Typy z tenisa na 29 stycznia (wtorek)

Brady – Garcia

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż wygrana Garci. Wszystkie atuty są po stronie Caroliny tylko musi to potwierdzić na korcie. Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest ogromna. Dzieli je przecież ponad sto miejsc w rankingu!! Garcia jest bardziej doświadczoną zawodniczką i ograną. Jak również zobaczymy na grę na hardzie to również lepiej wygląda to po stronie Caroliny. W poprzednim sezonie miała bilans 22/12, zaś Janiiffer 8/12!!

Garcia może nie rozpoczęła zbyt dobrze tego roku, ponieważ dosyć szybko odpadła z turnieju w Shenzehen oraz Hobart. Jednak znacznie lepiej było już w Australian Open, gdzie zanotowała trzecią rundę, przegrywając z Collins. Jak zobaczymy na wyniki Brady, to w Brisbane i Australian Open nie przeszła przez eliminacje. Udało się jej dopiero podczas turnieju w Hua Hin, gdzie ograła Zlochovą i Narę. Jednak jest to za mało, aby myśleć o wygranej w tym meczu.

Golubic – Sorribes Tormo

Jako zdecydowaną faworytką do swojego spotkania przystąpi Golubic, która można powiedzieć, że nie powinna mieć zbyt dużych problemów z wygraną. Przede wszystkim największym jej atutem jest gra na hardzie. Na betonie znacznie lepiej radzi sobie od rywalki i powinna to potwierdzić również i w tym pojedynku. Z pewnością jest głodna gry w oficjalnych turniejach. Ponieważ wcześniej nie pograła sobie zbyt dużo. W Brisbane przegrała w trzeciej rundzie eliminacji, zaś w Australian Open nie przeszła przez kwalifikację.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Sorribes Tormo to zawodniczka, która dobrze radzi sobie na mączce, ale na betonie tak dobrze nie jest, gdzie wygrane przychodzą dla niej z wielką trudnością. Pod względem ogrania w dodatku na hardzie jest znacznie słabsza od najbliższej swojej rywalki. Jak wygrywa swoje mecze to z dosyć przeciętnymi zawodniczkami. Tutaj myśląc o dobrym występie na pewno będzie musiała zagrać solidny mecz. A to jest mało realne.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brady – Garcia 2 1.49 Fortuna
Golubic – Sorribes Tormo 1 1.31 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button