Wimbledon. Pewny typ na dzisiaj za darmo: Halep vs Svitolina – 11 lipca (czwartek)

Pierwsze czwartkowe spotkanie podczas półfinałowów w Wimbleodnie kobiet będzie to konfrontacja pomiędzy Svitloną z Halep. Mimo, ze obie zawodniczki sąsiadują ze sobą w rankingu WTA to jednak faworytką jest Halep.

Skuteczny pewniak na dzisiaj z tenisa

Skuteczny pewniak na dzisiaj z tenisa

Halep obecnie zajmuje siódme miejsce, zaś jej rywalka jest sklasyfikowana na ósmej pozycji. Patrząc na minione sezony to zdecydowanie lepiej radziła sobie Halep na trawie. Simone jest również bardziej doświadczoną zawodniczką od swojej rywalki, gdzie to powinna to potwierdzić w tym boju.

Halep w tym turnieju radu sobie niezywkle solidnie. Nie ma żadnych problemów z wygrywaniem swoich konfrontacji. Jedynie straciła jednego seta dosyć sensacyjnie w drugiej rundzie w konfrontacji z Buzanrescu. W pozostałych pojedynkach mierząc się z Sasnovich, Azarankę, Gauff oraz Zhang, gdzie miała żadnych problemów z wygrywaniem swoich pojedynków, w których to wygrywała niezywkle pewnie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Możliowści Halep są zdecydowanie większe jak i zresztą samo doświadczenie, które podczas takich spotkań ma ogromne znacznie. Svitolona to jest zawodniczka, która o sporym talencie, ale trzeba podkreślić, że dopiero ona „wbija” się na szczyt. Halep natomiast na nim od kilku lat.

„Svitolona i tak osiągnęła już spory sukces awansując do półfinału tej imprezy. Można powiedzieć, że sama się nie spodziewała takiego rezultatu” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Svitlona podobnie zresztą jak i Halep w tym turnieju straciła jednego seta w rywalizacji z Sakkari. W pozostałych swoich konfrontacjach pokonywała kolejno Gavrilovą, Gasparyan, Martic oraz Muchovą. Jednak warto jest podkreślić, ze w minionych sezonach na trawie ta zawodniczka już tak nie porywała swoją grą.

O tym zresztą mogliśmy się przekonać w tym sezonie, gdzie to przegrywała swoje pierwsze spotkania w turniejach w Birmingham oraz Eastoburne, gdzie to w dodatku był dużo słabsze zawodniczki od niej. A Ukrainka do tych potyczkę przystąpiła jako faworytka.

Reasumując, faworytką tej konfrontacji niewątpliwie jest Halep, która pod względem ogrania, możliwości czy doświadczenia zdecydowanie przewyższa swoje rywalki. Jednak potencjał posiada spory i to powinno być widoczne na boisku podczas tej konfrontacji.

Spotkania Wimbledon  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Halep – Svitolona11.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button