełamała. W dodatku Simona nie prezentuje swojego jeszcze poziomu. Ponieważ grając z Kanepi oraz Kenin traciła seta. Jeszcze widać, że nie wskoczyła na swoje maksymalne obroty.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Wiliams również wygrała oba mecze w tym turnieju rezultatem 2-1 z Cornet oraz Buzanescu. Były momentu, w których nie dawała żadnych szans rywalkom, ale z drugiej strony przychodził kryzys i traciła jakość gry. Widać, że ma przestoje w swojej grze. A na pewno będzie wstanie to wykorzystać Halep.H2H na korzyść Venus 3-2. Obie zawodniczki dobrze się znają i do tego prezentują podobny poziom. Więc w żadnych wypadku trudno jest tutaj uwierzyć, żeby któraś z nich zagrała bardzo dobrze. Zapowiada się długi pojedynek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bacsinszky – Muguruza 2 1.45 LvBet
Halep – V. Wiliams Over 20.5 gema 1.85 LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button