Typy tenisowe na 6 listopada. Turniej w Montevideo.

Kolejnymi propozycjami na dzisiejszy dzień jest turniej w Montevideo. Dwa pojedynki to: Domingues – Cerundolo i Martin – Sakamoto.

Martin – Sakamoto

Martin – tenisista pochodzący z Słowacji. 30-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma 52 wygrane i 27 porażek. Na kortach ziemnych 51-24. Zawodnik w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 113 miejscu. W tym sezonie Andrej jest w bardzo dobrej formie. Na kortach ziemnych grał w pięciu finałach z czego wygrał trzy. Na tym turnieju w Montevideo będzie to dla niego pierwszy mecz.

Jego przeciwnikiem będzie Pedro, 26-letni zawodnik, który w rankingu zajmuje 341 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 39 wygranych i 26 porażek. Oprócz dwóch spotkań jego mecze miały miejsce na mączce. W tym roku Pedro grywa zarówno w turniejach rangi ITF albo Challenger. W całej swojej karierze w tym turnieju Sakamoto grał tutaj cztery razy i zawsze kończył grę na kwalifikacjach. W pierwszej rundzie dość niespodziewanie pokonał Luz 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zdecydowanym faworytem według mnie do wygrania tego spotkania jest Martin.

Martin – Sakamoto Typ: 1 Kurs: 1.33 Bukmacher: Fortuna

Domingues – Cerundolo

Domingues – zawodnik pochodzący z Portugalii. 26-letni tenisista zajmuje w rankingu 192 miejsce. W swojej karierze biorąc pod uwagę turnieje rangi ITF i Challenger Joao ma 9 wygranych i 12 razy występował w przegranych przez siebie finałach. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 25 wygranych i 26 porażek. Na kortach ziemnych ma bilans 22-21. Ostatnio zawodnik zaliczył spadek formy przegrywając w dwóch ostatnich turniejach w pierwszej rundzie.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Cerundolo- zawodnik pochodzący z Argentyny. 21-letni tenisista zajmuje w rankingu 251 miejsce. Na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 60 wygranych i 20 porażek. Na kortach ziemnych 57-18. Jest to znakomity sezon tego młodego bardzo utalentowanego tenisisty co pokazują osiągane przez niego wyniki.

Zdecydowanym faworytem według mnie jest Argentyńczyk.

Domingues – Cerundolo Typ: 2 Kurs: 1.57 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button