Typy tenisowe na dzień 28 września 2019 roku. Turniej mężczyzn w Chengdu i Zhuhai.

Wchodzimy już w fazę półfinałów dwóch turniejów rozgrywanych u mężczyzn w Chinach. W pierwszych zawodach w Chengdu Bublik zagra z Harris i Shapovalov podejmie Carreno Busta. W innym turnieju rozgrywanym w Zhuhai De Minaur podejmie Bautista.

Bublik – Harris

Bublik to zawodnik pochodzący z Kazachstanu. Jest to młody utalentowany tenisista. Alexander w rankingu ATP zajmuje 71 miejsce.Bilans tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 39 wygranych i 24 porażki. W tym roku kapitalnie gra twardej nawierzchni halowej, chwaląc się bilansem 11-4. W swojej karierze Bublik wygrał trzy turnieje rangi Challenger oraz jeden raz dotarł do finału ATP a miało to miejsce w lipcu tego roku. Tam niestety po walce musiał uznać wyższość Isnera. Na tym turnieju idzie jak burza pokonując po kolei Fritz, Thompson oraz Dimitrov.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie tenisista pochodzący z RSA Lloyd Harris. W/w zawodnik ma 22 lata i w rankingu światowym zajmuje 111 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach jego bilans to 32 zwycięstwa i 26 porażek. W swojej karierze ma dwa triumfy w zawodach rangi Challenger. Na tym turnieju swoją przygodę rozpoczął już od kwalifikacji, gdzie pokonał Cui i Klahn. Następnie w turnieju głównym odprawił takich zawodników jak: Fucsovics, Lajovic i Sousa.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Patrząc na grę obu panów w tym turnieju uważam, że faworytem do wygrania tego pojedynku i tym samym zameldowania się w finale rozgrywek jest wyżej wystawiony Bublik, który gra naprawdę bardzo dobrze.

Bublik – Harris Typ: 1 Kurs: 1.78 Bukmacher: Lvbet

Shapovalov – Carreno Busta

Shapovalov – tenisista pochodzący z Kanady. Denis to młody gracz mający zaledwie 20 lat. Duża nadzieja kanadyjskiego tenisa. W tej chwili zajmuje 34 miejsce w rankingu ATP. W tym roku na swoim koncie Kanadyjczyk ma 29 zwycięstw i 21 porażek. Na kortach twardych natomiast jego bilans to: 19-8. W tym turnieju pokonał już Berankis 2-0, Klahn 2-1 oraz Gerasimov również 2-1. W tych zawodach bardzo dobrze wygląda w polu serwisowym. naprawdę trudno go tutaj przełamać. W pierwszym pojedynku zaserwował 16 asów, w drugim 13 a w ostatnim 9. Denis gra twardo i zdecydowanie.

Jego przeciwnikiem będzie Carreno Busta – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. Pablo w rankingu ATP zajmuje 63 miejsce. Bilans w tym roku tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 26 zwycięstw i 17 porażek, natomiast patrząc na jego grę na twardych kortach to mamy wynik 15-5. Hiszpan w turniejach rozgrywanych w USA począwszy od Cincinnati gra naprawdę bardzo dobrze i równo. Na ostatnie cztery turnieje, dwukrotnie osiągnął ćwierćfinał, jeden raz trzecią rundę i raz doszedł do 1/16.

Patrząc na grę obu panów nie tylko w tym turnieju ale na ostatnie tygodnie uważam, że to właśnie Hiszpan jest w lepszej dyspozycji i naprawdę gra bardzo dobrze i równo. Zaufam Pablo i pójdę w jego kierunku na dzisiejszy pojedynek.

Shapovalov – Busta Typ: 2 Kurs: 2.00 Bukmacher : Betclic

De Minaur – Bautista

De Minaur – tenisista pochodzący z Australii. Alex ma dopiero 20 lat i każdy mecz na tym poziomie to dla niego wielkie doświadczenie. W rankingu ATP Australijczyk zajmuje 31 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 26 wygranych i 15 porażek, natomiast na kortach twardych ma 22 wygrane i 8 porażek. Na swoim koncie w tym roku Alex ma zdobyte dwa turnieje. Pierwszy miał miejsce na początku sezonu w Australii a ostatni pod koniec lipca w Atlancie. W tych zawodach pokonał już trzech innych tenisistów takich jak: Millman, Murray i Coric.

Jego przeciwnikiem w walce o finał będzie Bautista – tenisista pochodzący z Hiszpanii. W tym roku Hiszpan jest w naprawdę dobrej formie o czym świadczy jego bilans: 38-17. Roberto w tym roku wygrał już jeden turniej i miało to miejsce w Doha. Po tych zawodach najlepszym jego wynikiem we wszystkich turniejach był półfinał w Wimbledonie. W rankingu |Hiszpan zajmuje 10 miejsce. Na tym turnieju pokonał już takich zawodników jak: Andujar i Seppi. Oba spotkania zakończyły się pewnymi wygranymi bez straty seta.

Niezwykle ciekawie zapowiada się nam ta konfrontacja obu panów, nie mniej jednak uważam, że to właśnie Hiszpan na dzień dzisiejszy jest w lepszej dyspozycji i ton on powinien zagrać w finale tego turnieju.

De Minaur – Bautista Typ: 2 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button