Tenis typy dnia – 7 stycznia (poniedziałek)

Co wybrać z oferty bukmacherów na początek tygodnia? Mamy dla was trzy ciekawe typy dnia na ten poniedziałek. Będą pewniki dla fanów niskich kursów oraz coś dla tych, którzy wolą nieco zaryzykować!

Tenis typy dnia - 7 stycznia (poniedziałek)
Tenis typy dnia – 7 stycznia (poniedziałek)

Co postawić z tenisa?

Rozgrywki tenisowe na początku roku rządzą się swoimi prawami. Niektórzy zawodnicy po przerwie prezentują się znacznie lepiej, niż można było się tego spodziewać, natomiast pewni faworyci zawodzą na całej linii.

Wybrany przez nas mecz Paire B. – Norrie C. to dobry przykład spotkania, gdzie tylko na pierwszy rzut oka zawodnik z „1” jest pretendentem do zwycięstwa.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Pewniaki na tenis

Kursy na Camerona Norrie sukcesywnie spadają i trudno się temu dziwić, patrząc na to, że tenisista z RPA gra ostatnio bardzo dobrze i na pewno jest w stanie sprawić zarówno mniejszą, jak i większą niespodziankę.

Na singla turnieju ATP Auckland przygotowaliśmy dla was dodatkowo jeszcze dwa interesujące typy. Kursy wydają się w nich atrakcyjne, a więc na pewno warto potraktować je poważne. Oczywiście, jak zawsze, polecamy wam zajrzenie do statystyk i przeanalizowanie meczu we własnym zakresie!

Poniżej prezentujemy tabelkę z typami dnia, jakie wybraliśmy. Obok nich znajdziecie nazwę bukmachera, u którego można znaleźć dane wydarzenie po konkretnym kursie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Fritz T. - Copil M. 1 1.59 TOTALBET
Paire B. - Norrie C. 2 1.93 FORBET
Struff J.L. - Djere L. 1 1.66 TOTALBET

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button