Tenis typy na jutro – 9 stycznia (środa)

Przygotowane przez nas typy na jutro to prawdziwa gratka dla wszystkich – zarówno tych, co lubią pewniaki o niskich kursach, jak i takich, którzy lubią trochę zaryzykować. Poznajcie nasze propozycje na 9 stycznia!

Tenis typy na jutro - 9 stycznia (środa)
Tenis typy na jutro – 9 stycznia (środa)

Typy na jutro

Spotkania tenisowe na początku roku to prawdziwy koszmar dla tych, którzy nie mają możliwości i czasu na poranne czy nocne obstawianie. Warto mieć na uwadze, że większość zamieszczonych przez nas typów dotyczy meczów rozgrywanych w godzinach późnowieczornych bądź nocnych.

Sasnovich A. – Hon P. na pierwszy rzut oka jest meczem, gdzie faworytka może być tylko jedna. Priscilla Hon nie powinna tu jednak łatwo odpuścić i wielu ekspertów przewiduje zaciętą walkę.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Kursy od wczoraj wyraźnie spadają na „2”, ale my zamiast zwycięstwa postanowiliśmy postawić na over gemów. Obecne notowania są tu wyjątkowo kuszące!

Obstawianie tenisa live

O trzeciej w nocy czasu polskiego rozegrany zostanie mecz Sousa J. – Norrie C. Również powinno być to dość wyrównane starcie, chociaż tym razem według nas „2” jest logicznym wyborem. Joao Sousa będzie tutaj z pewnością dzielnie stawiał czoła rywalowi, ale to zawodnik z RPA powinien być górą w tym pojedynku.

Na koniec prawdziwy pewniak dnia, czyli coś dla osób, które raczej nie mają skłonności do ryzyka, za to lubią stawiać na faworytów! ;)

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Isner J. - Fritz T. 1 1.42 TOTALBET
Sasnovich A. - Hon P. Over 20.5 2.10 FORTUNA
Sousa J. - Norrie C. 2 1.70 FORBET

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button