Typy tenisowe na dzień 28 września 2019 roku. Turniej kobiet w Pekinie i Valenci.

Trzy kolejne propozycje to spotkania kobiet zarówno tej najwyższej jak i najniższej rangi. W WTA Pekinie wybrane pojedynki to: Hercog – Goerges, Muguruza – Kenin. Natomiast w ITF Valenci Bara Irina podejmie Gracheva.

Hercog – Goerges

Hercog to tenisistka pochodząca ze Słowenii. Urodziła się w 1992 roku i ma 182 cm wzrostu. Na swoim koncie ma trzy wygrane turnieje na cegle w Bastad i Luganow grze pojedynczej. W tym roku na swoim koncie ma 31 wygranych i 23 porażki. W turniejach w Australii kompletnie zawiodła. Przegrała w Auckland z Hsieh potem w Hobart z Rogowska i w wielkim szlemie odpadła szybko z Kerber. Następnie zanotowała półfinał ITF. W Doha także nic szczególnego nie pokazała odpadając już w 1 rundzie. Następnie przyszła jej ulubiona nawierzchnia cegła i tam jak zawsze osiągała najlepsze wyniki. Automatycznie po zmianie kortów na twarde przestała grać i diametralnie jej forma uległa zmianie na gorsze.

Jej przeciwniczką będzie Goerges – Niemiecka tenisistka , finalistka French Open 2014  w grze mieszanej, zwyciężczyni WTA Elite Trophy 2017 w grze pojedynczej. Na swoim koncie w karierze seniorskiej ma siedem wygranych turniejów. Julia w rankingu światowym kobiet zajmuje 25 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach jej bilans to: 22 wygranych i 17 porażek. Zawodniczka uwielbia twarde korty a jej warunki i styl gry znakomicie się do nich nadaje. Julka ma bardzo mocny serwis a z głębi kortu gra twardo i zdecydowanie. Rok temu doszła tutaj do 1/16.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką według mnie w tym spotkaniu jest Goerges, która dobrze czuje się na tego typu kortach czego nie można powiedzieć o jej przeciwniczce.

Hercog – Goerges Typ: 2 Kurs: 1.68 Bukmacher: Lvbet

Muguruza – Kenin

Muguruza to zawodniczka pochodząca z Hiszpanii. 25-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 25 miejsce. W tym roku Garbine na wszystkich nawierzchniach ma 23 wygrane i 17 porażek. Na kortach twardych natomiast jej bilans to 18-11. W Pekinie do tej pory grała sześć razy z czego jeden raz triumfowała w całym turnieju. W tym sezonie Hiszpanka ma jeden wygrany turniej w meksyku, gdzie w finale pokonała Azarenke. Ostatnio jej forma jest tragiczna. Na pięć ostatnich turniejów tylko raz zdołała przejść pierwszą rundę. cztery inne kończyły się porażką już w pierwszych spotkaniach.

Jej przeciwniczką będzie Kenin-tenisistka pochodząca z USA. 20-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 17 miejsce. W tym roku bilans w/w zawodniczki na wszystkich nawierzchniach to 46 wygranych i 20 porażek. Na kortach twardych może pochwalić się 34 wygranymi i tylko 12 porażkami. Młoda bardzo utalentowana Amerykanka jest w znakomitej formie co potwierdzają osiągane przez nią wyniki. 21 września wygrała turniej w Chinach pokonując tam Stosur 2-1.

Patrząc na grę obu pań przez pryzmat całego roku oraz ostatnich tygodni śmiem twierdzić, że Kenin jest znacznie lepsza i to ona powinna cieszyć się z dzisiejszego awansu do kolejnej rundy.

Muguruza – Kenin Typ:2 Kurs: 1.62 Bukmacher: /STS

Bara Irina – Gracheva

Gracheva- tenisistka pochodząca z Rosji. Zaledwie 19-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 144 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach uzyskała aż 62 wygranych i 20 porażek. Na mączce jej wynik to aktualnie 44-10. Varvara to młody talent, który powoli póki do drzwi WTA. Jej najlepszym wynikiem było dojście do 1/16 turnieju WTA w Waszyngtonie. Nie mniej jednak większość spotkań w tym roku rozegrała w zawodach najniższej rangi ITF. na tym turnieju pokonała już takie zawodniczki jak: Dascalu, Kiick oraz Buyukakcay.

Jej przeciwniczką będzie Bara Irina- tenisistka pochodząca z Rumunii. 24-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 206 miejsce. W tym roku bilans na wszystkich nawierzchniach to 29 wygranych i 28 porażek. Na kortach ziemnych 25-19. Jej najlepszym rezultatem w tym toku było dotarcie do półfinału turnieju rangi ITF rozgrywanego w Toruniu. Na tym turnieju pokonała już Burillo E., Bolsova oraz Gorgodze.

Jest to półfinał turnieju i ja tutaj pójdę w stronę o wiele bardziej utalentowanej zawodniczki z Rosji. Gracheva tutaj gra jak i w całym sezonie znakomicie i tylko jakaś niedyspozycja może jej przeszkodzić w dzisiejszej wygranej.

Irina – Gracheva Typ:1 Kurs: 1.47 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button