Typ dnia z tenisa – 28 września (sobota)

Czas na spotkania półfinałowe podczas challengera w Orleans. Trudno spodziewać się niespodzianki podczas rywalizacji pomiędzy Tsongą z Ymerem. Bowiem zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy. Francuz nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa podczas tego pojedynku.

Tsonga – Ymer: Typ i analiza

Tsonga – Ymer: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy zawodnikami jest ogromna. Tsonga obecnie zajmuje trzydzieste dziewiąte miejsce w rankingu ATP. Mimo swoich lat Francuz cały czas utrzymuje swój poziom. Poniżej, którego nie schodzi. Teraz w dodatku gra przed własną publicznością, gdzie ma dodatkową motywacji do zanotowania dobrego wyniku.

Ymer natomiast pod względem doświadczenia zdecydowanie odstaje od swojego rywala. Jednak Szwed można śmiało powiedzieć, że dopiero rozpoczyna swoją tenisową karierę, bowiem ma dwadzieścia jeden lat. Obecnie Ymer sklasyfikowany jest na sto piątej pozycji w rankingu ATP.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Tsonga jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pod każdym względem przewyższają swojego przeciwnika i nie powinien mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Francuz w poprzednim tygodniu grał na kortach w Metz, gdzie to wygrał turniej, chociaż trzeba przyznać, że miał również spore problemy. Jedna udawało u się ostatecznie pokonać takich zawodników jak chociażby Pouille czy też Bedene.

W dwóch pierwszych swoich pojedynkach podczas turnieju w Orealns Francuz póki co nie miał większych problemów z wygraną, gdzie to z kwitkiem odprawiał Darcisa i Hysa. Następnie w ćwierćfinale pokonał Hoanga 2-1. Jednak można powiedzieć, że Francuz zlekceważył tam swojego przeciwnika, ponieważ jak Tsonga grał na swoim poziomie to rywal nie miał praktycznie nic do powiedzenia. Jednak nieco historia zmieniła się w drugiej partii, gdzie po zaciętej batalii przegrał ostatecznie po tie – breaku.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Ymer z pewnością liczy na rewanż z początku miesiąca, gdzie to przyszło mu rywalizować w półfinale z Tsongą podczas challengera w Cassis, gdzie przegrał 2-0. Chociaż był wstanie przeciwstawić się dla rywala. Jednak właśnie w decydujących momentach spotkania to właśnie Tsonga był górą, który wygrywał decydujące piłki i można spodziewać się, że dzisiejsze spotkanie będzie wyglądało podobnie.

Ymer można powiedzieć, że nie miał łatwego losowania w tym turnieju. Ponieważ w dwóch pierwszych partiach pokonywał Uvashkę oraz Donkoya. Jednak największą niespodzianką sprawił w ćwierćfinale, gdzie po całkiem dobrej grze udało mu się pokonać Bedene.

Reasumując, Ymer podczas tego pojedynku może będzie wstanie zdobyć jednego seta, ale trudno spodziewać się, żeby był wstanie przeciwstawić się wyraźnie dla swojego przeciwnika.

Spotkanie Tsonga – Ymer można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsonga – Ymer11.31STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button