Typy tenisowe na dzień 27 września 2019 roku. Turniej kobiet w Templeton.

Ostatnie dwa typy to dwa spotkania kobiet w turnieju rozgrywanym w Templeton ( USA).Wybrane pojedynki to: Bolton – Bektas i Vandeweghe – Chang.

Bolton – Bektas

Bektas- tenisistka pochodząca z USA. 26-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 407 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 24 wygrane i 16 porażek. W przeszłości grała na tym turnieju dwukrotnie i nigdy nie potrafiła dotrzeć dalej niż 1/16. W pierwszej rundzie pokonała Douglas 2-0. W tym roku Emina zdołała osiągnąć tylko jeden ćwierćfinał w turnieju ITF w Japonii. Pozostałe jej turnieje kończyły się dużo szybciej. Na tym turnieju zawodniczka pokonała Douglas i Baptiste.

Jej przeciwniczką będzie Bolton- zawodniczka pochodząca z USA. 19-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 849 miejsce. W tym roku na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie na których grała ma bilans 12 zwycięstw i 9 porażek. Dziewczyna dopiero powoli wkracza w ten świat tenisowy i według mnie nie będzie dzisiaj w stanie przeciwstawić się swojej rywalce.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bolton – Bektas Typ: 2 Kurs: 1.65 Bukmacher: Fortuna

Vandeweghe – Chang

Chang- tenisistka pochodząca z USA. Dużo młodsza od swojej rywalki bo 21-letnia Hanna w tym roku ma bilans 32 zwycięstw i 19 porażek. W rankingu kobiet zajmuje 340 miejsce. W tym turnieju grała już dwukrotnie i wcześniej nigdy nie mogła przebrnąć kwalifikacji. Tutaj zacznie od 1/16. Na tym turnieju w/w zawodniczka pokonała już Lao i Falconi.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie dobrze każdemu znana Coco Vandeweghe. 27-letnia tenisistka pochodzi z USA i w rankingu kobiet zajmuje 476 miejsce. W tym roku zawodniczka dopiero po długioej przerwie wraca teraz pod koniec sezonu. Na tym turnieju pokonała Ormos i Arconada.

Dwie klasy lepsza jest na pewno Coco i do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Vandeweghe – Chang Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button